Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebastian1818

Dziewczyny ratujcie

Polecane posty

Doradźcie co mam zrobić, mam 23 lata i chyba niedługo będę w 1 poważnym związku ( w zasadzie to wgl w pierwszym) problem w tym ze zbliża się moment kiedy powinienem pocałować dziewczynę (21 lat i miała chłopaka/ów) więc umie to robić a ja nie! Czy powinienem przed się z tego zwierzyć czy pocałować i jak wyjdzie tak wyjdzie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa

Nic jej nie mów,  bo dla jednych kobiet może się to wydać ujmujące,  a dla innych żałosne. Całuj, idź na żywioł. Będzie dobrze,  uwierz mi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, błękitnaa napisał:

Nic jej nie mów,  bo dla jednych kobiet może się to wydać ujmujące,  a dla innych żałosne. Całuj, idź na żywioł. Będzie dobrze,  uwierz mi. 

 Może się umów z nim i praktycznie mu to pokaż ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim upewnij się ilu chłopaków ją bolcowało przed tobą. Bo jak było ich kilku to wierz mi, że nie będziesz w tym związku szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, sebastian1818 napisał:

Doradźcie co mam zrobić, mam 23 lata i chyba niedługo będę w 1 poważnym związku ( w zasadzie to wgl w pierwszym) problem w tym ze zbliża się moment kiedy powinienem pocałować dziewczynę (21 lat i miała chłopaka/ów) więc umie to robić a ja nie! Czy powinienem przed się z tego zwierzyć czy pocałować i jak wyjdzie tak wyjdzie? 

 

Byłem w identycznej sytuacji. W pierwszym przypadku dziewczyna, która nie była moją partnerką zaproponowała pocałunek. Miałem wtedy 20lat. Wykręciłem się z tego gdyż nigdy tego jeszcze wtedy nie robiłem. Oczywiście nie przyznałem się do tego, że w tych sprawach byłem jeszcze zielony. To była wielka porażka gdyż dziewczyna była niezwykle piękna. Kolejna taka okazja miała miejsce po pewnym czasie. Inna dziewczyna poprosiła mnie o to samo. W tym drugim przypadku przełamałem się. Ona nie domyśliła się, że robiłem to po raz pierwszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
55 minut temu, Kalisz napisał:

 Może się umów z nim i praktycznie mu to pokaż ? 😉

To jest tak genialny pomysł,  że zastanawiam się czy nie dać Ci pucharu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, błękitnaa napisał:

To jest tak genialny pomysł,  że zastanawiam się czy nie dać Ci pucharu. 

Olej takich, dzięki za opinie😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×