Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

123be

Mieliście w swoim życiu Manipulatorke ?

Polecane posty

Spotkaliscie na swojej drodze manipulatora bądź manipulatorke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobę z która się spotykasz przez długi okres. I zauważasz że traktuje Cię jak plaster na ranę.. Ciaga za sznureczki jak kukle w teatrzyku.. 

Serio zaslepiona tego doświadczenia mam już dość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak się dzieje, gdy w kimś zako...esz się i pokladasz nadzieję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 123be napisał:

Dlaczego tak się dzieje, gdy w kimś zako...esz się i pokladasz nadzieję ?

Kto ci kazał?  cały ambarans. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam manipulatora, w porę go wyrzuciłam ze swojego życa i do dziś jestem obiektem jego stalkingu oraz manipulacji. 

Przykład? Jest to osobnik który bardzo dużo intryguje w necie, pewnego razu nazwał mnie imieniem innym niż moje (Kasia) i teraz oczernia mnie, pisząc pod tym imieniem rozmaite wątki albo zwracając  się nim do mnie i wymyslając najobrzydliwsze świństwa. Ręce mi opadają bo chciałabym się zająć swoimi sprawamia a zamiast tego muszę kontrolować internet i to co on znowu mi zainsynuował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia takie pytanie chyba do administratora strony.

Chodzi tu tylko o Internet ? 

A nie życie prywatne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialam. Kolezanka poznana w necie. Dalam się jej wciągnąć w gierki, co poczytuje teraz za swoją slabosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to wyglądało w życiu prywatnym bardziej to mnie ciekawi. Chciałbym porównać dwie sprawy. Jeśli masz obawy pisać tutaj mógłbym zostawić adres mailowy. 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten, kto pisze, ze wiekszosc kobiet to manipulatorki, tak naprawdę nie wie o czym mowi, i o co chodzi w manipulacji. Prawdziwie podłych ludzi wcale nie ma tak wielu na swiecie, ale jak się trafi na taka osobe i jest się poddatnym gruntem, to długo się to pamięta ( i nie sa to szczęśliwe wspomnienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zupełnie nie twierdzę , że większość kobiet jest mistrzyniami manipulowania. Chciałbym jedynie podzielić się tym co mnie spotkalo. Ewentualnie wymienić się doświadczeniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co napisałam odnosilo się do ktorejs wypowiedzi powyżej, nie napisałam, ze Ty tak uważasz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, oczywiscie1 napisał:

Miałam manipulatora, w porę go wyrzuciłam ze swojego życa i do dziś jestem obiektem jego stalkingu oraz manipulacji. 

Przykład? Jest to osobnik który bardzo dużo intryguje w necie, pewnego razu nazwał mnie imieniem innym niż moje (Kasia) i teraz oczernia mnie, pisząc pod tym imieniem rozmaite wątki albo zwracając  się nim do mnie i wymyslając najobrzydliwsze świństwa. Ręce mi opadają bo chciałabym się zająć swoimi sprawamia a zamiast tego muszę kontrolować internet i to co on znowu mi zainsynuował. 

Właściwie ta sprawa mnie interesuje. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 123be napisał:

Nie mam pojęcia takie pytanie chyba do administratora strony.

Chodzi tu tylko o Internet ? 

A nie życie prywatne ?

Moje zycie prywatne jest klarowne i nie mam czego wywlekać na publiczne forum, w przeciwieństwie do niektórych manipulatorów i ekshibicjonistów w jednym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, oczywiscie1 napisał:

Chcesz porozmawiać? 

Ale możemy porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×