Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yeseffy

Czy to prawda, że wózek musi być koniecznie nowy?

Polecane posty

Slyszalam, że wózek dla dziecka to jedna z niewielu rzeczy, które powinny byc koniecznie nowe bo szybko sie psują. Jednak patrzac na to, ile kosztuje chociazby samo prowadzenie ciazy i ile roznych rzeczy trzeba kupic, zaczynam coraz mniej to rozumiec no czasami zwyczajnie brakuje juz pieniazkow. Ehh, a jak to bylo z wami, czy ktoras z was miala uzywany wozek i byla z niego zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilam uzywany przez pol roku chicco urban i juz sluzy dwa lata. Jedyne uszkodzenie to przetarty podnozek. Wiadomo, ze nowy jest lepszy, bo nowy i pachnie sklepem itd. Ale warto porozgladac sie za wozkiem z drugiej reki z malym przebiegiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dla synkow kupowałam używane i teraz też szukam używanego,  lepiej później kupić dobra spacerowke bo te 3w1 są wielkie i ciężkie. Po roku i tak kupowalismy lekkiei zwinne spacerówki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Ptaczka napisał:

Ja dla synkow kupowałam używane i teraz też szukam używanego,  lepiej później kupić dobra spacerowke bo te 3w1 są wielkie i ciężkie. Po roku i tak kupowalismy lekkiei zwinne spacerówki 

A teraz będzie córka czy też syn?

Ja dla pierwszego dziecka kupiłam nowy,później dla bliźniaków też nowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja proponuje poczytac opinie o konkretnym wozku na necie. Niektorzy kupuja nowe i tanie i rozlatuja sie po paru miesiacach, inni kupuja uzywane i nie maja problemow, bo kupuja dobrze wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Wola napisał:

A teraz będzie córka czy też syn?

Ja dla pierwszego dziecka kupiłam nowy,później dla bliźniaków też nowy 

Też syn 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie. Wózek, nie musi być nowy. Nowy, to powinnaś mieć autorko materacyk do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×