Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dara

Zdrada

Polecane posty

Gość jadksd
3 godziny temu, Piaskun napisał:

Nie. Nie kochasz męża.

Jeśli tak twierdzisz to poinformuj go i daj mu również licencję na zdradzanie. Niech i on zazna ognia z młodszą.

Ognia? Czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2019 o 12:58, Gość żonka napisał:

kochana je też miałam wyrzuty jak pierwszy raz przerżął mnie małolat, ale wtedy odżyłam jako kobieta, a teraz od kilku lat mam kochanka 0 9 lat młodszego i niezwykle jest to miłe

  Najtrudniejszy pierwszy krok, potem jest coraz lepiej i milej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie baby (bo na bycie kobietą trzeba sobie zasłużyć) są żałosne. Pierwsze chętnie wylałybyście wiadro pomyj na faceta który zdradzi. Najchętniej byście mu ucięły pewne narządy rozrodcze. Jak zdradźcie wy to szukacie usprawiedliwienia na swoją rzekomą niedole. Ciekawe jak wy byście się poczuły gdyby wasz mąż zdradzał was z jakąś młodą dziunia która z racji wieku ma sporo do zaoferowania.

Nie ładnie proszę pani (celowo z małej litery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.01.2019 o 09:08, Piaskun napisał:

Nie. Nie kochasz męża.

Skąd ten wniosek? Można kogoś kochać a jednocześnie chcieć się dobrze rżnąć z innymi, znasz pojęcie "swingowania"? Trzeba umieć oddzielić miłość - tę prawdziwą - od hedonizmu. To nie pierwszy wątek na ten temat i zawsze wypowiadają się "moraliści", którzy nie rozumieją, że można oddzielić sex od miłości, to chyba kwestia wychowania w środowisku mocno religijnym. 

W skrócie rzecz ujmując: zdrada jest w głowie a nie w d...pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×