Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość madeinchina

Weronika Truszczynska

Polecane posty

Gość madeinchina

co sądzicie? wg mnie super dziewczyna i ciekawe vlogi. czy cos z nia nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEHEHEHHE

Ona jest zayebista, poczawszy od tematyki vloga, po jej luzne podejscie do wszystkiego, na wlosach skonczywszy :D

potrafi pieknie zaorac meskich szowinistow.

10/10! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie tak patrzę

Jedna z niewielu youtuberek, którą lubię oglądać. Zawsze oglądam każdy odcinek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość locho

twoja psita jest niedomyta

potrafi pieknie zaorac meskich szowinistow.

10/10! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest fajna  mega ciekawy tryb życia i jej kultowe różowe włosy sztos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dla mnie osoba zupełnie bezpłciowa, gdyby nie to różowe sianko na głowie byłaby zupełnie niewidzialna, ale rozumiem, że to wymóg tamtejszej policji, rodzaj elementu odblaskowego, bo tam dużo samochodów jeździ, więc to warunek konieczny, by być widocznym na drodze i chodniku, filmy też robi nijakie, oczekiwałabym czegoś więcej niż samych tylko trywializmów w rodzaju, że "w Chinach mieszkają Chińczyczy, mają skośne oczy i żółtą cerę", odwiedzin w fabryce telefonów "Huiaweja", czy też podkreślani, że mają pismo obrazkowe, poza tym nie cierpię "donejtowych" żebraków, zwłaszcza tych z "misją", to jakaś plaga wśród jutuberów, zwykle znamionująca sektę, działa tu ten sam mechanizm, zapłać mi, twojemu guru, a ja ci powiem coś, czego nie wiesz, bo tylko ja to wiem, a po wszyskim zostaje się "tajemną" informacją, że "stolycą Chin jest Pekin", nie, dzięki, lepiej poczytać książki, będzie taniej i nie zagrozi nam zbiorowe samob#jstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieskiem

Nie każdemu się musi podobać. Ja ją lubię i uważam, że jej filmy są ciekawe i porządnie zrobione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

dla mnie osoba zupełnie bezpłciowa, gdyby nie to różowe sianko na głowie byłaby zupełnie niewidzialna, ale rozumiem, że to wymóg tamtejszej policji, rodzaj elementu odblaskowego, bo tam dużo samochodów jeździ, więc to warunek konieczny, by być widocznym na drodze i chodniku, filmy też robi nijakie, oczekiwałabym czegoś więcej niż samych tylko trywializmów w rodzaju, że "w Chinach mieszkają Chińczyczy, mają skośne oczy i żółtą cerę", odwiedzin w fabryce telefonów "Huiaweja", czy też podkreślani, że mają pismo obrazkowe, poza tym nie cierpię "donejtowych" żebraków, zwłaszcza tych z "misją", to jakaś plaga wśród jutuberów, zwykle znamionująca sektę, działa tu ten sam mechanizm, zapłać mi, twojemu guru, a ja ci powiem coś, czego nie wiesz, bo tylko ja to wiem, a po wszyskim zostaje się "tajemną" informacją, że "stolycą Chin jest Pekin", nie, dzięki, lepiej poczytać książki, będzie taniej i nie zagrozi nam zbiorowe samob#jstwo

Każdy youruber żebrze o hajsy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Każdy youruber żebrze o hajsy

 

Bo YT jest dla nich formą pracy, a co za tym idzie zarobku. Weronika nie przepierdziela kasy na głupoty, nagrywa bardzo fajne filmiki, nie to co mamuśkowe blogi, które opowiadają o kupkach Brajanków. Zobaczcie ile Gonciarz zarabia na YT, jego jakos nikt sie nie czepia, a czesto nagrywa bzdury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo lubię jej kanał, ciekawie opowiada i pokazuje Chiny. Wyróżnia się na tle tych ogłupiających vlogów z tapeciarami i mamuśkami pokazującymi całe prywatne życie na yt. Przyjemnie się ogląda jej filmiki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 19.01.2019 o 22:56, Gość Gosc napisał:

Bo YT jest dla nich formą pracy, a co za tym idzie zarobku. Weronika nie przepierdziela kasy na głupoty, nagrywa bardzo fajne filmiki, nie to co mamuśkowe blogi, które opowiadają o kupkach Brajanków. Zobaczcie ile Gonciarz zarabia na YT, jego jakos nikt sie nie czepia, a czesto nagrywa bzdury. 

Bo Gonciarz pokazuje nie tylko Tokio, ale też inne kraje, a Weronika tylko o Chinach. Nic więcej tylko w Chinach to w Chinach tamto. A przy okazji Gonciarz ma firmę, w Polsce i Japonii, więc pewnie z tego też ma zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2019 o 16:03, Gość Gość napisał:

Każdy youruber żebrze o hajsy

 

Jeśli już jakiemuś dawać kasę to lepiej weronice, która za te pieniądze pojedzie do jakiegoś ciekawego miasta w chinach i zda relację, niż np. agniesi z hameryki za rozpowszechnianie bredni, buractwo i kasowanie komentarzy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, kałbonała napisał:

Jeśli już jakiemuś dawać kasę to lepiej weronice, która za te pieniądze pojedzie do jakiegoś ciekawego miasta w chinach i zda relację, niż np. agniesi z hameryki za rozpowszechnianie bredni, buractwo i kasowanie komentarzy

ale po co wam ta "relacja", te "ciekawe miasta" są tak samo "ciekawe" jak wasze i wszystkie inne na świecie, chińscy jutuberzy też pewnie żebrzą o juany, reszta ludzi pracuje, albo i nie, jak wszędzie, Weronika niczego nowego nie wymyśli, a raczej wiele podkoloruje, żeby zwiększyć wyświetlenia, a jeżeli koniecznie chcecie "relacji", to zamiast dawać kasę jakimś samozwańczym guru z różowymi włosami, odłóżcie ją i sami pojedźcie zobaczyć

P.S. przez takich zagranicznych "Weroników" mieszkających w Polsce i ich podkolorowane "relacje", ludzie za granicą myślą, że w Polsce panuje wieczny mróz, po ulicach biegają niedźwiedzie, a ludzie to jakieś dzikie brudasy mieszkające w lepiankach bez bieżącej wody i prądu, ubierające się w futro z mamuta i polujące na dziki 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola
9 minut temu, Gość gość napisał:

ale po co wam ta "relacja", te "ciekawe miasta" są tak samo "ciekawe" jak wasze i wszystkie inne na świecie, chińscy jutuberzy też pewnie żebrzą o juany, reszta ludzi pracuje, albo i nie, jak wszędzie, Weronika niczego nowego nie wymyśli, a raczej wiele podkoloruje, żeby zwiększyć wyświetlenia, a jeżeli koniecznie chcecie "relacji", to zamiast dawać kasę jakimś samozwańczym guru z różowymi włosami, odłóżcie ją i sami pojedźcie zobaczyć

P.S. przez takich zagranicznych "Weroników" mieszkających w Polsce i ich podkolorowane "relacje", ludzie za granicą myślą, że w Polsce panuje wieczny mróz, po ulicach biegają niedźwiedzie, a ludzie to jakieś dzikie brudasy mieszkające w lepiankach bez bieżącej wody i prądu, ubierające się w futro z mamuta i polujące na dziki 🤭

...prawie w tym kierunku zmierzamy. Ciemnoty coraz więcej, zainteresowań coraz mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi nie podobaja sie jej rozowe wlosy, wyglada to okropnie i jeszcze to sciecie, w ogole jej to nie pasuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -nie

kojarzę ja niestety głownie z komentarzy jej autorstwa na roznych blogach gdzie wypisywała o przygodnym seksie W SZANGHAJU, zeby ktoś przypadkiem nie pomyślał, ze w Polsce! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podam

Wy to wszystkich potraficie obrzydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi ona zawsze wydaje się jakaś taka niechlujna i niedomyta. Jakby zawsze miała tłuste włosy, poplamioną koszulkę i śmierdziała potem. Jeszcze ostatnio wyskoczyła z tym brakiem stanika. Dla mnie to trochę obleśne jak pomyślę sobie, że gdzieś tam spod bluzki prześwitują jej te naleśniki i sutki. Mnie to razi, tak samo jak latem faceci bez koszulek, bo nie mam ochoty oglądać publicznie cudzych sutków i dyndających przyrodzeń. W domu niech sobie nawet nago chodzi, ale wkurza mnie promowanie takiego niechlujstwa. Te oczy też ma zawsze takie zamulone. Poza tym wkurza mnie jej uogólnianie. Chińczycy są tacy, Polacy tacy. Każdy człowiek jest indywidualny i nie ma co oceniać po ogóle. Każdy odpowiada za siebie. Możesz być polakiem, który jest złym człowiekiem dla ludzi i zwierząt. Możesz być arabem, który jest dobry dla ludzi i zwierząt. I na odwrót. Więc zawsze mnie to wkurza jak widzę jej zamuloną twarz nadającą na cały naród polski, że polakom nie wolno komentować tego czy tamtego. Że Polacy są tacy albo siacy. Prawda jest taka, że w Chinach jest o wiele większy rasizm niż w Polsce. I oni strasznie stereotypowo traktują inne narody czy kolory skóry. Ale ten różowy ptak ma chyba jakiś kompleks kolonizatora i uważa, że europejczycy po wieki wieków powinni się kajać za grzechy przodków. Co jest absurdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Fajna jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 3.02.2019 o 21:26, Gość -nie napisał:

kojarzę ja niestety głownie z komentarzy jej autorstwa na roznych blogach gdzie wypisywała o przygodnym seksie W SZANGHAJU, zeby ktoś przypadkiem nie pomyślał, ze w Polsce! 

Niby gdzie i kiedy o tym napisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Niby gdzie i kiedy o tym napisała?

Wklejam skrina jej komentarzy: zapodaj.net/3356e190dbfcd.png.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wklejam skrina jej komentarzy: zapodaj.net/3356e190dbfcd.png.html

O w mordę, nieźle dała do pieca pisząc to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Wklejam skrina jej komentarzy: zapodaj.net/3356e190dbfcd.png.html

nieźle 😮 co trzeba mieć w głowie, żeby chwalić się takimi rzeczami i to jeszcze pod prawdziwym nazwiskiem? 🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z jednej strony obrończyni kobiet, a z drugiej nie widzi nic złego w sypianiu z zajętymi facetami, brak jakiejkolwiek konsekwencji: zapodaj.net/2a2859199ce1e.png.html 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyyyu

To chyba fake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

hmm jak ktos jest zonaty to nie znaczy ze z zona zyje bo mozna sie rozstac bez rozwodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A tutaj kolejny brak konsekwencji, pierwszy komentarz napisała pod artykułem, co przeszkadza jej w łóżku, potem są kolejne. Raz Werka  jest bi, innym razem les, ja już tego nie rozumiem: zapodaj.net/fe7415b2307ec.png.html

Kolejny, dość dziwny komentarz (choć to pikuś przy wcześniejszych): zapodaj.net/63e45feb6a06f.png.html

Wystarczył krótki resach, ja w parę minut znalazłam kilka komentarzy, już mi się nie chce szukać, ale tego jest znacznie więcej.

PS Powstał drugi temat, bo ten pewnie zaraz poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Yyyyyu napisał:

To chyba fake?

Niestety nie. Wszystkie komentarze są w internecie pod różnymi artykułami, podpisywała się imieniem i nazwiskiem, a także zdjęciem w avatarze. Z łatwością je znajdziecie wklejając cytaty w wyszukiwarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×