Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość madeinchina

Weronika Truszczynska

Polecane posty

Gość zielona

Polecam poczytać jaka to "kultura", gdzie ci podludzie - chinole żrą wcześniej bestialsko katowane, dręczone zwierzęta ci podludzie twierdzą iż im więcej pies wycierpi tym lepiej. Jestem w szoku jaka znieczulica tutaj panuje. Ale ja będę o tym głośno mówić. Truszczyńskie bydle przyczyniło się do tego procederu. I wierzę że to do tej zbydlęconej szm.... jak i do wszystkich porytych chinoli którzy biorą udział w tej zbrodni, zło wróci i będą cierpieć bezgranicznie. Polecam i artykuł i komentarze

ekologia.pl/styl-zycia/ciekawostki/w-chinach-zakazano-festiwalu-psiego-miesa,16009.html

Wierzę w to, że lepszy świat wyeliminuje to barbarzyństwo. A wy nic nie jesteście lepsze od nich, jesteście pozbawione wrażliwości. Ale kto jest mądry ten tę szm... przestanie oglądać. Wracajcie więc do rozkmin z kim ten śmieć się puszcza, to wasz poziom faktyczny a przynajmniej większości z was. Dno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zielona ma rację z tym zarciem psów . Jak można , przez gardło by mi nie przeszło . Sama myśl mnie obrzydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tym jedzeniem psa to tak jakby się przyjaciela zjadło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak ktoś je mięso, to raczej nie powinien krytykować jedzenia psów. Świnie, krowy czy kury nie są gorszym sortem zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest różnica miedzy bydłem hodowlanym a zwierzętami domowymi. Ponadto bydło hodowlane podlega ubojowi humanitarnemu wedle ściśle określonych standardów. To też jest smutne, ale porównywanie krowy czy świń w chlewie do psa jest nieporozumieniem. Tak może pisać tylko ktoś kto nigdy nie miał psa. Psa który kocha tęskni i ma rozwiniętą świadomość i rozumie ludzką mowę i jest przyjacielem. Psy i koty to nie to samo co zwierzęta gospodarskie! Równie dobrze można napisać że człowiek wcale nie jest ważniejszy od małpy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Jest różnica miedzy bydłem hodowlanym a zwierzętami domowymi. Ponadto bydło hodowlane podlega ubojowi humanitarnemu wedle ściśle określonych standardów. To też jest smutne, ale porównywanie krowy czy świń w chlewie do psa jest nieporozumieniem. Tak może pisać tylko ktoś kto nigdy nie miał psa. Psa który kocha tęskni i ma rozwiniętą świadomość i rozumie ludzką mowę i jest przyjacielem. Psy i koty to nie to samo co zwierzęta gospodarskie! Równie dobrze można napisać że człowiek wcale nie jest ważniejszy od małpy. 

Ale mówisz, w kontekście europy. W Ameryce Południowej je się świnki morskie i są one hodowane na mieso a nie jako zwierze domowe jak u nas. W Indiach krowy są uważane za święte i pije się ich mocz dla zdrowotności. Napiłabyś się zamiast mleka? W Azji brzydzą się nami i dziwią jak możemy zjeść świnię, skoro brudna tarzała się we własnych odchodach. I zrozum wreszcie, że to co dla nas jest normalne do zjedzenia dla innych moze być obrzydliwe i odwrotnie. W różnych krajach jest różnie a to że jedne zwierzeta uważa się za domowe inne za hodowlane zależy od danej kultury. W Polsce je się też koninę, cielęcinę czy mieso z królika.  No i co z tego? Nie zaglądaj innym w talerz. Jedz co lubisz a co Cię odrzuca zostaw w spokoju. Ale nie dyktuj co inni mają jesc, zwłaszcza żyjąc w innej kulturze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jesteś ohydna ze tak bronisz tego bestialstwa, przeczytałaś chociaż artykuł jak to wygląda? Nawet dla sporej części chińczyków jest to chore, dlatego tego zakazali. A ty tego barbarzyństwa z uporem maniaka bronisz. Doprawdy jest to obrzydliwe i nie ma żadnego usprawiedliwienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mememe

Osoby, które histeryzują, bo gdzieś ktoś zjadł psa, a jedzą mięso innych zwierząt powinne się zabić xD Nie, nie ma różnicy między psem, a świnią. To i to ma układ nerwowy i cierpi. Ich życie jest tak samo ważne, ale świnki macie w dupie, bo brzydkie. Wiem, że cierpienie zwierząt wyzwala negatywne emocje, Ale nie wiem jak mozna się tak pluć, gdy samemu się wpierdala mięso i usprawiedliwiać to tym, że świnka na smyczy nie chodzi xD chociaż nie raz w necie widziałam jak ktoś trzymał świnkę czy koguta jako zwierzę domowe, soo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

(...) porównywanie krowy czy świń w chlewie do psa jest nieporozumieniem. Tak może pisać tylko ktoś kto nigdy nie miał psa. Psa który kocha tęskni i ma rozwiniętą świadomość i rozumie ludzką mowę i jest przyjacielem. Psy i koty to nie to samo co zwierzęta gospodarskie! Równie dobrze można napisać że człowiek wcale nie jest ważniejszy od małpy. 

Ty chyba nigdy w zyciu nie widzialas na oczy swini. To bardzo przyjacielskie zwierzeta, ktore szybko przyzwyczajaja sie do ludzi. Do tego jesli chodzi o poziom inteligencji stoja wyzej od psow. To ze nie wygladaja jak puchaty fafik i ludzie nie daja im szansy na zaprezentowanie tych cech nie czyni ich gorszymi. A jesli chodzi o ludzi i malpy to doskonale, ze o tym piszesz bo gorylica Koko udowodnila, ze wcale nie roznimy sie tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona

Czytałyście ten artykuł czy to was przerasta? Gdyby ktoś tak potraktował świnie w Polsce jak tam te biedne psiaki to poszedłby zwyczajnie siedzieć za znęcanie się nad zwierzętami. Jakoś mnie nie dziwi ze widzki truszczyńskiego bydlęcia to takie same prymitywy jak ona. Na szczęście istnieją ludzie empatyczni i aktywiści dzięki którym świat zmienia się powoli na lepsze. Gdzieś jest granica przyzwoitości. Pozostańmy cywilizowanymi Europejczykami i nie dajmy się zbydlęcić chinolom. Kobiecość powinna iść w parze z wrażliwością a wy co pokazujecie tutaj? Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość zielona napisał:

Czytałyście ten artykuł czy to was przerasta? Gdyby ktoś tak potraktował świnie w Polsce jak tam te biedne psiaki to poszedłby zwyczajnie siedzieć za znęcanie się nad zwierzętami. Jakoś mnie nie dziwi ze widzki truszczyńskiego bydlęcia to takie same prymitywy jak ona. Na szczęście istnieją ludzie empatyczni i aktywiści dzięki którym świat zmienia się powoli na lepsze. Gdzieś jest granica przyzwoitości. Pozostańmy cywilizowanymi Europejczykami i nie dajmy się zbydlęcić chinolom. Kobiecość powinna iść w parze z wrażliwością a wy co pokazujecie tutaj? Wstyd.

Bazujesz na artykule który najprawdopodobniej dotyczy festiwalu psiego mięsa, który jest kompletną skrajnością. Zresztą te jakże okropne chinole robią to samo co oświeceni polacy przy okazji przetapiania psów na smalec. Zresztą jeśli chodzi o zwierzęta hodowlane to mimo twoich wyobrażeń nie siedzą na łączkach, nie wchodzą z własnej woli do przewozu i nie czekają spokojnie w kolejkach. Samo wyprowadzenie ich z boksu często wiąże się z użyciem przemocy i nikt tego nie kontroluje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto

prawda jest taka ,że w kontekscie tego czy te zwierzęta odczuwają ból,radośc itp to kot od świnki nie rozni sie niczym .tak samo jak nie ma roznicy jesli chodzi o gatunek ludzi np.afrykanczycy i europejczycyz tym ze europekczyk mieszka w kraju gdzie jest wszystko bardziej rozwiniete afrykanczyk nie,inna kultuira itp.Np jak ja bym jadla miesa to nie miala bym problemu zeby zjesc kota czy psa jesli by mi ono smakowalo itp. Tak samo banan to owoc truskawka to owoc inne gatunki ale dalej owoce roznica jest jedynie w smaku i strukturze, tak samo ze zwierzetami jedne maja siersc drugie nie ,jedne maja wiecej tluszczu drugie nie ale to nie znacze ze jedne sa zwierzetami a drugie nie.ja niewiem czy ludzie nie chca przyjac do wiadomosci ze kot od swini nie rozni sie.Albo smieszy mnie oburzenie ludzi jak sa np .jakies akcje ze gdzie w kebabie bylo mieso od konia albo psa- co za roznica - chyba ze w smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość kto napisał:

prawda jest taka ,że w kontekscie tego czy te zwierzęta odczuwają ból,radośc itp to kot od świnki nie rozni sie niczym .tak samo jak nie ma roznicy jesli chodzi o gatunek ludzi np.afrykanczycy i europejczycyz tym ze europekczyk mieszka w kraju gdzie jest wszystko bardziej rozwiniete afrykanczyk nie,inna kultuira itp.Np jak ja bym jadla miesa to nie miala bym problemu zeby zjesc kota czy psa jesli by mi ono smakowalo itp. Tak samo banan to owoc truskawka to owoc inne gatunki ale dalej owoce roznica jest jedynie w smaku i strukturze, tak samo ze zwierzetami jedne maja siersc drugie nie ,jedne maja wiecej tluszczu drugie nie ale to nie znacze ze jedne sa zwierzetami a drugie nie.ja niewiem czy ludzie nie chca przyjac do wiadomosci ze kot od swini nie rozni sie.Albo smieszy mnie oburzenie ludzi jak sa np .jakies akcje ze gdzie w kebabie bylo mieso od konia albo psa- co za roznica - chyba ze w smaku. 

to zjedz człowieka, to też zwierzątko a np. ludzkie dziecko jest głupsze od kota, a płód jest tak mądry jak banan czy truskawka, więc dlaczego ich nie jemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość kto napisał:

prawda jest taka ,że w kontekscie tego czy te zwierzęta odczuwają ból,radośc itp to kot od świnki nie rozni sie niczym .tak samo jak nie ma roznicy jesli chodzi o gatunek ludzi np.afrykanczycy i europejczycyz tym ze europekczyk mieszka w kraju gdzie jest wszystko bardziej rozwiniete afrykanczyk nie,inna kultuira itp.Np jak ja bym jadla miesa to nie miala bym problemu zeby zjesc kota czy psa jesli by mi ono smakowalo itp. Tak samo banan to owoc truskawka to owoc inne gatunki ale dalej owoce roznica jest jedynie w smaku i strukturze, tak samo ze zwierzetami jedne maja siersc drugie nie ,jedne maja wiecej tluszczu drugie nie ale to nie znacze ze jedne sa zwierzetami a drugie nie.ja niewiem czy ludzie nie chca przyjac do wiadomosci ze kot od swini nie rozni sie.Albo smieszy mnie oburzenie ludzi jak sa np .jakies akcje ze gdzie w kebabie bylo mieso od konia albo psa- co za roznica - chyba ze w smaku. 

to zjedz człowieka, to też zwierzątko a np. ludzkie dziecko jest głupsze od kota, a płód jest tak mądry jak banan czy truskawka, więc dlaczego ich nie jemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Już nie popadaj w skrajności bo człowiek i zwierzę to nie to samo. I co do jedzenia mięsa zgadzam się z "kto". A Ty weż przestań zagladać innym w talerz. To że ty czegoś nie jesz nie znaczy, ze wszyscy muszą robic tak samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto
39 minut temu, Gość gość napisał:

to zjedz człowieka, to też zwierzątko a np. ludzkie dziecko jest głupsze od kota, a płód jest tak mądry jak banan czy truskawka, więc dlaczego ich nie jemy?

Jak nie odróżniasz nas ludzi od zwierząt to już nie mi dawać Ci lekcje biologii,przeciez człowiek to nie zwierze.Tak jak ptak to nie ssak czy roślina to nie płaz.Jest też coś takiego jak rozwój dziecko nie jest jeszcze rozwinięte dlatego ma coś takiego jak rodziców którzy dopóki nie bedzie dojrzałe beda nad nimi sprawować opieke.Płód to płód- ja niewiem czy żartujesz z porównaniem płodu do truskawki ale jak nie niewiem co powiedzieć :o no może oprócz tego ,że płód jest w kobiecie i sie tam rozwija i musialabys najpierw zabic człowieka zeby zjesc jego płód a banana wystarczy kupic tudzież zerwać tudziez posadzić.No nie ja nie widze podobienstwa między truskawką a płodem.

Cytat

dokładnie to samo a nawet gorsza męda, to nie żadna skrajność, kanibalizm w świecie natury jest 100% naturalny

kanibalizm oczywiste ,że występuje u zwierząt np u ptaków i nie tylko , u ludzi tez z tym ,że jest to "u nas przynajmniej "ostateczne"rozwiązanie ,Kanibalizm wystepowal w czasach wojny,w katastrofie np pod Andami czy też u ludów prymitywnych,lub kanibalizm wystepuje w roznych zaburzeniach u ludzi wspolczesnych i w cywilizowanym świecie.No noe wiedzialam zeby tam gdzie byl nadmiar pokarmu czy dostatek byly przypadki ze ludzi czy zwierzeta najpierw rzucaly sie kanibalistycznie na kogos,cos a potem na np robaki,mieso zwierzat,owoce itp raczej kanibalizm wystepuja nawet u zwierzat jak jest okres w ktorym np nie ma dostatecznej ilosci pokarmu,np u ziwerzat tez wystepuje taki kanibalizm ze jedza siebie ale jedza siebie tylko wtedy gdy np ktoś,cos - no ziwerze nazwe to coś umrze z jakiejs przyczyny czy naturalnie czy tez nie.

Ja nie jem miesa ani nabiału.Sporadycznie.Gdybym miala wybor i stac by mnie bylo na wszystko co chce to nie jadlabym wogóle nabiału napewno bo wiem z czym to sie wiąze a wiaze sie nie tylko z zabijaniem ziwerzat ale z odzieleniem okrotnym matki od dziecka oraz z maltretowaniem krow dojnych.I nie nie podba mi sie to jest to okrutne i jedyne co mozemy zrobic jezeli chcemy jakos sie temu przeciwstawic to brac udzial w roznych akcjach uswiadamaic ludzi i kupowac produkty bez nabialu itp i to sa fajne dzialania ,takie ze tak powiem nie powodujace ze ludzie ktorzy jedza takie rzeczy beda jeszcze bardziej negatywnie nastawieni do tego wszystkiego, choc a tacy ktorzy i tak beda krytykowac osoby bedace na diecie bez produktow pchodzenia zwierzecego ale to i ch problem i nie ma co sie przejmowac takimi ludzmi.Moim zdaniem warto tez zwierzetom hodowlanym zapewnic odpowiednie warunki i skrocic minimalnie hc czas usmiercania. Moim zdaniem i tak ziemia nigdy nie bedzie idelana planeta dla wszystkich organizmow zywych bo to jest niemozliwe po prostu takie jest zycie.Jednak jesli mamy wybor miedzy zjedzeniem swici gdzie sie ja prało i byla zabiajna w okropny spsoob a swinia gdzie miala humanitarne warunki i np byla zabita pistoletem to warto wybrac opcje numer 2 .Ale jak ktos pisze ze jestesmy jak zwierzęta i na odwrót na odwórt to srry ale jak mozna nie wiedziec roaznicy miedzy nami a np kotami.No roznic jest masa a to ze odczuwaja bol itp nie zmienia faktu ze dalej nie sa nami i nie beda bo sa kotami nie ludzmi,albo w druga strone jak ktos je swinki a brzydzi ich jedzenie kotow - no coz to tez nie zmienia faktu ze w tym przypadku jedno i drugiej est miesem i nie zmieni sie to bo nam sie bardziej podbaja futraszte kotki a swinki -przynajmniej wiekszosci juz mniej.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka

Zgłaszajcie posty tej zielonej, bo cały czas tutaj spamuje i wyzywa ludzi. Zamiast kulturalnej dyskusji każdego obraża. Usuną jej wpisy jak będzie dużo zgłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sr.am na pieski, kre.tynko noxelio. To zwierzę jak każde inne. Skończ przyklaskiwac sama sobie, bo widac że sama sobie odpowiadasz. I juz cię kasują. Haha i dobrze. Wszędzie zostaniesz rozpoznana po tym swoim pluciu durnym ryjem i wyzywaniu tych co myśla inaczej. Nie rozumiesz, ze normalni ludzi pies nie jest zadna świętością. Niczym nie różnisz sie od madek z macierzysnkiego, tyle ze twoim obiektem obsesji jest pies zamiast dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sr.am na pieski, kre.tynko noxelio. To zwierzę jak każde inne. Skończ przyklaskiwac sama sobie, bo widac że sama sobie odpowiadasz. I juz cię kasują. Haha i dobrze. Wszędzie zostaniesz rozpoznana po tym swoim pluciu durnym ryjem i wyzywaniu tych co myśla inaczej. Nie rozumiesz, ze normalni ludzi pies nie jest zadna świętością. Niczym nie różnisz sie od madek z macierzysnkiego, tyle ze twoim obiektem obsesji jest pies zamiast dziecka.

No właśnie nie kasują, trzeba zgłaszać jej wypowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona

Nie odpowiadam sama sobie, po prostu empatycznych osób jest więcej na szczęście a to, że bardziej was obchodzi z kim się puszcza bydle niż los psów świadczy o tym jacy jesteście prymitywni i znieczuleni na cierpienie mniejszych braci. A kasujcie, ja jak i inni ludzie i tak będziemy uświadamiać i pomagać zwierzętom. 

I tak, człowiek jest zwierzęciem, jest ssakiem. Teorytycznie korzystając z wyższej inteligencji powinien być mądrzejszy od innych zwierząt, tutaj widać że bywa różnie. Niejeden pies czy kot ma więcej empatii w sobie niż co niektórzy z was. Przykładów są miliony również w Polsce, na przykład pies sunia która otrzymała imię Wierna ponieważ tygodniami leżała przed szpitalem gdzie leżał jej właściciel, który niestety tam zmarł. Dobrzy ludzie już się nią zaopiekowali i starają się ukoić jej ból po stracie właściciela, co nie jest łatwe. Takich wzruszających psich historii jest codziennie bardzo wiele, nie wszystkie są nagłaśniane. To dobitnie świadczy o tym jak wierne i uczuciowe są psy, one mają te wyższe uczucia których zdecydowanie wam brakuje. Tyle, nic tu po mnie. Myślę, że kto miał przejrzeć na oczy ten przejrzał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

To już obsesja. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żadna obsesja. Dziewczyna dobrze mówi, widać , że umie myśleć. Prędzej bym zwymiotowała niż zjadła psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

sama sobie odpowiadasz. nikt normalny nie walkuje ciagle tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zielona nie odpowiada sama sobie, to ja wyrazilam swoje zdanie. Wiem jakie kochane potrafią być pieski dlatego nie zjadlabym psa za nic. Jak płaczesz to pies potrafi cię lizać na pocieszenie, psiaki są bardzo empatyczne, wierne, kochają jak nikt, a jak się cieszą gdy wracasz do domu. Te zwierzęta mają uczucia, których często brakuje ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ktoś chce jeść psy to jego sprawa, ja nie będę osądzać , ale sama bym tego nie zrobiła , choćby ich mięso smakowało najlepiej na świecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oglądałam wiele nagrań z rzeźni, ale to co tutaj zobaczyłam sprawiło, że jestem w głębokim szoku: youtu.be/DRbxIE-CLvA Uwaga! ostrzegam, że nagranie jest bardzo drastyczne. Szczerze mówiąc nigdy się tak źle nie czułam jak po obejrzeniu tego, to najgorsze, co w życiu widziałam. Przewinęłam szybko, wytrwałam jakieś kilka sekund, podczas których zobaczyłam m.in. psy obdzierane żywcem ze skóry, chłopaka, który okładał psa kijem po pyszczku, wraz ze swoją mamusią(?), która przyglądała się temu z uśmiechem! Co za chorzy sadyści cierpiący satysfakcje z czyjegoś cierpienia?! Dalej nie wytrwałam. Myślę, że nikt nie robił by tu dramy, gdyby zwierze zostało uśmiercone w sposób humanitarny, a nie katowane i torturowane. Myślicie, że osoby, które w taki sposób pastwią się nad zwierzęciem, będą miały jakiekolwiek opory, żeby robić coś takiego ludziom? Bo ja wątpię. Dlatego rozumiem zieloną i inne posty gości, którzy krytykują Weronikę za zjedzenie psa. Myślę, że nikt nie robiłby z tego dramy, gdyby zwierzęta nie były tak traktowane przed śmiercią. Oglądałam kiedyś nagranie o hiszpańskich świnkach, biegały sobie po obszernych terenach, zadbane, dobrze karmione, przez kilka lat tak sobie żyły, a potem były zabijane na mięso, ale w sposób humanitarny, nikt ich nie torturował. Teraz widzicie róznice? Nie każemy każdemu być wege, to jedynie walka o dobre traktowanie zwierząt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przerażający film!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleble
Dnia 1.04.2019 o 09:46, Gość Mememe napisał:

Osoby, które histeryzują, bo gdzieś ktoś zjadł psa, a jedzą mięso innych zwierząt powinne się zabić xD Nie, nie ma różnicy między psem, a świnią. To i to ma układ nerwowy i cierpi. Ich życie jest tak samo ważne, ale świnki macie w dupie, bo brzydkie. Wiem, że cierpienie zwierząt wyzwala negatywne emocje, Ale nie wiem jak mozna się tak pluć, gdy samemu się wpierdala mięso i usprawiedliwiać to tym, że świnka na smyczy nie chodzi xD chociaż nie raz w necie widziałam jak ktoś trzymał świnkę czy koguta jako zwierzę domowe, soo...

W punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia
Dnia 1.04.2019 o 08:09, Gość Gość napisał:

Jest różnica miedzy bydłem hodowlanym a zwierzętami domowymi. Ponadto bydło hodowlane podlega ubojowi humanitarnemu wedle ściśle określonych standardów. To też jest smutne, ale porównywanie krowy czy świń w chlewie do psa jest nieporozumieniem. Tak może pisać tylko ktoś kto nigdy nie miał psa. Psa który kocha tęskni i ma rozwiniętą świadomość i rozumie ludzką mowę i jest przyjacielem. Psy i koty to nie to samo co zwierzęta gospodarskie! Równie dobrze można napisać że człowiek wcale nie jest ważniejszy od małpy. 

Świnia też ma rozwiniętą świadomość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a gdzie ona pisała o tym przygodnym seksie? to było jakieś forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×