Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Narcyz

Polecane posty

Gość Gość

Ktoś wie czym się charakteryzuje taki osobnik, bo mam pewne podejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 😂

https://youtu

.be/ Kd2eCVLikpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASd
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Ktoś wie czym się charakteryzuje taki osobnik, bo mam pewne podejrzenia?

jest zapatrzony w siebie, nie umie prawić komplementów lubi podwyższać swoją osobę, krytykując innych. Nie może być nieśmiały i romantyczny, bo wtedy to nie narcyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liska8888

brak empatii, skupienie na swoich potrzebach, jest wtedy kiedy jesteś mu potrzebny/a a kiedy ty czegoś oczekujesz to już niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość ASd napisał:

jest zapatrzony w siebie, nie umie prawić komplementów lubi podwyższać swoją osobę, krytykując innych. Nie może być nieśmiały i romantyczny, bo wtedy to nie narcyz

Jak najbardziej narcyz może być nieśmiały, słyszałeś /aś o cichym narcyzmie? A romantyczny już na pewno, a przynajmniej sprawia wrażenia romantycznego, mówi jak jesteś wyjątkowa, będzie stawał na głowie żeby cię zdobyć, normalnie książę na białym koniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam dziewczynę, która 6 lat była w związku z narcyzem-socjopatą. To był toksyczny związek.Ona przez niego płakała i chodziła do psychiatry. Uzależniła się od niego. Miała powodzenie u facetów. Mogła mieć normalnego partnera. Niestety nie była w stanie zerwać z narcyzem. Z wielkim trudem jej się to udało po 6 latach. On jej tak zatruł psychikę, że 1,5 roku po zerwaniu ona jeszcze o nim myśli i nie jest w stanie zakochać się w innym chłopaku. Ostrzegam przed narcyzami. Uciekajcie przed nimi jak najdalej dopóki nie jest za późno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ktoś wie czym się charakteryzuje taki osobnik, bo mam pewne podejrzenia?

Jeśli masz dostęp do sieci - a podejrzewam, że masz, skoro wypowiadasz się na forum - to proponuję wyszukiwarkę Google, która podsunie Ci wszystkie specjalistyczne materiały, bądź YouTube, gdzie publikacji na temat narcyzów jest od groma (nawet w języku polskim). Pomijając, zaburzenia diagnozuje psychiatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam osoby która miała do czynienia z osobowością narcystyczną, czy jest ktoś taki kto był w związku z taką osobą i chciałby mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Bo bardzo chciałabym na ten temat porozmawiać. Opowiedzieć od A do Z jak to wszystko wyglądało i czy moje przypuszczenia są prawidłowe w stosunku do mojego byłego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Ja byłem. Uprzedzam tylko, że mam wyłączony priv.

Ostatnio też zostałem uświadomiony, że miałem do czynienia z kimś takim. Wszystko stało się jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lulu7 napisał:

Witam, szukam osoby która miała do czynienia z osobowością narcystyczną, czy jest ktoś taki kto był w związku z taką osobą i chciałby mi pomóc?

Chodź do mnie i opowiedz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KLAUN96 napisał:

Ag- Owszem masz racje... Ale juz na 1wszym spotkaniu... Facet chce ze Mna chodzic za reke? Nie uwazasz ze to troche przegięćie? Na dodatek... (Nie wiem czy to ma znaczenie...? Ale chlopak ktory ma 31lat i nigdy Nie mial dziewczyny, to chyba troche dziwne Jest ?) On nawet na przyjaciela Nie nadaje sie  :-X 

Dla ciebie lepszy taki niż 60 letni zgred. Nie wybrzydzaj księżniczko bo zostaniesz z kotem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Lulu- Ja Nie bylam w zwiazku z Narcyzem... Ale spotykalam sie do sierpnia tego roku z Narcyzem, az w koncu po 4tym spotkaniu odwazylam sie i zerwalam z Nim kontakt :-X A Psycholozka na szczescie Mnie uspokoila itp itp Chlopak lat 31 Jest z mego miasta 😕  / Na 1wszej randce juz chcial chodzic ze Mna za reke...( 😕 ), a po roku Znajomosci chcial ze Mna wziasc slub... ( 😕 )      Desperat...:-X 

Ja niestety nie miałam takiej odwagi i trwało to dwa lata. Chodziłam na palcach,żeby tylko Pana władcy nie obrazić,a jak już sprzeciwiłam się to był wybuch agresji i wyrzucanie z domu. Więc dobrze, że tak zrobiłaś, jeśli zauważyłaś u niego jakieś cechy narcystyczne, ponieważ to okropne przeżycie, które teraz będę bardzo długo leczyć.

Edytowano przez Lulu7
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Whit napisał:

Może być ciężko, ale warto leczyć. Z jakiegoś powodu stanął na Twojej drodze. Jeszcze mu podziękujesz, jak nie osobiście, to w myślach. 

Oj jest ciężko. Tym bardziej, że tacy ludzie są czarujący,charyzmatyczni a potem równają Cię z ziemią,gdy tylko im się lekko sprzeciwisz, bo przecież ,taki osobnik ma zawsze rację. Szkoda tylko,że Ja naprawdę miałam prawdziwe intencje wobec niego i z mojej strony wszystko było prawdziwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, KLAUN96 napisał:

Ag- Ok spk Rozumiem. Masz racje. Ten 45latek sam Mi powiedzial ze ...On z rowiesniczkami Nie ma o czym gadac. (Dodam ze jest Bezdzietnym rozwodnikiem i ma ogloszenie na lento ze szuka pani Ukrainki dla obywatelstwa...cos takiego...(On moze jej dac obywatelstwo chyba?)  Wiem ze to Nie jest normalne ale jakos on zwleka (juz 3razy mial do Mnie przyjechac) ze zobaczeniem sie w Realu. Pozatym on by chcial zebym do Niego ja przyjechala do Zyrardowa. I pare dni pobyla u Niego np w Sylwestra. Mieszka sam. Tylko Nie mam pojecia jak te mieszkanie jego wyglada i z czego on zyje jak Nie pracuje ani Nie ma zadnej renty itp Jego matka niedaleko jego mieszka i Rzekomo ona Jest troche zamozna osoba bo Rzekomo pracowala za granica. 

Skoro facet, lat 31 nie pracuje i nie ma żadnych perspektyw, to Ty sobie odpuść. To nie chodzi o to,żeby facet zarabiał miliony,ale żeby chodził do pracy, bo potem to Ty będziesz musiała utrzymywać takiego pasożyta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten żart jest tak prawdziwy 😓 oczywiście czasami stwarzał pozory,że mi w czymś pomaga,ale to tylko zwykła zmyłka,na pewno to nie było od serca. To jest Bóg wszystkiego,a najbardziej uważa się, że jest Bogiem seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tym bardziej...może on szuka kobiety przy której nie będzie musiał pracować? Nie rozumiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, agent of Asgard napisał:

Nie widzę niczego zdrożnego w chodzeniu za rękę. Lepsze to niż wysyłanie zdjęć w bieliźnie.

No pewnie. Co za głupi pomysł wysyłać zdjęcia w bieliźnie? Wysyła się bez niczego. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nocą w temacie chcialem zostawic kilka slów  Narcyz jest cechą osobowości charakteryzującą się wyolbrzymionym poczuciem „doniosłości” własnej osoby oraz znaczenia własnych umiejętności. Ludzie z cechami narcystycznymi wierzą, że są szczególnie obdarzeni talentami, często fantazjują o bajecznych sukcesach, mocy, sławie .Narcyz koncentruje się na utrzymaniu na sobie uwagi, bo ma jej deficyt (ciągły! – jest to chorobliwa potrzeba uwagi Narcyzowi chodzi głównie o te trzy rzeczy. Są to środki, za pomocą których się dowartościowuje. A poczucie własnej wartości narcyza jest na bardzo niskim poziomie. On nie potrafi zadowolić się swoim wnętrzem i samodzielnie, bez używania kogokolwiek, go napełnić. Jest pusty uczuciowo albo na tyle odcięty od swojego prawdziwego „ja”, że koncentruje się na innych i z nich pobiera to, co mu trzeba.  Narcyz jest przykładem człowieka toksycznego. Bardzo toksycznego  Pozwala mu to też utrzymać otoczenie tak, jak sobie to wyobraża dla swoich własnych korzyści. Poustawiać sobie ludzi jak kukiełki w swoim teatrzyku i manipulować nimi. Władza i kontrola umożliwiają mu również podtrzymywanie swojego wizerunku i przyciąganie uwagi. Wszystkie elementy: wizerunek, uwaga, władza zatem się przenikają i uzupełniają u narcyza, pozwalając mu istnieć.  .to tak w skrócie bym ujął    Pozdrawiam wszystkich   Nostradamus 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×