Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Frooope

Czy gruba dziewczyna może być ładna?

Polecane posty

Gość Frooope

Czy jeżeli dziewczyna ma ładną twarz, ale ma nadwagę przez co przypomina świnke, to może zostać uznana za ładną?🐷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćgośćGość
2 godziny temu, Gość Frooope napisał:

Czy jeżeli dziewczyna ma ładną twarz, ale ma nadwagę przez co przypomina świnke, to może zostać uznana za ładną?🐷

Oczywiście ze może, fajnego knurka ci życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

zadalam mojemu mezowi to pytanie i odp zdecydownie nie, ja tez w mezczyznach szczuplych gustuje ,sama jestem drobna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gg7rrg

A czy każda szczupła jest ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gg7rrg napisał:

A czy każda szczupła jest ładna?

Dokładnie ! nieraz dziewczyna jest szczupła, ale z twarzy przypomina maszkarona ! Podobnie jest z grubszymi dziewczynami. Podaję Ci przykład grubej kobiety : Elżbieta Romanowska (aktorka), jest brzydka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

A czy każda szczupła jest ładna?  tez nie. Sluchaj, wrzucajac na siebie 20 kg wyglada sie nieciekawie niestety, zmienia to rysy twarzy, jest ona nalana, faktycznie jak u prosiaka to nie moze byc ladne. Dziwie sie, ze panny sobie wzajemnie przytakuja jak pieknie wygladaja, przyjrzyj sie zdjeciom im grubsza, brzydsza tym wiecej wpisow jak w liceum 🤣 tylko w ktorym 😉. Potem idzie ci taka w leginsach z golym brzuchem z oponka na wierzchu, czlowiek mysli,ze dzien wczesniej wlamanie miala ,lustro ukradli, ale nie ona swietnie sie czuje 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tłusciochysafe

Chodzi o to, że przy nadwadze każdy przypomina świnkę. Ostatnio się promuje nadwagę w Ameryce np Melissa McCarthy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Nadwaga jest niezdrowa.

Nie powinnismy jej rozpatrywac w kontekscie piekna tak samo jak wychudzenia.

Nie powinnismy jej tez wysmiewac,bo nie kazdy moze schudnac od tak,ale jednak nie utrwalajmy ludzi w tym,ze sie jest grubym i pieknym. Tak jak nie mowimy,ze pieknie ze ktos pali czy pije. to po prostu niezdrowe.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

*ot tak

...wiem,ze nie zawsze za otyloscia stoi objadanie sie. Mam znajoma ktora po regulacji hormonow zrobila sie taka laska a wiele lat meczyla wlasnie z nadwaga. To zywy dowod ze trzeba szukac przyczyny otylosci. I nie zawsze ma ona zwiazek z dieta czy brakiem ruchu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

A co jeśli wam powiem, że na studiach mam 3 dziewczyny, które mają nadwagę i wyglądają ładnie? Jakby schudły to byłyby jeszcze piękniejsze, ale teraz też mają sympatyczny wygląd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Frooope napisał:

Czy jeżeli dziewczyna ma ładną twarz, ale ma nadwagę przez co przypomina świnke, to może zostać uznana za ładną?🐷

Dla mnie może, ale nie mówimy o nadwadze typu "spasiony świniak" tylko takim "grubszym" typie budowy. Nic ohydniejszego niż wylewający się tłuszcz i gula na szyi po brodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 minut temu, Gość Monika napisał:

Nadwaga jest niezdrowa.

Nie powinnismy jej rozpatrywac w kontekscie piekna tak samo jak wychudzenia.

Nie powinnismy jej tez wysmiewac,bo nie kazdy moze schudnac od tak,ale jednak nie utrwalajmy ludzi w tym,ze sie jest grubym i pieknym. Tak jak nie mowimy,ze pieknie ze ktos pali czy pije. to po prostu niezdrowe.

 

 

Według naukowców ludzie z nadwagą żyją najdłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merh5s8

Pewnie że może być ładna. 

Merlin Monroe ważyła 82 kg i była ikoną sexu, sexapilu. Przypomina mi się zdjęcie w białej sukni podwiewającej do góry.

Otyłość jest niezdrowa tak jak anoreksja ale nikt mnie nie przepona że kobieta ważąca 55 kg przy wzroście 170 , z miseczką A jest sexy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjkjjjjjjjj

ta tylko ile wzrostu miala Marilyn? bo jak 170 cm to co to za otyłość 82 kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merh5s8

Nie otyłość a nadwaga jak już.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn

Monroe ważyła 54 kg i miała 166 cm. Kogoś fantazja poniosła 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka_mercurego

ciebie tez poniosla. moze i wazyla tyle ale potem w krotkich szortach albo w tej bialej ...ence- sorry ale jej uda nie podawaly na kobiete 54 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn
1 minutę temu, Gość kotka_mercurego napisał:

ciebie tez poniosla. moze i wazyla tyle ale potem w krotkich szortach albo w tej bialej ...ence- sorry ale jej uda nie podawaly na kobiete 54 kg...

normalny jesteś? Hollywood w latach 50. i 60. nie wziąłby grubej kobiety do żadnej znaczącej roli. Monroe była szczupła, ale miała figure klepsydry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to ciekawe?
1 godzinę temu, Gość Merh5s8 napisał:

 

Otyłość jest niezdrowa tak jak anoreksja ale nikt mnie nie przepona że kobieta ważąca 55 kg przy wzroście 170 , z miseczką A jest sexy. 

A to ciekawe? Bo niedawno był tu temat na forum, gdzie ktoś stwierdził, że tylko 55kg i wzrost 168_170 jest sexy. I pełno odpowiedzi, że tak, dokładnie (o ile sam sobie autor nie odpisywał). Nevermind. 

Uważam (i znam) conajmniej trzy piękności z nadwagą. Jedna jak kropla wody jak M. Belluci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

ładne jest to, co komu się podoba

kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 godzinę temu, Gość A to ciekawe? napisał:

Uważam (i znam) conajmniej trzy piękności z nadwagą. Jedna jak kropla wody jak M. Belluci. 

Oczywiscie,ale temat jest nie o nadwadze tylko otylosci.

Monika Belluci i Marlin Monroe zdecydowanie nie sa "grube" (a o to wlasnie slowo zostalo uzyte w temacie).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
2 godziny temu, Gość w kość napisał:

ładne jest to, co komu się podoba

kropka.

Czy dziewczynie z anoreksja i znaczna niedowaga twierdzacej,ze musi schudnac bo chce byc tak ladna jak jej idolka,tez tak powiesz ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
45 minut temu, Gość Monika napisał:

Czy dziewczynie z anoreksja i znaczna niedowaga twierdzacej,ze musi schudnac bo chce byc tak ladna jak jej idolka,tez tak powiesz ?

nie,

bo to mi się nie podoba:P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
13 minut temu, Gość w kość napisał:

nie,

bo to mi się nie podoba:P

Czyli jak podoba Ci sie grubaska to jej zdrowie nie jest wazne???

I bedziesz jej kadzil, ze jest ladna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

wiedziałem, że pójdziesz w skrajności:P

pytanie tematu brzmi "czy jest ładna",

nie ma nic o zdrowiu:P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

No tak ale jak pisalam: temat "czy palenie papierosow jest ladne?" "czy anoreksja jest sliczna?" "czy wypicie butelki domestosu jest ladne" brzmialby juz glupio :)?

Ja uwazam otylosc za chorobe. A choroba nie jest ladna.

Uwazam,ze takie osoby powinno sie wspierac pozytywnie w szukaniu przyzczyn otylosci tak jak wspieralibysmy np cukrzyka dla jego wlasnego dobra :) Jak pisalam otylosc nie musi byc wynikiem lenistwa lecz innych chorob,ale nawet gdyby byla zwyklym zaniedbaniem tez oslabia serce i nalezy osobe taka pozytywnie motywowac zamiast utwierdzac,ze jest ladna i....kropka. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
4 minuty temu, Bolek napisał:

Wiem że w dzisiejszych czasach "wszystko" jest chorobą i trzeba wspierać, otóż nie, kilka przypadków na sto otyłości jest spowodowane genetyką czy chorobami reszta to żarcie jak świnia i leżenie przed tv. Ludzie sami się doprowadzają do tego stanu a potem wielce chorzy. To samo alkoholicy, narkomani też już są chorzy czy jeszcze nie?

a tu pytanie czy to ladne? NIE.

A otylosc nawet taka leniuszkowa,ktora jak piszesz nie jest choroba tylko zaniedbaniem do wielu chorob prowadzi. Wiec nie mozna nazywac ladnym czegos co szkodzi i skraca zycie.

Jednak nie jestem az tak surowa,bo wiem,ze otylosc jest problemem nawet wsrod dzieci i takie osoby zaniedbane (tez niekoniecznie specjalnie, byc moze z braku czasu poswieconego na prace,utrzymanie rodziny przez rodzicow) trzeba wspierac.

Otylosc to problem jak kazdy inny i nie wolno go ani lekcewazyc ani pietnowac. Trzeba szukac rozwiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
43 minuty temu, Gość w kość napisał:

wiedziałem, że pójdziesz w skrajności:P

...tak dzisiaj sobie jade po bandzie i skrajnosciach,a czooo? ;)

ps: nic nie wiedziales :) :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×