Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Frooope

Czy gruba dziewczyna może być ładna?

Polecane posty

Gość Monika
7 minut temu, Bolek napisał:

Na takiego typu problemy są gotowe rozwiązania, osoba potrzebującą musi tylko chcieć te rozwiązania stosować.

Jak w kazdym problemie :) Musi chciec. Bez dwoch zdan. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
6 minut temu, Bolek napisał:

A co do głównego pytania osoby większe mogą być ładne, z programu plus size kilka było bardzo ładnych choć swoje ważyły

...a tak wlasnie problem bagatelizujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
9 minut temu, Bolek napisał:

A gdzie tu bagatelizowanie problemu? Jest pytanie czy mi się ktoś podoba, odpowiadam że tak. Nie dorabiaj ideologii że dalej kazał bym tej osobie jeść wiadrami bo będzie jeszcze ładniejsza

Pisalam o bagatelizowaniu problemu a nie jego intensyfikacji (a ja tam wiem co Ty bys jej kazal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
4 minuty temu, Bolek napisał:

No i to co bym jej kazał napewno przyczyniło by się do spalenia kilku kalorii 🙂

...a chyba,ze :)

To teraz wszystko rozumiem, caly ten chytry plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

hahaha jasne :)

Dobranoc Panie Pomocny :)

ps: Zasne z przekonaniem,ze sa jeszcze na tym swiecie ludzie wrazliwi na problemy innych :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właściwe pytanie jakie...

Właściwe pytanie jakie należałoby zadać to na ile wzrasta skala zaniedbań u partnerów, którzy usidlą drugą połówkę... i dlaczego ludzie z nadwagą są zawsze na diecie... i jak mantra powołują się na otyłe drzewo genealogiczne...

Kolejne kwestia to czy będziesz się wstydził pokazać znajomym i rodzinie z kobietą, której walory już nie mieszczą się w Twoim kanonie piękna... 

...pamiętaj, że zauroczenie jak i tolerancja zanikają wraz z częstotliwością stosunków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli waloru partnera nie mieszczą się w naszym kanonie piękna to po co w ogóle rozważać związek z nim? Szczyt desperacji no ale jako że regularne stosunki płciowe to rzecz w życiu pierwszej potrzeby jak to mowio na bezrybiu i tak ryba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASAS

grube nie może być piękne, chyba że u Rubensa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet mocno po 40ce
20 godzin temu, Gość Frooope napisał:

Czy jeżeli dziewczyna ma ładną twarz, ale ma nadwagę przez co przypomina świnke, to może zostać uznana za ładną?🐷

Im jestem starszy, tym częściej dostrzegam, że może. Znam kilka naprawdę uroczych młodych kobiet które wy byście pewnie nazwali "grubaskami" i w każdej z nich mógłbym się bez problemu zakochać, gdyby nie to że od lat jestem z wzajemnością zakochany we własnej (akurat stosunkowo szczupłej) żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak może być ktoś ładny z nalaną twarzą? To bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość vbm
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Jak może być ktoś ładny z nalaną twarzą? To bez sensu.

Puknij się w łeb ...o/...ko nalana twarz może być od niedoczynności tarczycy, chorób naczyń krwionośnych, wadliwej  pracy nerek. Tu nie równaj ludzi którzy są chorzy z takimi  co lubią się objadać. Może się okazać że niespśpodziewanie zaatakuje cię choroba, która rozpierniczy twój organizm. Lekarze będą faszerować cię lekami, co w skutkach ubocznych mają szybki przyrost wagi ciała, zakażą ci sportu i wszelkiej aktywności fizycznej i co zobaczysz co się będzie dziać z tobą w ciągu 1 miesiąca czy 3 miesięcy.

Twoja waga nie będzie ważna dla lekarzy  bo oni mają to gdzieś gdy nie ustabilizują ciebie. Ważniejsze jest to byś nie stracił życia.

Dlatego jak czytam takie wypowiedzi kafeteryjnych ...i to wymiatam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak kobieta ma ciałka więcej to jest co przytulić , pieścić i całować a szczupłą to można tylko po tyłku poklepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go,To,Shop
17 godzin temu, Gość gość napisał:

jak kobieta ma ciałka więcej to jest co przytulić , pieścić i całować a szczupłą to można tylko po tyłku poklepać.

szczupła założy nogi za głowę i wejdziesz, że aż miło... a gruba? Nie wiadomo, gdzie jest dziura ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.01.2019 o 19:41, marcin_wawa napisał:

Dla mnie może, ale nie mówimy o nadwadze typu "spasiony świniak" tylko takim "grubszym" typie budowy. Nic ohydniejszego niż wylewający się tłuszcz i gula na szyi po brodą.

ty pewnie wolisz chude 7 latki pedofilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_wawa
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

ty pewnie wolisz chude 7 latki pedofilu

pedofil to cię robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Gość gosc napisał:

ty pewnie wolisz chude 7 latki pedofilu

Piszesz kłamstwa z VPN, bo wiesz, że gdybyś pisał ze swego IP, odpowiedziałbyś przed sądem za nieważnie/zniesławienie z Kodeksu Karnego.  Napisz odważniaku ze swego IP i tłumacz się przed prokuratorem. Ja nie mam się czego obawiać. Ty masz - gdybyś nie miał, pisałbyś ze swego IP.

Oczywiście to poniżej to podszyw, każdy to widzi. :-D

Lecz kompleksy, koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×