Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Maria
10 minut temu, Gość Sceptyczna napisał:

Oczywiście, że się da. Ale trzeba chcieć. 😉

Też tak uważam, Roger to już prawie czterolatek, ale na rozmowę potrzeba czasu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Koko napisał:

A mi się wydaje, że ona poprostu emocjonalnie do tego podeszła. Najzwyklej na świecie wkurzyła się za usunięcie konta fundacji na insta. Wylała swoją złość na insta, a potem ogarnęła, że to może jednak nie hejterzy a sam instagram albo omyłkowo fanki i było jej się głupio przyznać do błędu. Taaadaam 🙂

Przeciez jest konto jej fundacji na insta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przeciez jest konto jej fundacji na insta

No tak udało sie je "magicznie" odzyskać 😂

Ta afera jest tak mocno naciągana, że aż nie wierzę, że ludzie w nią uwierzyli haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd
Dnia 16.08.2019 o 22:27, Milkaaaa014789 napisał:

Dziewczyny może Wy jesteście w szoku czemu ja sie tutaj udzielam z prawdziwego konta ano dlatego, ze znam te rodzine, moi rodzice ich znają i kiedyś owszem byli szycha. U moich rodziców jest tak, ze albo masz od zawsze albo odpadasz i u ich znajomych tez (nie moja brocha). Sochaccy z towarzystwa wypadli ok 10 lat temu. Krzysiek ma te szwalnie, ale na takie życie jak za komuny nie wystarcza, a przecież Ewa chce podrozowac🙈 Nikolka przejęła stery, na osiedlu wszyscy sie śmieją a w sferze juz totalnie. Nie róbcie z niej bogackiej od dziecka bo kiedyś była, a teraz dzięki niej po 10 latach „biedy” jak na wyższe sfery znowu są. 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychiatra

Ona jest chora....dziecko ma urodziny a ta łazi i caly czas nagrywa,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiii
6 minut temu, Gość Psychiatra napisał:

Ona jest chora....dziecko ma urodziny a ta łazi i caly czas nagrywa,masakra

Przecież to nie dla dziecka tylko na pokaz😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Myślisz, że to ona? Chyba aż tak ograniczona to nie jest...

Nicole jak jest zla to lubi uzywac zdrobnien tak jak np tutaj "wiesniareczka", "plotkareczka". Sama sie przyznala ostatnio, ze przed snem czyta wszystkie komentarze u siebie, czyta tez i tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Zastanawiający się napisał:

Jak myślicie? Kto będzie na imprezie? 

Ja obstawiam: Ania Skura, Emilka, oczywiście ekipa z mięsnego... i....?

Skury noe bedzie, bo wyleciala na Bali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Ciekawe, czy rodzice Kuby przyjadą na urodziny wnuczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kam
16 minut temu, Gość Haha napisał:

Ciekawe, czy rodzice Kuby przyjadą na urodziny wnuczka..

A czemu nie? Przecież kontakt mają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ta szopka urodzinowa jest śmieszna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabb

Ooo chyba ktoś tu próbuje zagłuszyć wypowiedzi znajomego z młodych lat. Po co? Żeby te wypowiedzi o ich statusie majątkowych schować gdzieś głęboko w wątek? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

O rany, dziewczyny... Ja rozumiem, że nie każdego trzeba lubić, ale Wy serio macie jakąś obsesję. Według Was to nie jest hejt? Zachodzę w głowę i próbuję zrozumieć do którego momentu same akceptowałybyście takie forum, gdyby chodziło o Was. Niektóre z Was są mamami. Czy gdyby jakiś sfrustrowany nastolatek stworzył wątek o dziecku którejś z Was, a tam wylewał swoje gorzkie żale: bo grube, za chude, brzydkie, albo za ładne wiec puste, bo nie tak ubrane, bo dostało gorszą ocenę od innych, bo podlizuje się nauczycielowi, bo bogatsze lub biedne, bo nie tak uczesane, bo wcześniej było lepiej, bo odstające uszy, zbyt wysokie czoło... Mój kolega popełnił samobójstwo. Niby takie bzdurki nastolatków. Niby nie hejcik, tylko czysta opinia. Do którego momentu same byłybyście tolerancyjne? Walczyłybyście, czy może wytłumaczyłybyście dziecku, że ej: nie martw się. Każdy może pisać co chce, trudno, weź to na klatę, rób dobrą minę do złej gry. A może przyznałybyście rację tym komentatorom (przecież ocenianie wyglądu to nie hejt: kochanie no jesteś brzydsza, gorzej ubrana, mieli racje, ubierz się lepiej, schudnij). 

Serio akceptujecie takie zachowania? Może Nicole czasami faktycznie działa pod wpływem impulsu, jest zbyt raptowna, ale to nie Wy jesteście od tego żeby ją poddawać ocenom. Czy wobec obcych ludzi w sklepie, na ulicy tez jesteście takie bezpośrednie? Nie! Nie, bo boicie się konsekwencji. Że dostaniecie po mordzie, że sprawcie komuś przykrość. 

A pisanie, że jej produkty są głupie, że nabija ludzi w butelkę i zarabia na głupkach, bo kupują i napychają jej kieszeń jest absurdalne. 

Wam nie podobają się koszule, a ktoś jednak dostrzega w nich praktyczne zastosowanie i kupuje je płacąc za to SWOIMI pieniędzmi. Gdzie tu jest to zarabianie na głupkach? Kupuje koc i z automatu jestem głupia, bo Nicole na mnie zarabia?

Jezeli któraś z Was zechce mi odpowiedzieć i wejść w jakąś mądrą polemikę, to zapraszam do dyskusji. W innym wypadku mi nie odpisujcie. A ewentualne zaczepki o ratlerkach zostawcie dla siebie.  

Pozdrawiam i mimo wszystko życzę Wam przyjemnej niedzieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziewczynaZinsta

Mówcie sobie dzisiaj co chcecie ale przyjęcie robi wielkie wrażenie... cudowne dekoracje! Tort jest po prostu sztos!! A sama Nicole wyglada bardzo ładnie dzisiaj. Rogera „nie lubie” ale Bibek to słodziak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb

Nikola dzisiaj ma bardzo ładna fryzurę i makijaż! ...enka nie w moi stylu i ładniej dla mnie w długiej wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didi

Targowisko próżności i absolutnie nie pisze tego z zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fak

Zero klasy...kuba i ojciec jak zwykle w krotkich gaciach i mokasynkach.Stroj jak nowobogackiego plebsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menda
2 minuty temu, Gość Didi napisał:

Targowisko próżności i absolutnie nie pisze tego z zazdrości.

Dokladnie,czuje lekkie zazenowanie ze dziecko nie jest na pierwszym miejscu,wazne jest insta,foteczki,kolezaneczki.czekam na story o tym kto byl i co zjadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
Przed chwilą, Gość Fak napisał:

Zero klasy...kuba i ojciec jak zwykle w krotkich gaciach i mokasynkach.Stroj jak nowobogackiego plebsu

No jasne, ma się pocić w długich żebyś zaspokoiła swoje poczucie estetyki. W Warszawie jest dzisiaj 30 stopni. Mokasyny ubiera się nawet do garnituru, a krótkie spodnie, które ma na sobie to nie tandetne dresy z Nike. To luźna impreza w gronie znajomych, a nie proszony bal. Oprócz Nicole wszyscy ubrali się w dość luźnym stylu. Ale prawdę powiedziawszy, która z nas nie lubi wskoczyć w ładną ...enkę? Zero klasy to masz tylko i wyłącznie Ty, skoro miałaś potrzebę po obejrzeniu kilku nagrań skomentować czyiś strój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Bbb napisał:

Nikola dzisiaj ma bardzo ładna fryzurę i makijaż! ...enka nie w moi stylu i ładniej dla mnie w długiej wyglądała

...enka tez mi sie nie podoba, ale wreszcie ladna fryzura i makijaz! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ale.jak to jest że Ula nigdy nie ma czasu i terminy za rok. A dziś mg powiedziała, że zadzwoniła ze chce tylko ciastka, a dostała aż tyle... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

A czy te insta znajomości mają szanae przerwać dłużej? Ula też jest matka chrzestna Żanety którą poznała ma insta i ostatnio wygląda jakby kontakt się urwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Matko skąd tu nagle się tyle jej ratlerek pokazało ;-; Idzcie wylewać te pierdzące komplementy na jej ig 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
10 minut temu, Gość Menda napisał:

Dokladnie,czuje lekkie zazenowanie ze dziecko nie jest na pierwszym miejscu,wazne jest insta,foteczki,kolezaneczki.czekam na story o tym kto byl i co zjadl

Ale skąd Ty możesz wiedzieć, ze dziecko nie jest na pierwszym miejscu? Ja tez nagrywałam story z przygotowania sali na chrzciny swojego synka. Pokazywałam dekoracje, flowerboxy, pomysły na słodki stół, tort. Ona pokazuje tutaj sposób przygotowania imprezy. Później inni korzystają z usług tych podwykonawców. Z ostatniej imprezy jaką zorganizowała nie było zbyt wielu filmików nagrywanych już w trakcie jej trwania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatornia

Uwaga, post pod nadzorem moderatora! czyszczenie tematu, a jesli zajdzie potrzeba usuniecie.
Prosimy o przemyslane wpisy, nie lamiace regulaminu i nie uderzajace w godnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia
6 minut temu, Gość Xxx napisał:

O Julia Zebrańska, witamy. Idź kochanie na fb rozkręcać kolejną gównoburzę. A jak już się znudzisz, to narysuj coś ładnego. Jesteś po szkole plastycznej. Od tego klikania w klawę niedługo zapomnisz jak się rysuje. 

Wez człowieku nie jestem żadna Julia Zebranska... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe

Gilbert to solenizant czy jubilat? Oj Nikola Nikola 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
12 minut temu, Gość Julia napisał:

Wez człowieku nie jestem żadna Julia Zebranska... 

Weź człowieku idź do dobrego psychologa żeby wyjaśnił Ci subtelną różnicę między ludźmi, a ratlerkami. Widać, że masz braki już ze szkoły podstawowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
17 minut temu, Gość moderatornia napisał:

Uwaga, post pod nadzorem moderatora! czyszczenie tematu, a jesli zajdzie potrzeba usuniecie.
Prosimy o przemyslane wpisy, nie lamiace regulaminu i nie uderzajace w godnosc.

To moderatornia nie ma konta na kafeterii żeby uwiarygodnić wpis czy musi pisać jako gość ????. I do tego nie używa polskich znaków ??? 

Dziwne to jest i mało wiarygodne.

Ps taki wpis nawet jeśli wiarygodny powinien być tu znacznie wcześniej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×