Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Wwweis
9 godzin temu, Milkaaaa014789 napisał:

Poniosło Cie, juz zbierane są screeny gdzie ratlerki Nikoli życzą dziewczynom śmierci, wypadku, śmierci dziecka... po naprawde konstruktywnej krytyce. Także screeny komentarzy Nikoli pod zdjęciem małej Lilli, granatowo, lekarki w wielkim mieście i innych profili gdzie namiętnie obrażała ludzi, a później napuszczała swoje fanki. Największy hejt robi ona i jej obrończynie. Tutaj jest konstruktywna krytyka, a z racji tego, ze mamy demokracje, mamy tez wolność słowa. To nie jest karalne. Zastanow sie lepiej skąd ta krytyka sie wzięła bo na instagramie jest mnóstwo bardziej zamożnych ludzi od niej i maja spokojne życie. 

A w jakim poście u granatovo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Czyli sugerujesz mi, że używam wobec niej mowy nienawiści? Obserwuję ją od ponad roku  i nie napisałam wobec niej żadnego hejtu, w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem na grupie na fb. Uważam tylko za nieprzypadkowe to, że zanim wystartuję z większym projektem rozkręca dramy:) I to mi się nie podoba i nie jest to hejtem tylko zwykłym faktem...

Nie, sugeruje ze nie musisz sie poswiecac i kupowac pizamek. To wszystko. Swoja droga to nie jestes na grupie na fb a na kafe juz tak... co to za roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie, sugeruje ze nie musisz sie poswiecac i kupowac pizamek. To wszystko. Swoja droga to nie jestes na grupie na fb a na kafe juz tak... co to za roznica?

Widziałam ich konto na ig i uważam, że to nie miejsce dla mnie 🙂 Nie zgadzam się z nią w wielu kwestiach, ale to nie powód by obrażać dzieci czy rodzinę, niektóre posty są rzeczywiście żenujące 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Widziałam ich konto na ig i uważam, że to nie miejsce dla mnie 🙂 Nie zgadzam się z nią w wielu kwestiach, ale to nie powód by obrażać dzieci czy rodzinę, niektóre posty są rzeczywiście żenujące 🙂

Niestety u Nicoli nie można mieć innego zdania pod postami, bo jej fanki linczują, więc jestem tutaj, z niektórymi postami też się nie zgadzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Wwweis napisał:

A w jakim poście u granatovo?

Oj nie pamietam, ale jakoś na początku sprzedaży swoich koszul zrobiła tam rozpierduche😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Widziałam ich konto na ig i uważam, że to nie miejsce dla mnie 🙂 Nie zgadzam się z nią w wielu kwestiach, ale to nie powód by obrażać dzieci czy rodzinę, niektóre posty są rzeczywiście żenujące 🙂

Słuchaj masz racje, ale czy nasyłanie swoich fanek na osoby , ktore maja inne zdanie nie jest żenujące? Te fanki życzą w wiadomościach prywatnych śmierci, wypadku, ciężkiej choroby... to jest w porzadku? Pod jej postami obrończynie na czasem naprawde konstruktywne wiadomości wyzywają dziewczyny od suk, ...ek, szmat to jest w porzadku???? Ona NIGDY nie zareagowała na to! NIGDY!! A powinna bo to jej profil i skoro brzydzi sie hejtem nie powinna na cos takiego pozwolić. Ja czekam na jej pozew i te jej strachy na lachy naprawde czekam jak sie to wszystko rozwiąże bo z tego co wiem dziewczyny „te niby hejtujace” są swietnie przygotowane i nawet tuzin prawników Nikoli nie pomoże jeśli bedzie to jednak ona, ta podzegajaca do takich zachowań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Pamietam pod jakimś postem Ewy Chodakowskiej dziewczyny podobnie zaczely obrzucać sie błotem, z przewaga obrończyń, Ewka od razu poprosiła o kulturę. A u mg co jest? Syf! Jak jej ktoś zwróci uwagę to oburzenie, ale jak jej fanki jadą po kims i po jego rodzinie jak po łysej kobyle to jest dobrze? Obrończynie zastanówcie sie co wypisujecie tutaj, my jej wcale nie obrażamy, oceniamy jej zachowania, ktore codziennie na koncie PUBLICZNYM nam pokazuje także skończcie ...ic o tych sadach i o nieskazitelności Nikoli bo pamiętajcie jeden wyraz w waszym komentarzu więcej, który bedzie nie po myśli królowej to czeka Was blok! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Wwweis napisał:

A w jakim poście u granatovo?

13 listopad 2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny może Wy jesteście w szoku czemu ja sie tutaj udzielam z prawdziwego konta ano dlatego, ze znam te rodzine, moi rodzice ich znają i kiedyś owszem byli szycha. U moich rodziców jest tak, ze albo masz od zawsze albo odpadasz i u ich znajomych tez (nie moja brocha). Sochaccy z towarzystwa wypadli ok 10 lat temu. Krzysiek ma te szwalnie, ale na takie życie jak za komuny nie wystarcza, a przecież Ewa chce podrozowac🙈 Nikolka przejęła stery, na osiedlu wszyscy sie śmieją a w sferze juz totalnie. Nie róbcie z niej bogackiej od dziecka bo kiedyś była, a teraz dzięki niej po 10 latach „biedy” jak na wyższe sfery znowu są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O co chodzi z usunieciem konta fundacji? Przeciez jest to konto na ig. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Milkaaaa014789 napisał:

Słuchaj masz racje, ale czy nasyłanie swoich fanek na osoby , ktore maja inne zdanie nie jest żenujące? Te fanki życzą w wiadomościach prywatnych śmierci, wypadku, ciężkiej choroby... to jest w porzadku? Pod jej postami obrończynie na czasem naprawde konstruktywne wiadomości wyzywają dziewczyny od suk, ...ek, szmat to jest w porzadku???? Ona NIGDY nie zareagowała na to! NIGDY!! A powinna bo to jej profil i skoro brzydzi sie hejtem nie powinna na cos takiego pozwolić. Ja czekam na jej pozew i te jej strachy na lachy naprawde czekam jak sie to wszystko rozwiąże bo z tego co wiem dziewczyny „te niby hejtujace” są swietnie przygotowane i nawet tuzin prawników Nikoli nie pomoże jeśli bedzie to jednak ona, ta podzegajaca do takich zachowań. 

Z tym się akurat zgadzam, ale to nie powód by kopiować kulturę jej fanek, bo potem niby "my" jesteśmy najgorsze, a jej to bardzo służy i w wielu osobach wzbudza litość ( kto wie czy podstawną) dalej uważam, że nakręcone drań przed rozpoczęciem projektu nie jest celowe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Z tym się akurat zgadzam, ale to nie powód by kopiować kulturę jej fanek, bo potem niby "my" jesteśmy najgorsze, a jej to bardzo służy i w wielu osobach wzbudza litość ( kto wie czy podstawną) dalej uważam, że nakręcone drań przed rozpoczęciem projektu nie jest celowe 🙂

Na ich profilu widziałam wiele rzeczy, ale nie groźby śmierci, jej fanki naprawdę są gorsze. Gdyby ktoś na moim profilu życzył śmierci osobie, która ma inne zdanie bardzo by mnie to zaniepokoiło i zbulwersowało. Ją o wiele bardziej wzburza co innego. Oskarża ludzi o usunięcie konta fundacji, choć nie ma na to żadnych dowodów bo ig usuwa tzw boty, a konto jej fundacji nie zawierało żadnych treści, a dużo obserwujących. Kiedyś się zastanawiała dlaczego tak dużo ludzi jej nienawidzi, uważam że to pytanie powinna zadać sobie, a nie widzom

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tally
1 godzinę temu, Milkaaaa014789 napisał:

Dziewczyny może Wy jesteście w szoku czemu ja sie tutaj udzielam z prawdziwego konta ano dlatego, ze znam te rodzine, moi rodzice ich znają i kiedyś owszem byli szycha. U moich rodziców jest tak, ze albo masz od zawsze albo odpadasz i u ich znajomych tez (nie moja brocha). Sochaccy z towarzystwa wypadli ok 10 lat temu. Krzysiek ma te szwalnie, ale na takie życie jak za komuny nie wystarcza, a przecież Ewa chce podrozowac🙈 Nikolka przejęła stery, na osiedlu wszyscy sie śmieją a w sferze juz totalnie. Nie róbcie z niej bogackiej od dziecka bo kiedyś była, a teraz dzięki niej po 10 latach „biedy” jak na wyższe sfery znowu są. 

OMG opowiedz coś więcej, proszę 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość True

Nikola nie akceptuje odmiennego zdania niz ona.Ona jedyna ma racje i koniec,wszystko musi byc tak jak ona chce.Bardzo to pokazuje,nagrywajac story i w kolko ze cos zostalo przeklamane,ze cos bylo inaczej niz wygladalo,ze zaraz hejterzy beda mowic itp.No wiec najkola mamy z ciebie niezła beke,to nie hejt to szczera prawda.Jestes posmiewiskiem dla lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
12 godzin temu, Milkaaaa014789 napisał:

Dziewczyny może Wy jesteście w szoku czemu ja sie tutaj udzielam z prawdziwego konta ano dlatego, ze znam te rodzine, moi rodzice ich znają i kiedyś owszem byli szycha. U moich rodziców jest tak, ze albo masz od zawsze albo odpadasz i u ich znajomych tez (nie moja brocha). Sochaccy z towarzystwa wypadli ok 10 lat temu. Krzysiek ma te szwalnie, ale na takie życie jak za komuny nie wystarcza, a przecież Ewa chce podrozowac🙈 Nikolka przejęła stery, na osiedlu wszyscy sie śmieją a w sferze juz totalnie. Nie róbcie z niej bogackiej od dziecka bo kiedyś była, a teraz dzięki niej po 10 latach „biedy” jak na wyższe sfery znowu są. 

O to bardzo ciekawe jest.

Czyli Sochaccy wcale nie są tacy bogaci? Tylko grają takich wielkich?

Mi się wydają też antypatyczni, z manią wielkości.

A Nicole kasę tłucze na durnych ludziach i utrzymuje to całe towarzystwo?

I dlaczego ona taka wredna jest?

 

Napisz coś więcej o nich, proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Wydaje mi się ze cała rodzina ma manie wyższości. Przynajmniej takie sprawiają wrażenie. Uwielbiają się wywyższać i pokazywać ludziom, ze są kimś lepszym tylko dlatego ze są zamożniejsi. Nicole jest taka sama. Widać choćby po tym z kim się zadaje. Same szychy, lekarze, ludzie biznesu, znane osobistości. A głupiutkie insta madeczki mysla, ze ona jest ich „koleżanka z sąsiedniego balkonu” niestety... za wysokie progi na lisie nogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja

To by sie zgdzalo z tym co piszecie.Moze faktycznie miesny to dla calej rodziny byc albo nie byc.Zmiana miejsca co kilka dni na santorinii w celu wysepienia darmowych noclegow tez moze byc prawda,by nie wydac ani grosza.Ale poziom madek-ratlerkow jest niski wiec o biznes zapewne mofa byc spokojni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Gość magda napisał:

O to bardzo ciekawe jest.

Czyli Sochaccy wcale nie są tacy bogaci? Tylko grają takich wielkich?

Mi się wydają też antypatyczni, z manią wielkości.

A Nicole kasę tłucze na durnych ludziach i utrzymuje to całe towarzystwo?

I dlaczego ona taka wredna jest?

 

Napisz coś więcej o nich, proszę:)

Zapytaj sie jej czy ma jakaś przyjaciółkę z dzieciństwa, nie ma żadnej jej nikt nie lubił i nie chciał sie z nią bawić. Maja manie wyższości? Chyba tylko na instagramie i wspominanie co to było 30 lat temu, ona to samo przecież to jest śmieszne. Juz komuna Krzysiu nie wróci, a kapitalizmu nie dałeś rady ogarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Iga napisał:

Wydaje mi się ze cała rodzina ma manie wyższości. Przynajmniej takie sprawiają wrażenie. Uwielbiają się wywyższać i pokazywać ludziom, ze są kimś lepszym tylko dlatego ze są zamożniejsi. Nicole jest taka sama. Widać choćby po tym z kim się zadaje. Same szychy, lekarze, ludzie biznesu, znane osobistości. A głupiutkie insta madeczki mysla, ze ona jest ich „koleżanka z sąsiedniego balkonu” niestety... za wysokie progi na lisie nogi. 

Ale oni nie są zamożni przecież co Wy sobie to tak wkreciliscie? Przez te jej opowiastki jak to było 30 lat temu? Nie dajcie sie wkręcać. Gdyby byli bogaci mieliby nieruchomości, dzieciom sami by kupili domy, mieszkania, a przecież tak nie było. Ona lekarz bez specjalizacji, PHILIP😂 prawnik bez aplikacji, cała rodzina pracuje i żyje z Rogera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Iga napisał:

Wydaje mi się ze cała rodzina ma manie wyższości. Przynajmniej takie sprawiają wrażenie. Uwielbiają się wywyższać i pokazywać ludziom, ze są kimś lepszym tylko dlatego ze są zamożniejsi. Nicole jest taka sama. Widać choćby po tym z kim się zadaje. Same szychy, lekarze, ludzie biznesu, znane osobistości. A głupiutkie insta madeczki mysla, ze ona jest ich „koleżanka z sąsiedniego balkonu” niestety... za wysokie progi na lisie nogi. 

Ona taka jest, brat i jego żona są inni. Pani Ewa i Krzysiek na zywo sie nie wywyższają ta trąba tylko taka nadęta chodzi. Ona sie zadaje z samymi szychami czy szychy z nią dla korzyści? Narazie. Bo ja nie zauważyłam zeby wyszła nawet na jakaś kolacje z tymi szychami. Ogólnie to ona nie zaczęła z rówieśnikami tej medycyny cos mi tak świta, ale pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooo

No ciekawie zaczelo tu sie robic!zero hejtu a czysta prawda!hehe najkola tego nie udzwignie,zobaczycie!zaraz bedzie ze hejterzy czepiaja sie jej rodziny i wymyslaja hejterskie opowiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Fajne w rodzicach nicoli jest to, ze bardzo ja wspierają we wszystkim i w nią wierza. Widać ze jest ich oczkiem w głowie i pewnie dzięki temu wyrosła na tak pewna siebie osobę, która choćby po trupach ale do celu dojdzie. Mało jest takich rodziców szczególnie dzieci urodzonych w latach 80-90. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Iga napisał:

Fajne w rodzicach nicoli jest to, ze bardzo ja wspierają we wszystkim i w nią wierza. Widać ze jest ich oczkiem w głowie i pewnie dzięki temu wyrosła na tak pewna siebie osobę, która choćby po trupach ale do celu dojdzie. Mało jest takich rodziców szczególnie dzieci urodzonych w latach 80-90. 

Wspierac, a wmawiać jej ze jest zajebista i najlepsza na świecie to różnica i duzy błąd wychowawczy, który teraz mamy okazje obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wspierac, a wmawiać jej ze jest zajebista i najlepsza na świecie to różnica i duzy błąd wychowawczy, który teraz mamy okazje obserwować.

Raczej wyszło jej to na dobre. Inna osoba dawno by się już załamała albo poddała. A Nikola rozpycha sie łokciami i wydrapuje pazurami to co chce i dlatego osiąga sukces. Takie osoby maja łatwiej w życiu niż dobrze ułożone i skromne dziewczynki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka
4 minuty temu, Gość Iga napisał:

Raczej wyszło jej to na dobre. Inna osoba dawno by się już załamała albo poddała. A Nikola rozpycha sie łokciami i wydrapuje pazurami to co chce i dlatego osiąga sukces. Takie osoby maja łatwiej w życiu niż dobrze ułożone i skromne dziewczynki. 

Szybki sukces,zarobic ile wlezie bo upadek moze byc nagly i bolesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
1 godzinę temu, Milkaaaa014789 napisał:

Ale oni nie są zamożni przecież co Wy sobie to tak wkreciliscie? Przez te jej opowiastki jak to było 30 lat temu? Nie dajcie sie wkręcać. Gdyby byli bogaci mieliby nieruchomości, dzieciom sami by kupili domy, mieszkania, a przecież tak nie było. Ona lekarz bez specjalizacji, PHILIP😂 prawnik bez aplikacji, cała rodzina pracuje i żyje z Rogera 

Zaczynamy w końcu dowiadywać się prawdy o Nicole i jej rodzinie. Napisz nam coś jeszcze, widać, że ich dobrze znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
1 godzinę temu, Milkaaaa014789 napisał:

Zapytaj sie jej czy ma jakaś przyjaciółkę z dzieciństwa, nie ma żadnej jej nikt nie lubił i nie chciał sie z nią bawić. Maja manie wyższości? Chyba tylko na instagramie i wspominanie co to było 30 lat temu, ona to samo przecież to jest śmieszne. Juz komuna Krzysiu nie wróci, a kapitalizmu nie dałeś rady ogarnac.

No tak, przedstawiają się jako wielcy kapitaliści, jako wielcy lekarze, jako ludzie lubiany i uwielbiani. A prawda jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Iga napisał:

Raczej wyszło jej to na dobre. Inna osoba dawno by się już załamała albo poddała. A Nikola rozpycha sie łokciami i wydrapuje pazurami to co chce i dlatego osiąga sukces. Takie osoby maja łatwiej w życiu niż dobrze ułożone i skromne dziewczynki. 

Ona się już dawno załamała ale wie ze rodzine ma na utrzymaniu to się nie poddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja

Ludzie z klasa,na poziomie nie beda sie z nimi zadawac bo to wstyd.O czym tu rozmawiac?o gaciach?no sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
Dnia 16.08.2019 o 03:23, Gość Lshbf napisał:

Czy ty się dobrze czujesz? Statut fundacji jest opublikowany w internecie i musi być zatwierdzony przy zakładaniu fundacji, a wiec tworzony przy współpracy z prawnikami. Każda fundacja ma obowiązek publikowania sprawozdań finansowych, jak ma to zrobić skoro jeszcze nie ruszyła? Wszystkie jesteście specjalistki od ekonomii i prawa w firmach „szlachta nie pracuje” i „mama na pełen etat” 😄 lepiej siedzieć i nic nie robić bo zawsze znajdzie się ktoś kto mierzy swoją miarą - na pewno kradną i oszukują. Jesteście chore! 

Nie masz pojęcia co to jest statut fundacji !!

 NA pytanie  : jak ma to zrobić skoro jeszcze nie ruszyła?

Oświadczeniami z podpisem , że się zobowiązuje pełne rozchody i przychody upubliczniać zanim zaczyna .

  Szczegółami  opisanymi  w działalności płatnej zawartymi  w statucie

Szczegółami  opisanymi  w działalności  obligatoryjnej  Inaczej statutowej , żeby  było przejrzyście , 

CO FUNDATOR FUNDACJI TOBIE ZAFUNDUJE .

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×