Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość gośćgość

Nadal zajadasz  ?

Rtęć w rybach i owocach morza może być związana z większym ryzykiem wystąpienia ALS

Ryby i owoce morza wciąż uznawane są za podstawowy składnik zdrowej diety. Jednakże najnowsze badania sugerują, że spożycie pewnych gatunków, charakteryzujących się wysoką zawartością rtęci, może być związane z większym ryzykiem wystąpienia stwardnienia zanikowego bocznego (ALS), które jest również znane jako choroba Lou Gehriga.

Naukowcy z Dartmouth College w Hanover, gdzie przeprowadzono badanie, zaznaczają, że ryby i owoce morza nie były do tej pory wiązane z występowaniem ALS, postępującej choroby neurologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boshe jak ona macha z radości tą swoją kluskowatą ręką 🤦🏻‍♀️... kolejny chłam z życia Najkolki. Byle tylko nie musiała się dziećmi zajmować... z chudej nie lubiącej jeść dziewczynki, na potrzeby książki, powstaje dziecko, które z miłością do gotowania się urodziło... Wystarczy sprzedać umiejętnie swoje i swoich rodziców życie i już mamy kaskę na emeryturę w Polszcze 🙌🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaha

Żałosna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokd

ona jest nie normalna.. widać to po jej dzisiejszym zachowaniu. Noi chyba przeczytała komentarze bo okazuje trochę uczuc wobec dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum

Brzydzi mnie ta kobieta, jej fałsz, zakłamanie, wciskanie chłamu, manipulowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia

Ona się tak cieszy z następnego ubitego interesu z książka ze aż podskakuje i nawet pocałowała dzieci. To dopiero szczera radość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihkgkgg

Kucharka jak z koziej...wiadomo co a garnki ufajdane po same pokrywki. Taka idealna Pani domu. 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo naro jaro ogóraro

Oj przestańcie pi*erdolic o tym, że nie okazuje uczuć swoim dzieciom 

mnie musi tego robić do telefonu

szukacie kolejnej dziury w d*upie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 3.06.2019 o 19:53, Gość Mira napisał:

Wydaje mi się czasem ze ona sama te wiadomości pisze albo Kuba jej pisze a ona tylko zamazuje nick. Przecież kiedyś powiedziała ze dostaje dziennie setki wiadomości i nawet ich nie czyta. A później niby jakieś perełki wybiera. Coś takiego każdy może napisac. 

Otoz to👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Karo naro jaro ogóraro napisał:

Oj przestańcie pi*erdolic o tym, że nie okazuje uczuć swoim dzieciom 

mnie musi tego robić do telefonu

szukacie kolejnej dziury w d*upie 

Przeciez ona wszysto robi do telefonu😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość zd
Dnia 3.06.2019 o 12:23, Gość Ojej napisał:

Niektorzy potrzebuja lat aby napisac ksiazke kucharska, podrozuja, poznaja nowe smaki, pichcą, smakują, poprawiaja itd a tu Nikolka ma czysto biznesowe podejście i klepie na kolanie te trzysta stron, wrzuca zdjęcia z iphona i to będzie HIT! Chyba jednak nie za każdym sukcesem stoi ciężka praca.. no ale na pewno jest konsekwentna, tego jej nie można odmówić. Przy tym tempie tylko naprawdę zastanawia mnie jak autorskie są te jej przepisy. Rozśmieszyło mnie również kiedy powiedziała, ze gotuje zdrowo dla siebie i swojej rodziny 🤪 ani ona ani jej mąż kardiolog zielonego pojęcia nie maja o dietetyce. Niestety widać efekty takiej diety na jej skórze, wyglada dużo poważniej niż na 35 lat 😞 Więcej warzywek Nikolka i zostaw te ryby w spokoju, to tylko legendy, ze są zdrowsze od mięsa. And dairy is scary 😉

 

12 godzin temu, Gość gośćgość napisał:

Nadal zajadasz  ?

Rtęć w rybach i owocach morza może być związana z większym ryzykiem wystąpienia ALS

Ryby i owoce morza wciąż uznawane są za podstawowy składnik zdrowej diety. Jednakże najnowsze badania sugerują, że spożycie pewnych gatunków, charakteryzujących się wysoką zawartością rtęci, może być związane z większym ryzykiem wystąpienia stwardnienia zanikowego bocznego (ALS), które jest również znane jako choroba Lou Gehriga.

Naukowcy z Dartmouth College w Hanover, gdzie przeprowadzono badanie, zaznaczają, że ryby i owoce morza nie były do tej pory wiązane z występowaniem ALS, postępującej choroby neurologicznej.

Nie tylko to ważne jakie produkty kupujemy do jedzenia,ale jakże ważne co w składzie mają produkty do pielęgnacji skóry, ust.

Czy warto tak fundować sobie produkty  rakotwórcze i fundować  choroby neurologiczne i nowotwory?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goś

Boże ile tu jadu, opanuj się zazdrosna kobieto, widać że te komentarze to sprawka jednej osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum

Mg będzie miałaś prelekcje na konferencji dla młodych ginekologów.. 🤦 kobieta która nie jest ginekologiem? W jakim ja żyję świecie 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Bum napisał:

Mg będzie miałaś prelekcje na konferencji dla młodych ginekologów.. 🤦 kobieta która nie jest ginekologiem? W jakim ja żyję świecie 🤦

Serio? Niewiarygodne!!! Dobrze, że już jestem po okresie rozdrodczym 🙄😱🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołowiany szaleniec
12 godzin temu, Gość Gość Gość zd napisał:

 

Nie tylko to ważne jakie produkty kupujemy do jedzenia,ale jakże ważne co w składzie mają produkty do pielęgnacji skóry, ust.

Czy warto tak fundować sobie produkty  rakotwórcze i fundować  choroby neurologiczne i nowotwory?

 

Witaj ołowiany szaleńcze! 

Tęskniłam ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 godziny temu, Gość Bum napisał:

Mg będzie miałaś prelekcje na konferencji dla młodych ginekologów.. 🤦 kobieta która nie jest ginekologiem? W jakim ja żyję świecie 🤦

Ale jest sławna w świecie medycyny  może to trafić do młodych ginekologów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Bum napisał:

Mg będzie miałaś prelekcje na konferencji dla młodych ginekologów.. 🤦 kobieta która nie jest ginekologiem? W jakim ja żyję świecie 🤦

A kim jest? Przecież pracuje w zawodzie ginekologa, więc nie wiem o co Ci chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
45 minut temu, Gość Gość napisał:

A kim jest? Przecież pracuje w zawodzie ginekologa, więc nie wiem o co Ci chodzi? 

Absolwentka prywatnej i płatnej medycyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdsjsjsj

I co powiecie na tą fundację? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrovianka
43 minuty temu, Gość Jdsjsjsj napisał:

I co powiecie na tą fundację? 

Mam mieszane uczucia. Gdyby to nie była Nicole to super sprawa, naprawdę. Ale ze ona już pokazała co się dla niej liczy to mam wrażenie ze to trochę kolejna trampolina do zdobycia rozgłosu, a tym samym kasy. No ale jak ma tym jakiejkolwiek kobiecie pomoc to no cóż, jestem za i trzymam kciuki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubus

Oj mam mega mieszane uczucia co do tej fundacji... w jaki sposób chcą pomagać kobietom po stracie? Będą wysyłać pdf z radami mg? W necie juz sporo calkiem porzadnych stron, grup, forow na ten temat jest i naprawde pomagaja. Sama jestem mama po stracie i byl czas, ze portal dlaczego.org byl najczesniej otwieraną stroną przez mnie. Tutaj coś czuję, ze to tylko będzie, tak jak napisała, gromadzenie danych, statystyka w skali Polski itp... takie tylko dane. I tak jak tu już wspomniano kolejne źródło rozgłosu i kasy, bo niestety bezinteresowanosc u mg nie istnieje... pierwsze co, to będą 1% zbierać od swoich "fanow" ☺ Nie przemawia do mnie ta fundacja...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kolejny sposób na rozgłos i sławę w insta światku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdążyła już powiedzieć, że "my" a raczej jej instaświatek będzie finansował tę górnolotnie brzmiącą fundację!!! Wstydziłaby się.... 

I znów będzie pieprzyc na prawo i lewo, że w Polsce to innowacja, że jeszcze nic takiego nie ma.... Jest droga Nikolko, jest!!! Dlaczego.org, poronienie.pl, itp itd... nawet wirtualne światełka dla Aniołków... I pomoc psychologa, i pomoc prawnika... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryly
2 godziny temu, Gość Bubus napisał:

Oj mam mega mieszane uczucia co do tej fundacji... w jaki sposób chcą pomagać kobietom po stracie? Będą wysyłać pdf z radami mg? W necie juz sporo calkiem porzadnych stron, grup, forow na ten temat jest i naprawde pomagaja. Sama jestem mama po stracie i byl czas, ze portal dlaczego.org byl najczesniej otwieraną stroną przez mnie. Tutaj coś czuję, ze to tylko będzie, tak jak napisała, gromadzenie danych, statystyka w skali Polski itp... takie tylko dane. I tak jak tu już wspomniano kolejne źródło rozgłosu i kasy, bo niestety bezinteresowanosc u mg nie istnieje... pierwsze co, to będą 1% zbierać od swoich "fanow" ☺ Nie przemawia do mnie ta fundacja...  

TYLKO gromadzenie danych? 

Boże, kobieto. Przecież wszystkie dane będą zebrane bardzo szczegółowo, dzięki dużej liczbie danych będzie można wysunąć wnioski, które być może ustalą przyczynę choćby części poronień a ci za tym idzie możliwość przeciwdziałania. Skąd wiesz jak to będzie wyglądało? Może będą przeprowadzane (a raczej to pewne) szczegółowe badania, pod kątem podatności, zapadalnośći na różne choroby i powiązanie z nimi poronienia.

Czemu wy wszystkie baby od razu jesteście negatywnie nastawione? Krytykujecie każde dobro, bo czyni je osoba przez was nie lubiania? Wam się wydaje, że to maszynka do robienia kasy, po pierwsze to co wam się wydaje nie jest równoznaczne z rzeczywistośćą, nie jesteście jakimiś wyróżniami (na szczęście!) po drugie która matka nazwałaby fundację imieniem swojego zmarłego dziecka w celach zarobkowych? Zastanówcie się co wy sugerujecie, bo to jest obrzydliwe. Po trzecie jak wam tak zle to załóżcie sobie własną, idealną fundację albo idzie na medycynę. 

Po taz kolejny czytam tutaj, że Nicole jest po płatnej medycynie. Droga osobko, sprawdź sobie progi na WUMie na studia stacjonarne i niestacjonarne (płatne i niepłatne) i zobacz, że 1) próg punktowy różni się bardzo niewiele np. o 5 pkt. Ich jak komuś na maturze zabrało 5 punktów ma nie iść na medycynę płatną jeżeli go stać bo masz taki głupi kaprys? 2) zajecia mają z tymi samymi nauczycielami, często są nawet wymieszani płatni i niepłatni, tak żeby wykładowcy nie wiedzieli kto z jakich studiów jest żeby nie faworyzować lub podnizac. Może na innych kierunachc płatni są traktowani lepiej, ale nie na medycynie. Muszą tak samo za*pieprzac jak niepłatni. Więc skończ już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bnm

Nicola idź spać, bo jutro znów powiesz, ze niewyspana jesteś! Dobranoc!!! 😂😂😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość ba

 

 

Ani dla zdrowia ,ani dla urody , te szmineczki , rybeczki ...

 PRAWDA POTWIERDZONA BADANIAMI  kole w oczy .

Trzymać się zdrowiej to narodowa sprawa......... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia
1 godzinę temu, Gość Ryly napisał:

TYLKO gromadzenie danych? 

Boże, kobieto. Przecież wszystkie dane będą zebrane bardzo szczegółowo, dzięki dużej liczbie danych będzie można wysunąć wnioski, które być może ustalą przyczynę choćby części poronień a ci za tym idzie możliwość przeciwdziałania. Skąd wiesz jak to będzie wyglądało? Może będą przeprowadzane (a raczej to pewne) szczegółowe badania, pod kątem podatności, zapadalnośći na różne choroby i powiązanie z nimi poronienia.

Czemu wy wszystkie baby od razu jesteście negatywnie nastawione? Krytykujecie każde dobro, bo czyni je osoba przez was nie lubiania? Wam się wydaje, że to maszynka do robienia kasy, po pierwsze to co wam się wydaje nie jest równoznaczne z rzeczywistośćą, nie jesteście jakimiś wyróżniami (na szczęście!) po drugie która matka nazwałaby fundację imieniem swojego zmarłego dziecka w celach zarobkowych? Zastanówcie się co wy sugerujecie, bo to jest obrzydliwe. Po trzecie jak wam tak zle to załóżcie sobie własną, idealną fundację albo idzie na medycynę. 

Po taz kolejny czytam tutaj, że Nicole jest po płatnej medycynie. Droga osobko, sprawdź sobie progi na WUMie na studia stacjonarne i niestacjonarne (płatne i niepłatne) i zobacz, że 1) próg punktowy różni się bardzo niewiele np. o 5 pkt. Ich jak komuś na maturze zabrało 5 punktów ma nie iść na medycynę płatną jeżeli go stać bo masz taki głupi kaprys? 2) zajecia mają z tymi samymi nauczycielami, często są nawet wymieszani płatni i niepłatni, tak żeby wykładowcy nie wiedzieli kto z jakich studiów jest żeby nie faworyzować lub podnizac. Może na innych kierunachc płatni są traktowani lepiej, ale nie na medycynie. Muszą tak samo za*pieprzac jak niepłatni. Więc skończ już. 

Nicole

weź nie pier...dol

 

Jesteś durna jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
8 godzin temu, Gość Krysia napisał:

Nicole

weź nie pier...dol

 

Jesteś durna jak but

No tak, taki jest właśnie wasz poziom. Nie potraficie się merytorycznie odnieść tylko „bo jej nie lubię” go za id*iotki 

do garów, a później trudne sprawy, dlaczego ja, szkoła i inne gnioty dla tłuszczy waszego pokroju 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 godziny temu, Gość Aga napisał:

No tak, taki jest właśnie wasz poziom. Nie potraficie się merytorycznie odnieść tylko „bo jej nie lubię” go za id*iotki 

do garów, a później trudne sprawy, dlaczego ja, szkoła i inne gnioty dla tłuszczy waszego pokroju 

Wcześniej znajdowałam tu ciekawe obserwacje , merytoryczne posty teraz to już tylko ,, ...lanka" bez argumentów. Zostały hejterki dla samych hejtow.   Przestalam się udzielać jak zamknięto poprzedni duży wątek w którym się udzielałam i tam było z kim i co poczytać.

A z fundacją zobaczymy dalej jak to będzie plany są duże, ma być kilka produktów z których obrót będzie na fundację.  Nie ma być sponsorów w.postaci dużych marek .Nikt nie musi tych produktów kupować ,plany fundacji są imponujące , jeżeli komuś to pomoże to fundacja nie zasługuje na hejty.  Jeszcze nawet nie ruszyła 🙂 ale rozumiem za całokształt Nicoli już zbiera hejty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chchchfhf
2 godziny temu, Gość Aga napisał:

No tak, taki jest właśnie wasz poziom. Nie potraficie się merytorycznie odnieść tylko „bo jej nie lubię” go za id*iotki 

do garów, a później trudne sprawy, dlaczego ja, szkoła i inne gnioty dla tłuszczy waszego pokroju 

Jak się "wabisz" ratlerku? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×