Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Djjddj
Dnia 17.05.2019 o 19:04, Gość Specjalista napisał:

największe

Jaki to jest z jej dzieciństwem? Kiedyś mówiła, że miała ciężkie i jakoś mi się nie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgościowo

INFORMACJE dotyczące zdrowia kobiet z perspektywy macierzyństwa i zdrowia dzieci od momentu poczęcia,  m.in. zdrowie prokreacyjne, ciąża i poród, karmienie piersią, zdrowie dziecka, , rekomendacje dotyczące żywienia, Z SIATKAMI CENTYLOWYMI, PLUS PRAWO ,GDY MAMA WRACA DO PRACY ,

to wszystko jest w DARMOWYM PORADNIKU NA STRONIE Ministerstwa Zdrowia www.gov.pl zdrowie-matki-i-dziecka.

CZY jesteś z gminy  czy stolicy to nie tylko , że darmy ale świetny z recenzją, specjalistów lekarzy.

Nadaje się na prezent, Wystarczy wydrukować , zrobić otwory dziurkaczem biurowym i włożyć do zakupionego segregatora w sklepie internetowym czy lokalnym.To najlepszy prezent dla każdej Mamy i z sercem dedykowany.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zażenowana.

Jesteście zwykłymi hienami z nudnym życiem skoro macie czas siedzieć i obrażać innych. Nikola jest kobietą, matką, żoną i przede wszystkim CZŁOWIEKIEM!  nikt nie dał Wam prawa jej obrażać. Ani nikogo innego! Idźcie po rozum do głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość gość ggość napisał:

Lekarz na swojej stronie ma zdjecie z podpisem

Drama wśród polskich influencerów. Blogerka rozdrapuje starą ranę i straszy prawnikami

a mama prawnik Katarzyna Łodygowska   wpisuje  na lekarza stronie Życie Ci nie miłe ?

Jak to jest z tym hejtem i zastraszaniem?

 

A możesz rozwinąć myśl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNN
22 godziny temu, Gość gość ggość napisał:

Lekarz na swojej stronie ma zdjecie z podpisem

Drama wśród polskich influencerów. Blogerka rozdrapuje starą ranę i straszy prawnikami

a mama prawnik Katarzyna Łodygowska   wpisuje  na lekarza stronie Życie Ci nie miłe ?

Jak to jest z tym hejtem i zastraszaniem?

 

Napisz szerzej, o co chodzi, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
4 godziny temu, Gość Zażenowana. napisał:

Jesteście zwykłymi hienami z nudnym życiem skoro macie czas siedzieć i obrażać innych. Nikola jest kobietą, matką, żoną i przede wszystkim CZŁOWIEKIEM!  nikt nie dał Wam prawa jej obrażać. Ani nikogo innego! Idźcie po rozum do głowy. 

Ja nikogo nie obrażam, lubię tu zaglądać ,,po zdrowy dystans ". Bo na profilu tylko ratkerki szczekają . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
5 godzin temu, Gość Zażenowana. napisał:

Jesteście zwykłymi hienami z nudnym życiem skoro macie czas siedzieć i obrażać innych. Nikola jest kobietą, matką, żoną i przede wszystkim CZŁOWIEKIEM!  nikt nie dał Wam prawa jej obrażać. Ani nikogo innego! Idźcie po rozum do głowy. 

Nie mamy prawa nikogo obrażać. Ale dyskutować chyba można. Przynajmniej tu, bo na profilu mg nie wolno, od razu Cię blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vfgxgxy

Mama g robi live i jak  zawsze to samo. Nie odpowiada na żadne pytania tylko te związane ze sprzedażą produktów. Wyszlam po minucie słuchania tej przekupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Zażenowana. napisał:

Jesteście zwykłymi hienami z nudnym życiem skoro macie czas siedzieć i obrażać innych. Nikola jest kobietą, matką, żoną i przede wszystkim CZŁOWIEKIEM!  nikt nie dał Wam prawa jej obrażać. Ani nikogo innego! Idźcie po rozum do głowy. 

Nikt jej nie obraża, tylko stwierdzamy fakty. A że Najlolka sama się ośmiesza na każdej płaszczyźnie to już nie nasz problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jvjjgh
7 godzin temu, Gość Zażenowana. napisał:

Jesteście zwykłymi hienami z nudnym życiem skoro macie czas siedzieć i obrażać innych. Nikola jest kobietą, matką, żoną i przede wszystkim CZŁOWIEKIEM!  nikt nie dał Wam prawa jej obrażać. Ani nikogo innego! Idźcie po rozum do głowy. 

Jak się wabisz ratlerku?  😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lali
Dnia 26.05.2019 o 17:29, Gość Djjddj napisał:

Jaki to jest z jej dzieciństwem? Kiedyś mówiła, że miała ciężkie i jakoś mi się nie wydaje

Bardzo. Wakacje za granicą, nianie, bogaci rodzice, dziadkowie. Dostęp do produktów których nie miał zwykły Kowalski w latach 80-90. Ach biedna nikol. Chyba ze ma na myśli to, że dzieci w szkole jej nie lubili co wcale mnie nie dziwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olooo
53 minuty temu, Gość Lali napisał:

Bardzo. Wakacje za granicą, nianie, bogaci rodzice, dziadkowie. Dostęp do produktów których nie miał zwykły Kowalski w latach 80-90. Ach biedna nikol. Chyba ze ma na myśli to, że dzieci w szkole jej nie lubili co wcale mnie nie dziwi. 

I ciężkim dzieciństwie to mogą powiedzieć osoby które wychowały się np w domu dziecka albo rodzinie patologicznej.

Wstydzilaby się tak mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Kiedyś jej livy oglądało się z przyjemnością, można było dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy nt zdrowia. A ostatnio to tylko handel, handel. Kupujcie bo się produkty kończą. Może powinna zmienić nazwę profilu na mamahandlarka - lepiej by pasowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już dawno na te lajwy nie wchodzę. Jak chcę coś kupić to zaglądam do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość

A czytaliście komentarze na fejsie  Doktorek radzi  pod datą May 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Właśnie czytam te komentarze i artykuł. Mama lekarz w niezle bagno wpadła z tą afera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fachyf
1 godzinę temu, Gość Ania napisał:

Właśnie czytam te komentarze i artykuł. Mama lekarz w niezle bagno wpadła z tą afera. 

O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie. O co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsbbs
28 minut temu, Gość Gość napisał:

No właśnie. O co kaman?

O te ukradzione przepisy w jej książce czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Pani Nicole powinna się zająć specjalizacją zamiast pisaniem książek kucharskich, a Pani "Matka Prawnik" aplikacją bo jakoś nigdzie nie widziałam wzmianki aby jakąkolwiek zrobiła :) Jak widać w internecie można zostać kimkolwiek się chce i jeszcze na tym mocno zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 godzin temu, Gość Ania napisał:

Kiedyś jej livy oglądało się z przyjemnością, można było dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy nt zdrowia. A ostatnio to tylko handel, handel. Kupujcie bo się produkty kończą. Może powinna zmienić nazwę profilu na mamahandlarka - lepiej by pasowało. 

Dokładnie, kiedyś się ja z wielka przyjemnością słuchało, dziś to jedna wielka przekupa. Tylko kupcie to , kupcie tamto. Szkoda czasu , ja przestałam ja obserwować, bo jak dla mnie straciło to zupełnie sens. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsbbzbs
16 minut temu, Gość Ggg napisał:

Pani Nicole powinna się zająć specjalizacją zamiast pisaniem książek kucharskich, a Pani "Matka Prawnik" aplikacją bo jakoś nigdzie nie widziałam wzmianki aby jakąkolwiek zrobiła :) Jak widać w internecie można zostać kimkolwiek się chce i jeszcze na tym mocno zarabiać.

A ja myśle ze ona tak bardzo lubi pieniądze żeby już lepiej sprzedawała te kiecki i gacie zamiast leczyła ludzi bo w tym pierwszym przypadku przynajmniej zarabia na „martwym” towarze i Niezle jej to wychodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 godzin temu, Gość Olooo napisał:

I ciężkim dzieciństwie to mogą powiedzieć osoby które wychowały się np w domu dziecka albo rodzinie patologicznej.

Wstydzilaby się tak mówić.

Dokładnie, nie wie o czym mówi. Moja mama zmarła jak miałam siedem lat , ojciec jakby go nie było. Trauma, która trwa do dziś. Rozwydrzona pannica, oboje rodziców, wszystkiego w brud , a ona mówi, ze miała ciężkie dzieciństwo. Wstydziłaby się tak mówić! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To matka prawnik nie ma aplikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

To matka prawnik nie ma aplikacji?

Wszędzie pisze, że jest prawnikiem i ukończyła prawo na UW. Nie ma wzmianki o aplikacji, a każdy prawnik, który ją posiada informuje o tym bo to wskazuje na jego kompetencje i wachlarz spraw jakie może prowadzić. Jestem ciekawa co na to fanki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co do Mamy Lekarz to szczerze.. Śmieszna kobieta. Zaobserwowała mnie kiedyś na instagramie, to ja ją też. Po kilku godzinach odobserwowała mnie. To ja też. Po kilku dniach sytuacja się powtórzyła. Po kolejnych kilku znow, ale ja już jej nie zaobserwowałam. Teraz mam konto prywatne, ale i tu ML próbowała się dostać. Dla mnie takie zachowanie jest paskudne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Co do Mamy Lekarz to szczerze.. Śmieszna kobieta. Zaobserwowała mnie kiedyś na instagramie, to ja ją też. Po kilku godzinach odobserwowała mnie. To ja też. Po kilku dniach sytuacja się powtórzyła. Po kolejnych kilku znow, ale ja już jej nie zaobserwowałam. Teraz mam konto prywatne, ale i tu ML próbowała się dostać. Dla mnie takie zachowanie jest paskudne. 

A jaka jest jej ostatnia drama od czasu kradzieży przepisów? Coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka
34 minuty temu, Gość gość napisał:

Co do Mamy Lekarz to szczerze.. Śmieszna kobieta. Zaobserwowała mnie kiedyś na instagramie, to ja ją też. Po kilku godzinach odobserwowała mnie. To ja też. Po kilku dniach sytuacja się powtórzyła. Po kolejnych kilku znow, ale ja już jej nie zaobserwowałam. Teraz mam konto prywatne, ale i tu ML próbowała się dostać. Dla mnie takie zachowanie jest paskudne. 

To nie ona Cię zsobserwowała tylko bot którego ma ona właśnie do takich celów. Mnie kiedyś "zaobserwował " Rafał Maślak,a za kilka dni to nie było.  Przypadek?  Nie sądzę. Te osoby nawet nie wiedzą kogo obserwują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nicola jest strasznie sztuczna jak mówi do bibka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
45 minut temu, Gość gość napisał:

Co do Mamy Lekarz to szczerze.. Śmieszna kobieta. Zaobserwowała mnie kiedyś na instagramie, to ja ją też. Po kilku godzinach odobserwowała mnie. To ja też. Po kilku dniach sytuacja się powtórzyła. Po kolejnych kilku znow, ale ja już jej nie zaobserwowałam. Teraz mam konto prywatne, ale i tu ML próbowała się dostać. Dla mnie takie zachowanie jest paskudne. 

A co tam u mamy lekarz? Ucichla juz ta afera ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×