Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

A co tam u mamy lekarz? Ucichla juz ta afera ? 

Nic nie wiem. Nie obserwuję jej w ogóle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Grażka napisał:

To nie ona Cię zsobserwowała tylko bot którego ma ona właśnie do takich celów. Mnie kiedyś "zaobserwował " Rafał Maślak,a za kilka dni to nie było.  Przypadek?  Nie sądzę. Te osoby nawet nie wiedzą kogo obserwują. 

O tym nawet nie pomyślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela

Jakie powikłania wcześniacze ma Bibek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbeb
4 godziny temu, Gość Ggg napisał:

Wszędzie pisze, że jest prawnikiem i ukończyła prawo na UW. Nie ma wzmianki o aplikacji, a każdy prawnik, który ją posiada informuje o tym bo to wskazuje na jego kompetencje i wachlarz spraw jakie może prowadzić. Jestem ciekawa co na to fanki 🙂

Moja kuzynka tez skonczyla prawo i pracuje jako urzędniczka za pare groszy i jest sfrustrowana swoją praca a aplikacji nie zrobiła. Pewnie matka prawnik to taki sam przypadek. Znalazła sobie sposób na życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Bbeb napisał:

Moja kuzynka tez skonczyla prawo i pracuje jako urzędniczka za pare groszy i jest sfrustrowana swoją praca a aplikacji nie zrobiła. Pewnie matka prawnik to taki sam przypadek. Znalazła sobie sposób na życie 

Każdy dobry, aby zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsbsbs

A kojarzycie rozlazła położna kasie? Wiecznie rozczochrana i zaspana. Ma zaledwie jedno dziecko, nie pracuje zawodowo a z niczym się wyrobić nie potrafi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wabbdr
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nicola jest strasznie sztuczna jak mówi do bibka

Jej myślałam że tylko ja rak odebrałam ze to takie sztuczne jak ona zwraca się do dziecka A ono tak mało się śmieje tak tylko malutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość Hela napisał:

Jakie powikłania wcześniacze ma Bibek?

Nikola nie mówiła o tym wcześniej. Na pewno miał operację na przepuchline, miał retinopatię wczesniacza, przychodzi do niego fizjoterapeutka , chyba jeszcze nie siedzi bo mówiła że chciała blw ale to dla siedzących dzieci a ona na razie je papki. Tyle wiem z instastory tym się chciała podzielić ale jak widać nie wszystko powiedziała. Oby nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ban

Położna Kasia jest strasznie denerwująca, a szczególnie jej głos... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgośćgość
3 godziny temu, Gość Bbeb napisał:

Moja kuzynka tez skonczyla prawo i pracuje jako urzędniczka za pare groszy i jest sfrustrowana swoją praca a aplikacji nie zrobiła. Pewnie matka prawnik to taki sam przypadek. Znalazła sobie sposób na życie 

 

3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Każdy dobry, aby zarobić.

A TA WIEDZA jest za darmo:  prawo kobiety w CIążY .  BADANIA ,MAMA WRACA DO PRACY NA STRONIE Ministerstwa Zdrowia w informatorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość w PRACY

Napisz w wyszukiwarce  a wyświetli się komunikat, czytaj i dziel się wiedzą ,TO JEST ZA DARMO :

Komunikat w sprawie nakłaniania do korzystania z urlopu macierzyńskiego przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gośćgość w PRACY

Napisz w wyszukiwarce  a wyświetli się komunikat, czytaj i dziel się wiedzą ,TO JEST ZA DARMO :

Rzecznik Praw Pacjenta: kobiety w ciąży mają prawo do świadczeń, nawet nieubezpieczone

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serio Najkolka? W gabinecie, krory nawet nie jest Twój, handlujesz swoimi segregatorach? 🙄🙄🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vjfhfh
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Serio Najkolka? W gabinecie, krory nawet nie jest Twój, handlujesz swoimi segregatorach? 🙄🙄🙄

To było chore nawet pacjentkę musi pokazać na insta. Pomijając fakt,  że to jej koleżanka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Emilka sama nagrywała stories w gabinecie. Szkoda mi tej dziewczyny, że jest tak bardzo zapatrzona w " Panią Doktor", mam nadzieję, że nie odbije się to na jej zdrowiu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

PS. uważam, że powinno być zabronione nagrywanie w gabinecie, ktokolwiek by tego nie robił. Chyba, że chodzi o filmy komercyjne/szkoleniowe itd. Koniec kropka. Z medycyny robi się w ten sposób reality show, z lekarzy celebrytów. Uważam, że granice dobrego smaku zostały mocno naruszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka

Lekarz to zawód zaufania publicznego. Ludzie automatycznie ufają osobom pracującym w ochronie zdrowia. A wykorzystując to do promocji swoich ciuchów jest lekko jakby to delikatnie napisac.- niemoralne. Wiadomo lekarze tez mogą mieć swoje firmy niekoniecznie związane z zawodem. Ale używanie wtedy do nich nazwy „neurolog,  ginekolog, okulista itp” jest celowe żeby wzbudzić zaufanie. Już nie mówiąc o wciskaniu jakie ich produkty pro zdrowotne są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekareczka

To jest przesada! 

3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Serio Najkolka? W gabinecie, krory nawet nie jest Twój, handlujesz swoimi segregatorach? 🙄🙄🙄

 

A poza tym uważam, ze skoro jest na zwolnieniu i nie pracuje w szpitalu, to nie powinna pracować także w innych miejscach. Skoro może pracować w prywatnej przychodni to chyba może tez w szpitalu? Gdzie jest ZUS i kontrola zasadności jej zwolnienia? 

nie mówiąc już o tym, ze przez jej przedłużający się czas na zrobienie specjalizacji zajmuje miejsce innym młodym lekarzom po studiach. To jest naprawdę przesada, wstydu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadrowa
2 godziny temu, Gość Lekareczka napisał:

To jest przesada! 

 

A poza tym uważam, ze skoro jest na zwolnieniu i nie pracuje w szpitalu, to nie powinna pracować także w innych miejscach. Skoro może pracować w prywatnej przychodni to chyba może tez w szpitalu? Gdzie jest ZUS i kontrola zasadności jej zwolnienia? 

nie mówiąc już o tym, ze przez jej przedłużający się czas na zrobienie specjalizacji zajmuje miejsce innym młodym lekarzom po studiach. To jest naprawdę przesada, wstydu nie ma.

Jakim zwolnieniu? Słyszałaś o łączeniu urlopu rodzicielskiego z pracą na cześć etatu? 🤦🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Nic obrzydliwego w tym story nie było. Normalne sprawy. Dobrze, że mówi o takich rzeczach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjdsjsh

Sorry ale opowiadanie jaki zapach z pochwy może jej przeszkadzać w pracy jest obrzydliwe. Każda normalna kobieta powinna wiedzieć,  że przed wizytą należy się tam umyć. Dla mnie to było obrzydliwe i nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Jdjdsjsh napisał:

Sorry ale opowiadanie jaki zapach z pochwy może jej przeszkadzać w pracy jest obrzydliwe. Każda normalna kobieta powinna wiedzieć,  że przed wizytą należy się tam umyć. Dla mnie to było obrzydliwe i nie na miejscu.

Ale ciemnogród reprezentujesz. Do jaskini, a nie w internetach się wypowiadasz 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ok może być irytujące cześć stories mg ale nie wiem jak niektóre z Was tego słuchają... Jednym uchem? Mowa była o możliwych chorobach kobiecych, których następstwem jest brzydki zapach. a nie o tym że się ktoś nie myje... Trochę rozumu naprawdę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dhj

No to najki wzbogaci się o dobry 1  mln zł, po sprzedaniu książeczki o swoich super przepisach i historyjek z życia wziętych. Chyba trzeba zacząć brać przykład z niej jak wyciska kase z ciemnego zapatrzonego w nią ludu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Jdjdsjsh napisał:

Sorry ale opowiadanie jaki zapach z pochwy może jej przeszkadzać w pracy jest obrzydliwe. Każda normalna kobieta powinna wiedzieć,  że przed wizytą należy się tam umyć. Dla mnie to było obrzydliwe i nie na miejscu.

Sorry ale ona jasno powiedziała, że zapach z pochwy jej nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie.. Pomaga rozpoznać czasami choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość tragedia
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Sorry ale ona jasno powiedziała, że zapach z pochwy jej nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie.. Pomaga rozpoznać czasami choroby.

 

11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale ciemnogród reprezentujesz. Do jaskini, a nie w internetach się wypowiadasz 🤦

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 31.01.2019 o 07:39, Gość Gosia napisał:

Chciałam obejrzeć wczoraj live z fizjoterapeutka ale Nikola tak jej przerywała normalnie ze nie dało się tego oglądać. Nie dała kobiecie dojść do słowa. Już jej ludzie pisali w komentarzach nawet. Później po live tez jej pisali to się oburzała ze to był live u niej i miała prawo przejąć stery. Rozumiem ze jak dziennikarz zaprasza gościa do studia to tez nie dopuszcza go do słowa bo przecież jest u siebie wiec ma prawa gadać bez opamiętania 

No to byla masakra. Coraz vaedziej nie trawie tej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Jdjdsjsh napisał:

Sorry ale opowiadanie jaki zapach z pochwy może jej przeszkadzać w pracy jest obrzydliwe. Każda normalna kobieta powinna wiedzieć,  że przed wizytą należy się tam umyć. Dla mnie to było obrzydliwe i nie na miejscu.

Przeciez ona podkreslila, ze nie chodzi jej o zapach, gdy nie dba sie o higiene, a zapach przy infekcji. Wyobraz sobie, ze jak kobieta ma infekcje i ma uplawy to one nie pachna fiolkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.05.2019 o 19:23, Gość Grażka napisał:

To nie ona Cię zsobserwowała tylko bot którego ma ona właśnie do takich celów. Mnie kiedyś "zaobserwował " Rafał Maślak,a za kilka dni to nie było.  Przypadek?  Nie sądzę. Te osoby nawet nie wiedzą kogo obserwują. 

Mozesz jasniej? Bo juz z kilkoma znanymi osobami mialam taka sytuacje, a nie vardzo wiem o co chodzi z tymi botami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×