Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WozkowaMama

Wózki dziecięce - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość WozkowaMama

Czesc dziewczyny, jestem w 7 miesiącu ciazy i chciałabym żebyście podzieliły się ze mna doświadczeniem jeśli chodzi o wózki. Jaki wózek najdłużej posłuży mi i maleństwu ? Najważniejszy jest dla mnie komfort dziecka oraz mój . Mam 175 także raczej interesują mnie wózki z tym wyższym zawieszeniem żebym nie musiała się co chwila schylać bo wiadomo ze to nie jest zdrowe . Cena niekoniecznie gra tu role, chodzi głównie o bezpieczeństwo i komfort . Najchetniej wózek 3 w 1 lub 2 w 1 + uniwersalny adapter do nosidełka . Na co powinnam zwrócić uwagę ? Co zazwyczaj Wam się przydawało na spacerach w torbie dla mam ? Pozdrawiam serdecznie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Ja zdecydowałam się na anex e/type z opcją 3w1. Wózek super mi się sprawdza. Jest wygodny, bezpieczny, poręczny, zgrabny i zwrotny. Sama bez problemu sobie z nim radzę:) Na każdym terenie daje radę a gondola świetnie chroni maluszka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodla123

Ja mam Joolz day 2 - polecam chociaż jest dosyć ciężki. Ale jest stabilny, bardzo zwrotny, intuicyjny w obsłudze i ładnie wyglada 🙂 kupiłabym go z pewnością jeszcze raz, gdybym miała podjąć te decyzje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenka

solidny jest anex m type i do tego ma super amortyzację oraz jest lekki. Spacery to czysta przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka

my mamy anex m type, bo jest solidny, wyjątkowo lekki i co najważniejsze - bez problemu wnosze go po schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×