Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika Wagner

Jak wyglądają usta po Restylane ?

Polecane posty

Gość Monika Wagner

Cześć dziewczyny. Otóż od pewnego już dłuższego czasu noszę się z zamiarem powiększania ust, a dokładniej górnej wargi z tego względu, ze mam wysuniętą dolną szczękę. Miałam iść na zabieg cofnięcia szczęki ale jak się dowiedziałam w jaki sposób on się odbywa nieco się wystraszyłam. Wiec żeby jakoś te moje usta normalnie wyglądały zdecydowałam się na powiększanie ust kwasem hialuronowym. I moje pytanie: bo chodzi tutaj o wybór kwasu, widziałam jak dziewczyna miała wstrzyknięte byle co a potem grudki i ściąganie kwasu. Lekarze i wiele dziewczyn poleca preparat Restylane , bo jest bezpieczny i że ma naturalny wygląd. Prawda to ? Jakie Wy macie doświadczenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moon

Restylane to jeden z topowych preparatów, ale też jest mnóstwo rodzai Restylane, więc jeszcze zależy który. Nie wiem czy do ust nie jest lepszy stylage albo tyosal. Najlepiej zaloguj się na beauty w Polsce forum i dokładnie przeczytaj wątki na temat powiększania ust zanim coś zrobisz pochopnie. Ważne jest też do kogo pójdziesz, a braku powikłań nikt Ci nie zagwarantuje. Nie wiem też czy wiesz, że kwas nie jest taki super i naturalny. I nie ma powrotu do stanu wyjściowego. Nawet jak preparat się wchłonie to usta nie będą jak przed, będą mieć trochę inną linię, bo wypełniacz rozpycha tkanki i to się nie cofa. Ja bym zrobiła tę szczękę na Twoim miejscu, zresztą sama zobaczysz, że nowe usta niewiele zmienią przy wadliwej szczece 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Wagner

Hej, nie poszłam na ten zabieg jednak. Zdecydowałam, ze pójdę jednak na powiększenie tej wargi kwasem HA i to właśnie tym Restylane. Tak się akurat złożyło, ze trafiłam na bardzo dobrego lekarza. Więc efekt  wporzadku. No troszke bolało, ale przynajmniej efekt optyczny jest inny 😉 Gdzieś tam szczęka się chowa 😉 Dzięki za radę Moon 😉 mam nadzieję ,ze to czytasz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Restylane jest ok dla bardzo naturalnego efektu. Ja byłam po nim zawiedziona. Potem mialam Princess i efekt jest widoczny golym okiem piekne, duze i kuszące usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm no to moze jest kwestia tego kto co oczekuje. ja jestem zadowolona z Restylane i bardzo fajnie wyglądają usta. także dla mnie to był strzał w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×