Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabina_super_mama

cc to nie poród

Polecane posty

Gość sabina_super_mama

Zastanawiam się czemu kobiety które miały cc NA ŻĄDANIE mówią o sobie że urodziły dziecko ? Przecież wy go nie urodziłyście bo cc to operacja, a operacja nie jest porodem. Nie mówię tu o kobietach które miały cc ze wskazań medycznych bo to nie ich wina że musiały. Ale jak ktoś przychodzi do szpitala i mówi proszę mi zrobić cc, nie mam wskazań medycznych ale nie chce mi się urodzić bo jestem gwiazdą instagrama to dlaczego potem taka kobieta mówi że urodziła skoro nie urodziła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta88

Dlaczego niby gwiazdą Instagrama? Przecież poród przez cesarskie cięcie jest dużo bardziej bolesny niż naturalny. Sama przeżyłam pierwszy poród naturalny a drugi niestety cesarka. Drugi wspominam dużo dużo gorzej... ogromny ból.. ogromny... 

Po porodzie siłami natury leżałam dwie godziny później mógł od razu wstać po cesarce leżałam 2 dni ledwo żywa. 

 

Więc nie wiem skąd powiedzenie gwiazda Instagrama... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie bardziej zastanawia co cie w tym tak uwiera. Chyba nie czujesz się lepsza tylko dlatego, że z własnego przekonania lezalas ze skurczami te kilka godzin, wypchnelas co miałaś wypchnac i rozdarlas sobie krocze? Powiem ci tajemnice: ani ruchanie nie jest jakimś wyjątkowym osiągnięciem, ani zajście w ciążę ani urodzenie. Bez znaczenia jakim sposobem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki

Też rodziłam dwa razy i to siłami natury, rzeczywiście trochę mnie kuło gdy koleżanka opowiadała swój poród na umówioną godzinę przez cc, a ja 17 godzin drapałam ściany z bólu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemaszinnychproblemow

Jizz znów ten sam temat wałkowany 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rtg cv

Zgadzam się. Takie dzieci nie powinny obchodzić urodzin, tylko wydobyciny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejna nudna goofno burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy

No proszę, Autorka lepiej od lekarzy zna się na definicjach terminów medycznych. Może uderz do nich, zrób szkolenia, bo teraz, popatrz, niedouczone ...e wpisują "PORÓD przez cesarskie cięcie" w książeczce zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cc to
18 godzin temu, Gość sabina_super_mama napisał:

Zastanawiam się czemu kobiety które miały cc NA ŻĄDANIE mówią o sobie że urodziły dziecko ? Przecież wy go nie urodziłyście bo cc to operacja, a operacja nie jest porodem. Nie mówię tu o kobietach które miały cc ze wskazań medycznych bo to nie ich wina że musiały. Ale jak ktoś przychodzi do szpitala i mówi proszę mi zrobić cc, nie mam wskazań medycznych ale nie chce mi się urodzić bo jestem gwiazdą instagrama to dlaczego potem taka kobieta mówi że urodziła skoro nie urodziła ??

Bla bla bla bal... Znowu.. Serio znowu??  Sto razy już to było. Tak one urodziły tak mogą tak mówić i nie nie są gwiazdami. Poprostu nie każda musi przepychac melon przez dziurkę od klucza. Naprwde. Nie są ona gorsze. Są takie same. Z tym że bez problemów intymnych. A ty masz straszny problem z tym że któraś nie chciała się męczyć. Poluzuj gacie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Cc to napisał:

Bla bla bla bal... Znowu.. Serio znowu??  Sto razy już to było. Tak one urodziły tak mogą tak mówić i nie nie są gwiazdami. Poprostu nie każda musi przepychac melon przez dziurkę od klucza. Naprwde. Nie są ona gorsze. Są takie same. Z tym że bez problemów intymnych. A ty masz straszny problem z tym że któraś nie chciała się męczyć. Poluzuj gacie! 

Jak ktoś robi sobie CC na życzenie w państwowym szpitalu, to tak, jest gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutu
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Jak ktoś robi sobie CC na życzenie w państwowym szpitalu, to tak, jest gorszy.

Gorszy, bo próbuje wyrwać od naszej zasranej służby zdrowia to, co w cywilizowanym kraju powinno należeć się jak psu buda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Jak ktoś robi sobie CC na życzenie w państwowym szpitalu, to tak, jest gorszy.

Raczej lepszy bo ja na to stać a Ciebie nie było i Ci żal. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 24.01.2019 o 21:01, Gość Gosc napisał:

 Powiem ci tajemnice: ani ruchanie nie jest jakimś wyjątkowym osiągnięciem, ani zajście w ciążę ani urodzenie. Bez znaczenia jakim sposobem 😄

Błąd ! I ruchanie i zajście w ciąże i urodzenie jest nie lada osiągnięciem 🙂

Zobacz ile desperatek oddałoby wszystko  żeby zajśc w ciąże i urodzic..

A ile desperatów by poruchało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieckaa

Kurde autorki ogarnij ścisk dupy co ? ;) mamy xxi wiek. Będziesz wszystkim zaglądać między nogi albo do brzuchów. Niech rodzą jak chcą. Jeśli chcą mieć paskudna bliznę na brzuchu na życzenie - ich wola. A ja se jakaś zażyczy to i może ZNIECZULENIE. A niech zaszaleją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Chcecie mieć piz...y jak jak wory po ziemniakach to ródzcie sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubi

Nie mam nic do samego cc, ale nie pitolcie o "życzeniach". Nazywajcie rzeczy po imieniu jeżeli to był państwowy szpital czyli: dałam  w łapę, zachachmęciłam, ugadałam się z ordynatorem, który za ciężką kasę prowadził moją ciążę, przedstawiłam lewe zaświadczenie o "tokofobii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×