Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca

pytanie do pań farbujących włosy na blond

Polecane posty

Gość pytająca

witajcie :)

jestem szatynką, nigdy nie farbowałam włosów. Chciałabym iść do fryzjera zafarbować włosy na blond (jeszcze nie wiem czy ciepły czy zimny odcień, fryzjer mi pewnie dobierze odpowiedni ton) ale nie wiem jak to potem będzie. Chodzi mi o to czy potem takie włosy mogą robić się żółte lub nabierać innego odcienia? Czy trzeba potem używać jakiś fioletowych czy innych płukanek by zachować kolor?

Myślałam, że po prostu pofarbuję i już a te wszystkie procedury "po" mnie trochę zniechęcają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loli

Procedury "po"? Kupujesz specjalny szampon i odżywkę zamiast tego co używasz do tej pory. Zapytaj fryzjera/ki to Ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filizankowa

Ja mam taką maskę, ale używam ją tylko raz na tydzień. Poza tym jak wybierasz się zafarbować na blond to radze iść do dobrego fryzjera jak np pani Danuta Cyboroń z salonu Magia Blondu w Warszawie. Jest świetnym fryzjerem i na prawde wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaM

Ja ostatnio też byłam w tym salonie, ale akurat u pani Sylwii, chociaż pani Danusia czuwała nad wszystkim, więc można powiedzieć, ze to praca zespołowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Trzeba uzywac fioletowego szamponu, bo wlosy będą z czasem robic sie zolte. Blond pasuje kobietom z jasną cerą i jasną oprawą oczu. Jak ktos ma grube i ciemne brwi do tego ciemną cere w blodzie wygląda nienaturalnie. Po prostu jak w peruce. Blond podkreśla też wszystkie niedoskonałości cery m.in trądzik, naczynka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Kiedy moja przyjaciółka przefarbowała włosy na blond miała problem z utrzymaniem ładnego odcienia. Ostatnio chwaliła mi się, że szampon przeznaczony do blond włosów z cameleo pomaga jej w utrzymaniu wymarzonego koloru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×