Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skingle

Dlaczego nikt mnie nie chce?

Polecane posty

47 minut temu, samepytania napisał:

Najcześciej te piekne i atrakcyjne sa samotne bo myślą że są księżniczkami i myślą że to że mają tymczasową urode daje im prawo do wybrzydzania i foch. Pozatym co znaczy że przeciętniaków nie stać na ładną/atrakcyjną kobiete? Tz. że nie chcą pasożyta? Jak taka ma na nich żerować to jasne że takich laluniek unikają, bo na co komu takie pustaczki? 

Ogólnie przyjęta opinia to ładna = pustak/księżniczka/zarozumiała/mało kontaktowa/nieprzyjazna

Prawo do wybrzydzania ma każdy. Ty nie jesteś darem od niebios żeby specjalnie dla ciebie zmieniały wymagania 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On spadł z nieba 🤣 prosto na łeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdhdhd

Są trzy powody:

1. Albo jesteś naprawdę brzydka lub nudna 

2. Masz jakieś problemy psychiczne

3. Szukasz modela i wybrzydzasz chociaż sama nie wyglądasz jak modelka.

 

To takie moje luźne spostrzeżenia jak patrzę na moje samotne kolezanki, które na siłę szukaja partnera gdzie się tylko da i narzekają, że nikt ich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
Dnia 26.01.2019 o 00:30, Gość Gość napisał:

A skąd my mamy wiedzieć? Gdybyś była chociaż przeciętna pod każdym względem to znalazłabys kogokolwiek gdybyś chciała. Może twoje żarty są żenujące? Tak samo jak infantylnosc u starej krowy.

Kogokolwiek by chciała? Hehe dobre...największy problem tych czasów to brak fajnych facetów, cos soba reprezentujących i chociaz w miarę wygadajacych (nie mowie ze musi byc model). Takich facetów jest bardzo malo, za to ładnych i inteligentnych kobiet znacznie więcej więc to jasne ze dla każdej nie wystarczy 😕 popyt rozmija się z podażą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to trudno. Co ja ci poradzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2019 o 03:00, Jajko Pisanka napisał:

Prawo do wybrzydzania ma każdy. Ty nie jesteś darem od niebios żeby specjalnie dla ciebie zmieniały wymagania 😄

prawo do wybrzydzania ma każdy i prawo do bycia samemu też, ale wybrzydzając jak księżniczka a potem mieć pretensje to hańba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2019 o 15:43, Gość Hdhdhd napisał:

Są trzy powody:

1. Albo jesteś naprawdę brzydka lub nudna 

2. Masz jakieś problemy psychiczne

3. Szukasz modela i wybrzydzasz chociaż sama nie wyglądasz jak modelka.

 

To takie moje luźne spostrzeżenia jak patrzę na moje samotne kolezanki, które na siłę szukaja partnera gdzie się tylko da i narzekają, że nikt ich nie chce.

niech zgadne, pewnie załapuje pod punkty 1, 2 i 3, a potem pretensje i użalanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Dnia 27.01.2019 o 02:01, Gość Malutka napisał:

największy problem tych czasów to brak fajnych facetów, cos soba reprezentujących i chociaz w miarę wygadajacych (nie mowie ze musi byc model). 

Ja jestem takim facetem i żadna nie jest mną zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×