Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klellel

Nowy Jork wprowadził legalną aborcję do 9 miesiąca !!!

Polecane posty

Gość klellel

Będzie można usunąć dziecko do końca ciąży.

ofeminin.pl/dziecko/ciaza/nowy-jork-zalegalizowal-aborcje-pozwala-na-usuniecie-ciazy-nawet-w-9-miesiacu/nppcwcd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuł

to bedzie puzna aborcja po narodzinach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No cóż... Skoro wprowadzają ustawy przeciw życiu niewinnych to wg objawiień Marii z Irlandii albo Piotra Żywego Płomienia to miasto czeka zagłada w postaci klęski żywiołowej. Sam Stwórca upomni się o niewinne życia, które masowo zostają uśmiercane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No najlepiej niech jeszcze wprowadzą aborcję do trzeciego miesiąca życia, żeby mogły urodzić obejrzeć to dziecko i mieć czas na decyzję czy go chcą czy nie, jak nie to Bóg oddać gdzieś tam gdzie będą je zabijali, bezkarnie... 

Do czego ten świat zmierza Ja się pytam? Żydo hameryka jest liderem w promowaniu aborcji, to tam jest główne siedlisko tej idei, Módlmy się za światowych liderów by się nawrócili, by przestali promować aborcję lecz by zwrócili się ku życiu i ku obronie życia, niech głosy za życiem, niech środowiska i Fundacje pro life, wyprą z Bożą mocą promowanie aborcji, Módlmy się, zawierzajmy tą sprawę Jezusowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma sens biorąc pod uwagę, że większość późnych aborcji jest spowodowana wykryciem poważnych wad rozwojowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda

No i nie mam nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miećka

I ja to  popieram w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Wg mnie to jednak przesada bo przy 9 miesiącach jest juz wykształcony uklad nerwowy jak u niemowlecia.

Jestem za aborcja, ale o 3 miesiaca ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×