Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej33

Podwyżka- argumenty nie do podważenia

Polecane posty

Gość Maciej33

Witajcie,

Zamierzam udać się do szefa z wnioskiem o podwyżkę. Jestem dobrym docenianym pracownikiem. Chce prosić o 1000 PLN podwyżki. Czy uważacie że to dużo? Nakreślę że firma nie daje dofinansowań , nie ma świadczeń pozapłacowych, brak premii. Często w ciągu tygodnia wyjeżdżam służbowo- od 1 czasem do 3 dni. Wracam do domu po 20. Czy mogę użyć takiego argumentu do otrzymania podwyżki? Oczywiście nie jako jedyny argument ale jeden z wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinnamon

Podszedłeś do tematu raczej niepoważnie. Chyba żartujesz - nie wiedząc na jakim stanowisku i w jakiej branży pracujesz, czy to branża "deficytowa", czy Twoje miasto jest duże, nie mając pojęcia, ile właściwie zarabiasz, mamy ocenić, czy 1000zł podwyżki w Twoim przypadku to dużo?! Równie dobrze możesz spytać początkującej wróżki.
Oprócz powyższych, dużo zależy od tego, jakie stanowisko i warunki pracy masz w umowie.
Póki co, Twój argument wydaje się nieco "kulawy" i chybiony. Piszesz, że masz jakieś inne, może zatem je wypunktujesz?
Czy wiesz, jaka jest polityka przyznawania podwyżek w Twojej firmie i czy inni pracownicy są zadowoleni z warunków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej33

Bardziej chodziło o o argumentacje- tzn czy częste wyjazdy a nie praca od 8- 16 może być powodem podwyżki. Przy zatrudnianiu nie było mowy o wyjazdach. Pracuje w branży logistyczno- transportowej, obecne zarobki 3 k netto.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej33

Dodatkowe argument to zmiana stanowiska i nowe obowiązki, zrealizowanie założonego planu na poziomie 150 procent za ubiegły rok. W firmie mało rzeczy jest ustalonych u, musisz samemu do wszykiego dojść. Wdrożenie nowej osoby w moje obowiązki, co zajmie jakieś 4 miesiące. Dodatkowo te wyjazdy, wyliczyłem że ttak częste wyjazdy i powroty to jakieś 4 dni robocze pracy dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej33

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej33

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×