Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karolina W

Zespół Bezpieczny weekend, opinie na temat zespołu.

Polecane posty

Gość Karolina W

Poszukuję zespołu na wesele. Słyszałam o grupie Bezpieczny weekend, ale kompletnie nic o nich nie wiem. Jeśli ktoś miał z nimi kontakt, proszę pomóżcie! Ślub coraz bliżej a ja wciąż nie zdcydowana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda G.

Serdecznie polecam! Rezerwuj termin, nie pożałujesz, wiem z własnego doświadczenia ponieważ grali na moim weselu. Wrażenia są niezapomniane.😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid Kosior

U nasz też grali muzyka ok oraz prowadzenie oczepin w dobrym guście nie ma co się dłużej zastanawiać😎

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelika

Jestem wielbicielką tego zespołu! Miaiałam okazję usłyszeć i zobaczyć co potrafią na weselu mojego młodszego brata. Mega zdolni ludzie rozgrzeją parkiet do czerwoności.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadia

Możesz się decydować na nich w ciemno. Sprawdziliśmy na weselu córki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uss
Dnia 30.04.2019 o 17:18, Gość Leokadia napisał:

Możesz się decydować na nich w ciemno. Sprawdziliśmy na weselu córki. 

wystawjają fakturę, czy grają na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

U mnie zespół sprawdził się super. Mają bogaty repertuar, który pasuje wszystkim gościom oraz przystępne ceny co też jest dość istotne kiedy planujemy wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia

Szczerze polecam, zespół Bezpieczny weekend to grupa sześciorga przyjaciół , miłośników muzyki i mnóstwo pozytywnej energii. Grają zawsze na żywo i co najważniejsze proponują różne style muzyczne chcąc zaspokoić każde gusta. Nie masz się czym martwić dzwoń śmiało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzol

Zastanawiam się nad tym zespołem, ale jedyne nagranie tego jak grają jakie znalazłam to ich Promo. Czy istnieją gdzieś jakieś inne nagrania?  Opinii też zbyt dużo nie ma 😞 Za grupach weselnych też cisza... Byłam kilka lat temu na weselu na którym grali i podobało mi się, ale czy po zmianie składu i nazwy dalej są godni polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Oczywiście, że tak fajne głosy oraz zawsze aktualny repertuar a poza tym wiedzą jak co zorganizować i zaplanować aby wesele było wyjątkowym wydarzeniem pamiętanym przez wszystkich na lata. Ja nie żałuję. takiej decyzji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoloniusz

Bezpieczny weekend to moim skromnym zdaniem najlepszy zespół muzyczny w Polsce i na świecie. Sprawdzą się w każdych warunkach. Mają mnóstwo pozytywnej energii, która porywa do tańca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Bezpieczny weekend to gwarancja udanej zabawy. U nas tak właśnie było. Bezproblemowa współpraca i wszystko zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka

 

7 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Bezpieczny weekend to gwarancja udanej zabawy. U nas tak właśnie było. Bezproblemowa współpraca i wszystko zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Polecam 

ile wódki pijecie na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Olejnik

Pozdrawiam serdecznie cały zespół i muszę powiedzieć,że jestem nimi zachwycona. Pozytywna energia i super, super głosy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisiek

Jeżeli chodzi o zespół bezpieczny weekend polecam w ciemno każdemu kto potrzebuje dobrej muzyki. Muzyka i prowadzenie w dechę!!! Sprawdziłem na swoim weselisku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.11.2019 o 10:09, Gość Zdzisiek napisał:

Jeżeli chodzi o zespół bezpieczny weekend polecam w ciemno każdemu kto potrzebuje dobrej muzyki. Muzyka i prowadzenie w dechę!!! Sprawdziłem na swoim weselisku. 

Mam podobne doświadczenia i również polecam. Są super i ciągle dążą do doskonałości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać. Zespół jest świetny. Przygotowują się na ptobach, a to znaczy że rutyna ich nie zjadła. Zawsze są doskonale przygotowani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×