Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
chomiki

Jak rozbić małżeństwo mojego byłego kochanka?

Polecane posty

Gość Do tirówki
5 minut temu, Gość gość napisał:

Ja bym ją (ich) zgłosiła na policję. Może jest psychicznie chora i dostanie przymusowe leczenie. Do tego zabiorą jej dziecko albo chociaż ograniczą prawa. Ty by była zemsta. Pomyśl.

Oj chyba się tu pluje jakaś psychiczna ścierka z ograniczonymi prawami rodzicielskimi 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tirówki
3 minuty temu, chomiki napisał:

Moze faktycznie powinnam w te stronę pójść 

Jak tam już nie stoisz na parkingu dla tirów? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komułga

Nie no, kurna, bardzo mądrze. Ten twój były kochaś wspólnie z żonką zgłoszą na policję, że ich stalkujesz i próbujesz zniszczyć życie i cyk, trafisz z automatu do psychiatryka i skończy się zabawa w zemstę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Komułga napisał:

Nie no, kurna, bardzo mądrze. Ten twój były kochaś wspólnie z żonką zgłoszą na policję, że ich stalkujesz i próbujesz zniszczyć życie i cyk, trafisz z automatu do psychiatryka i skończy się zabawa w zemstę xD

Jak na razie to ona mnie stalkuje i jej siostrunia no i matka jeszcze do tego 

Edytowano przez chomiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz
Przed chwilą, Gość Komułga napisał:

Nie no, kurna, bardzo mądrze. Ten twój były kochaś wspólnie z żonką zgłoszą na policję, że ich stalkujesz i próbujesz zniszczyć życie i cyk, trafisz z automatu do psychiatryka i skończy się zabawa w zemstę xD

ona już jest w psychiatryku i z psychiatryka nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz
Przed chwilą, chomiki napisał:

Jak na razie to ona mnie stalkuje

oj otwiera nam się pacjenta, chyba leki działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komułga
1 minutę temu, chomiki napisał:

Jak na razie to ona mnie stalkuje

Było nie iść w tany, było myśleć głową a nie szparą. I skąd wiesz, że to ona cię stalkuje. Noże zgłosiła wszystko na policję i to wymiar sprawiedliwości cię obserwuje prewencyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, chomiki napisał:

Moze faktycznie powinnam w te stronę pójść 

Tak zrób, przynajmniej narobisz jej smrodu nawet jak nie pójdzie do końca dobrze. Samo wezwanie na policję ją trochę posadzi na du)pie. A po ewentualnym psychiatryku, to juz nawet mąż nie będzie jej chciał. I do opieki społecznej też zgłoś, że podejrzewasz, że chora osoba sprawuje opiekę nad nieletnim dzieckiem. Smród się będzie ciągnął latami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Komułga napisał:

Było nie iść w tany, było myśleć głową a nie szparą. I skąd wiesz, że to ona cię stalkuje. Noże zgłosiła wszystko na policję i to wymiar sprawiedliwości cię obserwuje prewencyjnie?

W życiu się do niej nie odezwałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komułga
1 minutę temu, chomiki napisał:

W życiu się do niej nie odezwałam 

Do niej nie ale do jej męża już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policja
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak zrób, przynajmniej narobisz jej smrodu nawet jak nie pójdzie do końca dobrze. Samo wezwanie na policję ją trochę posadzi na du)pie. A po ewentualnym psychiatryku, to juz nawet mąż nie będzie jej chciał. I do opieki społecznej też zgłoś, że podejrzewasz, że chora osoba sprawuje opiekę nad nieletnim dzieckiem. Smród się będzie ciągnął latami 😄

a wiesz, że za składanie fałszywych zeznań grozi odpowiedzialność karna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, chomiki napisał:

W życiu się do niej nie odezwałam 

jak się w życiu do niej nie odezwałaś to co ty zgłosisz na policję? jak nic skierują ciebie na badania psychiatryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość policja napisał:

a wiesz, że za składanie fałszywych zeznań grozi odpowiedzialność karna?

Jakie fałszywe zeznania? Wiesz co to podejrzenie? Jak podejrzewam, że sąsiadka bije dziecko to zgłaszam, a już opieka sp. zweryfikuje sprawę i nawet jak się myliłam, to nie ponoszę żadnej odpowiedzialności, bo ja podejrzewam, a nie mówię z całą pewnością.

Ponadto może zgłosić anonimowo i każde takie zgłoszenie jest dokładnie sprawdzane - potwierdzone info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

jak się w życiu do niej nie odezwałaś to co ty zgłosisz na policję? jak nic skierują ciebie na badania psychiatryczne.

Haha nas kiedyś taka stara jeb/nięta baba zgłosiła na policję i nakłamała. Wszystko się wydało i rodzinka starą musiała wozić do psychiatry, zeby jej nie ukarali. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

jak się w życiu do niej nie odezwałaś to co ty zgłosisz na policję? jak nic skierują ciebie na badania psychiatryczne.

Nigdy się sama od siebie nie odezwałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbcz
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Jakie fałszywe zeznania? Wiesz co to podejrzenie? Jak podejrzewam, że sąsiadka bije dziecko to zgłaszam, a już opieka sp. zweryfikuje sprawę i nawet jak się myliłam, to nie ponoszę żadnej odpowiedzialności, bo ja podejrzewam, a nie mówię z całą pewnością.

Ponadto może zgłosić anonimowo i każde takie zgłoszenie jest dokładnie sprawdzane - potwierdzone info.

gorzej będzie jak żona zgłosi na ciebie anonimowo że jesteś dilerem i trzymasz dragi. wpadną ci na chatę i zrobią imprezę 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Jakie fałszywe zeznania? Wiesz co to podejrzenie? Jak podejrzewam, że sąsiadka bije dziecko to zgłaszam, a już opieka sp. zweryfikuje sprawę i nawet jak się myliłam, to nie ponoszę żadnej odpowiedzialności, bo ja podejrzewam, a nie mówię z całą pewnością.

Ponadto może zgłosić anonimowo i każde takie zgłoszenie jest dokładnie sprawdzane - potwierdzone info.

Dzięki za podpowiedź. Zgłoszę brzydką, zapijaczoną ścierę, która się dostawiała do mojego męża na weselu. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
17 minut temu, chomiki napisał:

Moze faktycznie powinnam w te stronę pójść 

Koniecznie ciekawe czy uwierzą porzuconej kochance czy też żonie .Kobieto czy ty rozumu nie masz:(ktoś cię podpuszcza a ty w to wierzysz?  Przecież ta żona będzie miała świadków, że jest dobrą matką nie wiem ile lat ma to dziecko ale wystarczy żeby psycholog z nim porozmawiała i wyjdzie kto kłamie.  Nie miałaś  godności, honoru biorąc się za żonatego faceta to chociaż teraz jak cię zostawił miej choć odrobine i zostaw ich w spokoju.  Mszcząc  się w ten prymitywny sposób nawet miłego wspomnienia w jego głowie po sobie nie zostawisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komułga
7 minut temu, Gość gość napisał:

(...) i nawet jak się myliłam, to nie ponoszę żadnej odpowiedzialności, bo ja podejrzewam, a nie mówię z całą pewnością.

Nie wiem czy wiesz ale to tak nie działa xD Zgłosisz fałszywe oskarżenie to szybciutko do ciebie dojdą. Wystarczy, iż ten mąż bądź jego żona powiedzą policji, iż podejrzewają, że to była kochanka męża może się mścić i już masz zapewnioną wizytę policji. Policji dojście do tego, kto anonimowego paszkwila wysłał to "bułka z masłem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość nbcz napisał:

gorzej będzie jak żona zgłosi na ciebie anonimowo że jesteś dilerem i trzymasz dragi. wpadną ci na chatę i zrobią imprezę 😄 😄 

Zapraszam, nie mam nic do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos

kombinuje dzi/wka, mści się na żonie, a później jęczy, że jej ktoś dopieka. pewnie żona już policję powiadomiła i cie obserwują, a może nawet podpuszczają ty zużyta ściero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Komułga napisał:

Nie wiem czy wiesz ale to tak nie działa xD Zgłosisz fałszywe oskarżenie to szybciutko do ciebie dojdą. Wystarczy, iż ten mąż bądź jego żona powiedzą policji, iż podejrzewają, że to była kochanka męża może się mścić i już masz zapewnioną wizytę policji. Policji dojście do tego, kto anonimowego paszkwila wysłał to "bułka z masłem".

Nieprawda. Nie będzie oskarżać tylko podejrzewać - to dwie różne rzeczy i za zgłoszenie PODEJRZENIA nie ponosi się żadnej odpowiedzialności. Doinformuj się, a później pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość ktos napisał:

kombinuje dzi/wka, mści się na żonie, a później jęczy, że jej ktoś dopieka. pewnie żona już policję powiadomiła i cie obserwują, a może nawet podpuszczają ty zużyta ściero

A za co ma ją policja ścigać? Sypianie z cudzym mężem nie jest karalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komułga
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nieprawda. Nie będzie oskarżać tylko podejrzewać - to dwie różne rzeczy i za zgłoszenie PODEJRZENIA nie ponosi się żadnej odpowiedzialności. Doinformuj się, a później pisz.

Kto ci takich bajek naopowiadał? Wniesienie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa może okazać się nie tylko działaniem bezprawnym, ale także mającym charakter czynu niedozwolonego w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Tu masz obszerny artykuł, głąbie: https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/sa-zawiadomienie-o-podejrzeniu-popelnienia-przestepstwa-moze-naruszac-dobra-osobiste,67261.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
32 minuty temu, chomiki napisał:

Moze faktycznie powinnam w te stronę pójść 

Koniecznie!!!!! Kobieto czy ty rozumu nie masz, o czym ty mówisz? Ktoś cię podpuszcza albo jest ubogi umysłowo:(W dzisiejszczych czasach takie bzdury opowiadać. Pomijając już te wszystkie procedury i przesłuchania .Przecież żona tego kochasia będzie miała świadków, że jest dobrym rodzicem:)Kolejna sprawa nie wiem ile lat ma dziecko, wystarczy, że psycholog z nim porozmawia i też wyjdzie kto kłamie. Nie miałaś godności i honoru biorąc się za żonatego chłopa ,to miej przynajmniej odrobinę teraz i daj spokój tej rodzinie:) Robiąc takie rzeczynawet w głowie tego kochasie nawet  miłe wspomnienie po tobie nie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś
6 minut temu, Gość gość napisał:

A za co ma ją policja ścigać? Sypianie z cudzym mężem nie jest karalne 😄

wystarczy że ją obserwuje, bo żona zgłosiła stalking i wskazała porzuconą kochankę która się mści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komułga

W rozumieniu prawnym zawiadomienie jest jednocześnie oskarżeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Komułga napisał:

Kto ci takich bajek naopowiadał? Wniesienie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa może okazać się nie tylko działaniem bezprawnym, ale także mającym charakter czynu niedozwolonego w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Tu masz obszerny artykuł, głąbie: https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/sa-zawiadomienie-o-podejrzeniu-popelnienia-przestepstwa-moze-naruszac-dobra-osobiste,67261.html

Głąb to cię urodził. Sama zgłaszałam coś niejednokrotnie i żadnych problemów nie miałam.

Jeżeli tamta ją w jakiś sposób prześladuje, to widocznie ma coś z głową i warto zgłosić, że ma pod opieką dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość ktoś napisał:

wystarczy że ją obserwuje, bo żona zgłosiła stalking i wskazała porzuconą kochankę która się mści.

Ale ja się w życiu do niej nie odezwałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, chomiki napisał:

Ale ja się w życiu do niej nie odezwałam 

Jeszcze pisałaś, że bierze jakieś psychotropy. Normalnie ją zgłoś, nieanonimowo. Zbieraj dowody jak ci dokucza czy co tam robi i na 100% się nią zajmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×