Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
chomiki

Jak rozbić małżeństwo mojego byłego kochanka?

Polecane posty

Gość gosc

buhaha frajerka już myślała że żonę kochasia na forum dorwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Hahaha napisał:

Masz problemy z czytaniem chodząca inteligencjo z nizin społecznych? 😄 😄 😄 

To jest forum publiczne i każdy może tu pisać.

Ja się z byle kim nie zadaje, więc mnie nie zobaczysz. 😄 

Gdybyś była ładną kobietą, to już dawno miałabyś fajnego, wolnego faceta wybranego spośród wielu, a nie żarła się o cudzego męża, który ciebie nie chce.

Taak? 😂😂

Moze już mam 😉

Dzięki za rady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko, napisz prawdę, czy ten temat założyłaś specjalnie, żeby się ponabijać z tego odpada, co co pluje tutaj od lat, czy to historia prawdziwa? Bo coś mi się wydaje, że prowokujesz tą starą szczotę od samego początku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
46 minut temu, Gość Gość napisał:

To w końcu codziennie czy 3-4 razy w tygodniu? Zdecyduj się chomiki

3-4 razy w miesiącu jak do niej przyszedł to było święto i raz przyszedł w weekend - tak pisała, pewnie go żona po coś wysłała i spotkał ją na ulicy, to skorzystał chłopina gdy go dopodajka błagała he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Autorko, napisz prawdę, czy ten temat założyłaś specjalnie, żeby się ponabijać z tego odpada, co co pluje tutaj od lat, czy to historia prawdziwa? Bo coś mi się wydaje, że prowokujesz tą starą szczotę od samego początku 😄

Zaloguj się chomiki obłąkańcu 🤣 wszyscy wiedzą że to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

3-4 razy w miesiącu jak do niej przyszedł to było święto i raz przyszedł w weekend - tak pisała, pewnie go żona po coś wysłała i spotkał ją na ulicy, to skorzystał chłopina gdy go dopodajka błagała he he

Tak było... ach, co za facet, jak on musi kochać swoją żonę, aż zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość ... napisał:

Tak było... ach, co za facet, jak on musi kochać swoją żonę, aż zazdroszczę...

👍👍👍👍😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zaloguj się chomiki obłąkańcu 🤣 wszyscy wiedzą że to ty

Jesteś tutaj jedyną, która pisze jako wiele osób, ale sama najlepiej wiesz co cię boli, jak czytasz o zdradzonych, zaniedbanych flądrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

3-4 razy w miesiącu jak do niej przyszedł to było święto i raz przyszedł w weekend - tak pisała, pewnie go żona po coś wysłała i spotkał ją na ulicy, to skorzystał chłopina gdy go dopodajka błagała he he

Jak ty dobrze znasz zachowania zdradzającego męża. No tak, od lat tego doświadczasz :D

Ps. kocham jak się plujesz jako kilka osób. Wysyłam linka do tego tematu koleżankom, niech też się ubawią z samego rana w ten ponury dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość ... napisał:

Tak było... ach, co za facet, jak on musi kochać swoją żonę, aż zazdroszczę...

a ty znów o tej żonie. 😄  

Ach ta jego żona to spędza ci sen z powiek, gdyby nie żona to może by ciebie dalej bzykał raz na jakiś czas i dał ci brudne dopsko do wylizania. Co za pech, że od tej żony nie odszedł, a ty tyle czekałaś frajerko. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2

Tak czytam może nie wszystko i nie wiem czy nie doczytałam czy tego nie było

Powiedz mi autorko w jaki sposób dokucza Tobie żona kochanka? Rozumiem że ona wie o tym że byłaś w jego życiu .Czy ona Cię widziała a Ty ją czy widziałaś

Czy kiedykolwiek rozmawiałam z nią?

Czekam na odp

Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jesteś tutaj jedyną, która pisze jako wiele osób, ale sama najlepiej wiesz co cię boli, jak czytasz o zdradzonych, zaniedbanych flądrach.

Zdradzona, zaniedbana flądra to jesteś właśnie ty, nawet taki żonaty pierdziel ciebie zostawił. Ja na takiego to bym nawet nie spojrzała a ty nic warta flądro mało się nie zesrałaś bo to była dla ciebie jedyna szansa na chłopa 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(.

Biedna, zdradzona, upokorzona kobieta. Odpowiada na każdy komentarz, chociaż to ewidentnie kpiny z jej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jak ty dobrze znasz zachowania zdradzającego męża. No tak, od lat tego doświadczasz 😄

Ps. kocham jak się plujesz jako kilka osób. Wysyłam linka do tego tematu koleżankom, niech też się ubawią z samego rana w ten ponury dzień 😄

znów widzisz zdradzoną żonę w każdym poście? ja nic nie znam i nie doświadczam psycholko. wystarczy ze słyszę co ludzie gadają o takich jak ty. jak szukasz żony byłego kochasia to napisz konkrety. może się odezwie gdy przeczyta a koleżanki to ty masz urojone. od rana do nocy siedzisz to i bredzisz od rzeczy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Wysyłam linka do tego tematu koleżankom, niech też się ubawią z samego rana w ten ponury dzień 😄

Buhaha koleżanki. 😄 

Kto by się chciał zadawać z takim psychiczny pasztetem jak ty? 😄 

Przecież to wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość :(. napisał:

Biedna, zdradzona, upokorzona kobieta. Odpowiada na każdy komentarz, chociaż to ewidentnie kpiny z jej osoby.

Ja zdradzona nie jestem, ale ty to własnie biedna upokorzona, porzucona jak śmieć kochanka, która odpowiada na każdy post, a ludzie się z ciebie śmieją. 😄 

Zaloguj się. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja zdradzona nie jestem, ale ty to własnie biedna upokorzona, porzucona jak śmieć kochanka, która odpowiada na każdy post, a ludzie się z ciebie śmieją. 😄 

 

a jak się tłumaczy że on przychodził do niej często i gęsto. no a z tymi jego kolegami którzy nagle zniknęli i swoimi koleżankami które nie istnieją to już dała czadu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka
18 minut temu, Gość :(. napisał:

Biedna, zdradzona, upokorzona kobieta. Odpowiada na każdy komentarz, chociaż to ewidentnie kpiny z jej osoby.

to się dzieje od lat :D  na innych forach też się z niej śmieją, a nawet jakaś 'życzliwa koleżanka' wrzuciła kiedyś jej zdjęcie, zaraz poszukam i jak jeszcze jest, to tutaj dodam. stare, zaniedbane babsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chomiki przecież ty nie masz żadnych koleżanek frajerko. 🤣 No chyba że koleżankami nazywasz te z którymi przy drodze stoisz i konkurujesz o klienta. 🤣 Każda kobieta która ciebie zna doskonale wie że ty jesteś wywłoka puszczalska i każda trzyma się od ciebie z daleka żebyś jej męża/partnera nie dosiadła przy niej wścieklico macicy🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
7 minut temu, Gość Aśka napisał:

to się dzieje od lat 😄 na innych forach też się z niej śmieją, a nawet jakaś 'życzliwa koleżanka' wrzuciła kiedyś jej zdjęcie, zaraz poszukam i jak jeszcze jest, to tutaj dodam. stare, zaniedbane babsko 😄

Zdjęcia to twoje tu latają wieśniaczko z prowincji. Sama je wstawiasz non stop z pytaniem czy jesteś ładna, a ludzie się z ciebie śmieją. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość:*
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Chomiki przecież ty nie masz żadnych koleżanek frajerko. 🤣 No chyba że koleżankami nazywasz te z którymi przy drodze stoisz i konkurujesz o klienta. 🤣 Każda kobieta która ciebie zna doskonale wie że ty jesteś wywłoka puszczalska i każda trzyma się od ciebie z daleka żebyś jej męża/partnera nie dosiadła przy niej wścieklico macicy🤣

Nie każdy chłop jest taki łatwy jak twój, to raz, a dwa nie każdy ma styraną życiem, brzydką babę - to jest klucz i rada dla ciebie - zrób coś z sobą, a zobaczysz, że przestanie cię zdradzać :P

Powodzenia kochana, trzymam kciuki za twoja przemianę, może w końcu skończysz płakać w internecie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Aśka napisał:

to się dzieje od lat 😄 na innych forach też się z niej śmieją, a nawet jakaś 'życzliwa koleżanka' wrzuciła kiedyś jej zdjęcie, zaraz poszukam i jak jeszcze jest, to tutaj dodam. stare, zaniedbane babsko 😄

tak dzieje się od lat bo twoje schizy są nieuleczalne. twoje stare tematy gdzie szukasz żony byłego kochasia powinny  być jeszcze w necie. zaraz poszukam i jak znajdę to dodam linki he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość:* napisał:

Nie każdy chłop jest taki łatwy jak twój, to raz, a dwa nie każdy ma styraną życiem, brzydką babę - to jest klucz i rada dla ciebie - zrób coś z sobą, a zobaczysz, że przestanie cię zdradzać 😛

Powodzenia kochana, trzymam kciuki za twoja przemianę, może w końcu skończysz płakać w internecie 😘

O sobie piszesz? Jesteś styrana życiem brzydka baba? Ja to jestem młoda ładna i nie latam za łatwymi chłopami tak jak ty. To ostatnie swoje zdanie powtarzaj sobie często. Może w końcu jakiś wolny facet zwróci na ciebie uwagę 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
1 godzinę temu, Gość Gość 2 napisał:

Tak czytam może nie wszystko i nie wiem czy nie doczytałam czy tego nie było

Powiedz mi autorko w jaki sposób dokucza Tobie żona kochanka? Rozumiem że ona wie o tym że byłaś w jego życiu .Czy ona Cię widziała a Ty ją czy widziałaś

Czy kiedykolwiek rozmawiałam z nią?

Czekam na odp

Dziękuję

Chomiki z nerwów zapomniałaś odpowiedzieć na ten post. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiki
50 minut temu, Gość Hahaha napisał:

Chomiki z nerwów zapomniałaś odpowiedzieć na ten post. 😄 

A co cie to obchodzi 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
16 minut temu, Gość chomiki napisał:

A co cie to obchodzi 🤣

Mnie nie obchodzi tylko drętwa się robisz przebojowy worku w krzakach. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!
2 minuty temu, Gość Hahaha napisał:

Mnie nie obchodzi tylko drętwa się robisz przebojowy worku w krzakach. 😄 

japa odpadzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
6 minut temu, Gość !!! napisał:

japa odpadzie!

Odpad to jesteś ty śmi/eciu osrany przez każdego i taki sam odpad jak ty wysrał ciebie w melinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość !!! napisał:

japa odpadzie!

a chcesz w pysk wywłoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może chcesz zużyty worku ze śmie/tnika żeby fota z twoi krzywym ryjem wisiała w każdym publicznym kiblu z napisem - darmowe usługi dla żonatych panów?  Pasi? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×