Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
chomiki

Jak rozbić małżeństwo mojego byłego kochanka?

Polecane posty

Gość hjkl;

Komułga tępa ku/rwa wie wszystko najlepiej. Takie ście/rwo to tylko w morde walić i słuchać czy żyje 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Jeszcze pisałaś, że bierze jakieś psychotropy. Normalnie ją zgłoś, nieanonimowo. Zbieraj dowody jak ci dokucza czy co tam robi i na 100% się nią zajmą.

Tak zgłaszaj a za chwilę to ty dostaniesz wezwanie na komendę i tam już się tobą zajmą odpowiednio. Szybciutko przyznasz się do wszystkiego jak cie przycisną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komułga
2 minuty temu, Gość hjkl; napisał:

Komułga tępa ku/rwa wie wszystko najlepiej. Takie ście/rwo to tylko w morde walić i słuchać czy żyje 😄 

Jakże typowe. Ktoś podaje argumenty działające na twoją niekorzyść? Zwyzwij go. Typowo polskie zachowanie. Czasami wstyd mi za to, że jestem Polakiem bo chcąc niechcąc przez obcokrajowców jestem postrzegany przez pryzmat takich bezwartościowych jednostek jak ty. Brawo, twoi rodzice muszą być z ciebie bardzo dumni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak zgłaszaj a za chwilę to ty dostaniesz wezwanie na komendę i tam już się tobą zajmą odpowiednio. Szybciutko przyznasz się do wszystkiego jak cie przycisną.

a później pojedzie prosto do psychiatryka w białej sukni 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz
2 minuty temu, Gość hahaha napisał:

a później pojedzie prosto do psychiatryka w białej sukni 😄 

przecież ona już nadaje z psychiatryka tylko żadne leki nie działają bo to jest nieuleczalny przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja piernicze 13 stron pisania z wariatką o dopie maryni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Jeszcze pisałaś, że bierze jakieś psychotropy. Normalnie ją zgłoś, nieanonimowo. Zbieraj dowody jak ci dokucza czy co tam robi i na 100% się nią zajmą.

Chyba kolejna zostawiona kochanka rad udziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, chomiki napisał:

Ale ja się w życiu do niej nie odezwałam 

Nie musisz się odzywać. Wystarczy, ze coś odwalisz tak jak ci tu podpowiadają głupsze od ciebie i policja już ciebie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policja
4 minuty temu, chomiki napisał:

Czy można ten temat usunąć? Bo to bez sensu 

nie można, dowód musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość policja napisał:

nie można, dowód musi być

OK, niech jest 🙂

Ja już stąd idę, baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były kochaś

cześć chomiki dobra beka z ciebie była 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośśś
18 minut temu, Gość gosc napisał:

ja piernicze 13 stron pisania z wariatką o dopie maryni 

To chyba jakiś żart ktoś sobie zrobił :)Ja w to nie wierze , wypisuje bzdury i podpuszcza ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gośśś napisał:

To chyba jakiś żart ktoś sobie zrobił :)Ja w to nie wierze , wypisuje bzdury i podpuszcza ludzi

Żart się udał 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkl
3 minuty temu, chomiki napisał:

Żart się udał 😂

Drętwy był tak samo jak i ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, chomiki napisał:

Żart się udał 😂

Miałaś zniknąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooo
18 minut temu, Gość Gośśś napisał:

To chyba jakiś żart ktoś sobie zrobił :)Ja w to nie wierze , wypisuje bzdury i podpuszcza ludzi:)

Chyba tak:)Na kafeterii kolejne forum ktoś otworzył temat"Zemsta jest słodka" tam  zdradzona żona chce się mścić na mężu:( Ewidentnie ktoś jaja sobie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia

Swoim zachowaniem polazujesz tylko, że nie masz klasy. Odpuść sobie. Popłacz w samotności, chwilę pocierp i stań się wolną i szczęśliwą kobietą. Odetnij się od niego całkowicie...

Po co Ci ktoś taki? Skoro zdradził żonę to było pewne, że i Ciebie w końcu zrani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija
12 minut temu, Gość Krysia napisał:

Swoim zachowaniem polazujesz tylko, że nie masz klasy. Odpuść sobie. Popłacz w samotności, chwilę pocierp i stań się wolną i szczęśliwą kobietą. Odetnij się od niego całkowicie...

Po co Ci ktoś taki? Skoro zdradził żonę to było pewne, że i Ciebie w końcu zrani...

Krysia daj sobie spokój:) tu ktoś sobie żarty robi ,wejdź na forum"Zemsta jest słodka" tam zdradzona żona chce się zemścić na mężu który ma ochotę do niej wrócić. Może to ta sama osoba tamten i ten temat otworzyła i sobie jaja robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz

to kiełbaska moja najlepsza pacjenta ten temat założyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz

to w ramach terapii, robi dziewczyna postępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia

nie wiem czy jaja  ktoś sobie robi ale takie baby jak autorka to najgorsze kuuurrrwy, dziiiiwwwki i szmaaaciiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 29.01.2019 o 17:56, chomiki napisał:

I to jest kobieta z klasą. 

A ta... Nie dość, że gnojowi pozwoliła wrócić to jeszcze na mnie się mści 

 

Dlatego teraz z premedytacją zabrałabym jej tego skarbusia

Nie wiesz czy pozwoliła jemu wrócić czy on nie chce z domu wyjść.

Opowiem ci moją historię: miałam męża, który nawiązał romans z mężatką- matką 2 małych dzieci. Po roku czasu mężulek przyszedł do mnie zapłakany,że kogoś miał, ale to koniec itp.

Przyznał się tylko dlatego,że kochanka zagroziła mu,że jak z nią  nie będzie to mi wszystko powie, następnie wymyśliła bajkę,że jest z nim w ciąży. Małżonek podobno był bardzo zakochany ale jakoś domu nie chciał opuścić, więc zrobiłam to ja.

Kochanka w ciąży nie była o czym wiedziałam, ale mi było to obojętne, bo złożyłam pozew o rozwód,

Finał jest taki,że ex mąż ma drugi związek, nawet został ojcem, a kochanka porzuciła dzieci i męża i z jakimś gościem zrobiła sobie dziecko.

Uciekłam z tej wiejskiej telenoweli, jedynie kogo mi żal to naszego dziecka, bo tatuś za to, że mamusia się z nim rozwiodła nie oddzywa się do dziecka. Ogólnie smród i kupa mułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 29.01.2019 o 18:55, Gość gość napisał:

A swojej żony nie oszukiwał? jak bzykał kochankę to żonę wtedy kochał? a o dziecku nie pomyślał jak inną posuwał? a gdzie honor tego faceta? gdzie honor upokorzonej żony?

Odpowiesz, czy to zbyt trudne pytania?

Zobacz jaki masz do siebie szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie interesuj się żoną ani jej mężem, bo oni ciebie nie chcą znać, ty jesteś dla nich nikim porzucona, upokorzona ścierko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa

Witam,

Byłam w identycznej sytuacji, w sensie bylam kochanka, cos tam mi obiecywal a ja uwierzylam i sie zakochalam.  Jak zaczelam naciskać to zaczął kombinować aż w końcu chciał urwać naszą znajomość. W ramach zemsty powiedzialam o wszystkim zonie. Ona go nie zostawila oczywiście, nie mam pojecia co jej powiedzial, co obiecal. Ostatecznie kolejny raz ja zdradzil. Ja z tego wszystkiego wyszlam z klasą a ona z kupą wstydu 🙂 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa
19 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie interesuj się żoną ani jej mężem, bo oni ciebie nie chcą znać, ty jesteś dla nich nikim porzucona, upokorzona ścierko.

Nie do końca się z tym zgadzam. Upokorzona jest zdradzona żona. Kochanka kończy jakiś etap życia i idzie dalej. A żona dalej zostaje z tym wstydem i w jej głowie na zawsze to pozostanie. Tego się nie zapomina. Ta myśl, co własny mąż robił z inną.
A męża i tak zawsze ciągnie do kochanki, wiem to z własnego doświadczenia 😉
Tylko dwa razy się nie wchodzi do tej samej rzeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 2.02.2019 o 11:26, Gość gościówa napisał:

Nie do końca się z tym zgadzam. Upokorzona jest zdradzona żona. Kochanka kończy jakiś etap życia i idzie dalej. A żona dalej zostaje z tym wstydem i w jej głowie na zawsze to pozostanie. Tego się nie zapomina. Ta myśl, co własny mąż robił z inną.
A męża i tak zawsze ciągnie do kochanki, wiem to z własnego doświadczenia 😉
Tylko dwa razy się nie wchodzi do tej samej rzeki

Ty porzucona kochanko to dopiero żyjesz ze wstydem i upokorzeniem, gdy się ludzie z ciebie śmieją, że latałaś za żonatym, a on ciebie kopnął w zad. Facet opowiada kumplom jak mu brudną pałę ciągnęłaś gdy był po porannym seksie żoną i poleca ciebie dalej jako dobrą na raz. 🤣

Tak każdego ciągnie do kochanki jak i twojego kochasia ciągnie do ciebie, że nie chce ciebie znać, a ty ze złości teraz bredzisz, że on znów żonę zdradził. Upokorzyłaś się na maksa, poleciałaś do jego żony desperatko, bo liczyłaś na to, że żona go zostawi i się przeliczyłaś. Teraz masz ból dopy i latasz jak wściekła po całym necie smarując brednie, a wszyscy się z ciebie śmieją  naiwna prostaczko. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maka

teraz żałosna autorka pisze jako gościówa he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty porzucona kochanko to dopiero żyjesz ze wstydem i upokorzeniem, gdy się ludzie z ciebie śmieją, że latałaś za żonatym, a on ciebie kopnął w zad. Facet opowiada kumplom jak mu brudną pałę ciągnęłaś gdy był po porannym seksie żoną i poleca ciebie dalej jako dobrą na raz. 🤣

Tak każdego ciągnie do kochanki jak i twojego kochasia ciągnie do ciebie, że nie chce ciebie znać, a ty ze złości teraz bredzisz, że on znów żonę zdradził. Upokorzyłaś się na maksa, poleciałaś do jego żony desperatko, bo liczyłaś na to, że żona go zostawi i się przeliczyłaś. Teraz masz ból dopy i latasz jak wściekła po całym necie smarując brednie, a wszyscy się z ciebie śmieją  naiwna prostaczko. 🤣

...ało cie ...ko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×