Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mati

Czy taka zazdrość jest możliwa

Polecane posty

Gość Mati

Zostawiła mnie kobieta która była we mnie wpatrzona jak w obrazek lecz jej uczucie do mnie wygasło. Zastanawiam się teraz czy jeśli już nic nie czuje to będzie zazdrosna gdy zobaczy mnie z inną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli wygasło to raczej nie będzie zazdrosna . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

To już sam nie wiem jak wznowić z nią kontakt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Mati napisał:

To już sam nie wiem jak wznowić z nią kontakt 

Zobaczenie z inną spowoduje , że może odsunąć się jeszcze bardziej . Skąd wy bierzecie takie teorie , że wzbudzenie zazdrości spowoduje jej powrót . Dużo zależy od tego co było miedzy wamo , dlaczego się rozstaliscie o jaka to kobieta , co może na nią zadziałać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Mati napisał:

To już sam nie wiem jak wznowić z nią kontakt 

Sam kontakt nie wystarczy, żeby zaistniała znów. Co przeskrobałeś lub nie spełniłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bierzesz się poważnie za sprawę. Jeśli chcesz mieć ją tylko pod ręką, ale nic nie oczekując to lepiej odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
15 minut temu, Gość gość napisał:

Sam kontakt nie wystarczy, żeby zaistniała znów. Co przeskrobałeś lub nie spełniłeś?

Po prostu pokazałem że za bardzo mi zależy i za szybko otworzyłem swoje karty. Niestety stało się tak a nie inaczej bo byłem tak zaslepiony że nie panowalem nad tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
55 minut temu, Gość Mati napisał:

Zostawiła mnie kobieta która była we mnie wpatrzona jak w obrazek lecz jej uczucie do mnie wygasło. Zastanawiam się teraz czy jeśli już nic nie czuje to będzie zazdrosna gdy zobaczy mnie z inną? 

Pokazywanie się z inną to ...yczny pomysł, pewnie jeszcze bardziej się wycofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
18 minut temu, Gość gość napisał:

Bierzesz się poważnie za sprawę. Jeśli chcesz mieć ją tylko pod ręką, ale nic nie oczekując to lepiej odpuść.

Nie chodzi mi o to żeby mieć ją tylko pod ręką. Na nikim gdy mi aż tak nie zależało jak na niej i wszystko zepsułem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Ile czasu mogła się w ciebie patrzeć? A seks gdzie? Nie dziw się że cię zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
8 minut temu, Gość Sen napisał:

Pokazywanie się z inną to ...yczny pomysł, pewnie jeszcze bardziej się wycofa.

Podejrzewam ze nic to nie da jeśli jej uczucie wygaslo. Najgorsze jest to że nie wiem co zrobić żeby znów coś zaczęła do mnie czuć bo pewnie się zrazila 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

 Ile czasu mogła się w ciebie patrzeć? A seks gdzie? Nie dziw się że cię zostawiła.

Jeśli chodzi o  seks to akurat wszystko było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
2 minuty temu, Gość Mati napisał:

Podejrzewam ze nic to nie da jeśli jej uczucie wygaslo. Najgorsze jest to że nie wiem co zrobić żeby znów coś zaczęła do mnie czuć bo pewnie się zrazila 

Co konkretnie zrobiłeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
Przed chwilą, Gość Sen napisał:

Co konkretnie zrobiłeś? 

Na początku było wszystko fajnie lecz po chwili byłem tak zaslepiony że nie zauważyłem kiedy zacząłem bardziej zabiegać o nią niż ona o mnie. Pewnie pomyślała że jestem zdesperowany. Jej uczucie zaczęło wygasać. Przy rozstaniu powiedziała że czekała jeszcze bo myślała że coś się zmieni ale zbyt ślepy byłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Mati napisał:

Jeśli chodzi o  seks to akurat wszystko było 

Widocznie zbyt mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Mati napisał:

Na początku było wszystko fajnie lecz po chwili byłem tak zaslepiony że nie zauważyłem kiedy zacząłem bardziej zabiegać o nią niż ona o mnie. Pewnie pomyślała że jestem zdesperowany. Jej uczucie zaczęło wygasać. Przy rozstaniu powiedziała że czekała jeszcze bo myślała że coś się zmieni ale zbyt ślepy byłem 

To twój punkt widzenia.Zapytaj ją o jej punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
4 minuty temu, Gość Mati napisał:

Na początku było wszystko fajnie lecz po chwili byłem tak zaslepiony że nie zauważyłem kiedy zacząłem bardziej zabiegać o nią niż ona o mnie. Pewnie pomyślała że jestem zdesperowany. Jej uczucie zaczęło wygasać. Przy rozstaniu powiedziała że czekała jeszcze bo myślała że coś się zmieni ale zbyt ślepy byłem 

Rzuciła Cię bo się starałeś??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
5 minut temu, Gość Sen napisał:

Rzuciła Cię bo się starałeś??? 

Takie jest moje zdanie. Myślę że poczuła że może mnie mieć na każde zawołanie. Koleżanka mi powiedziała po zerwaniu że z nią rozmawiała i za bardzo się angazowalem a ona potrzebowała więcej czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To może już ochłonęła . Jak masz odwage spróbuj jeszcze raz . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

To może już ochłonęła . Jak masz odwage spróbuj jeszcze raz . 

Mam zamiar spróbować tylko boję się żeby bardziej jej nie zarazić do siebie. Gdybym miał pewność że choć trochę coś jeszcze czuje do mnie to dawno bym to zrobił a tak to mam mętlik w głowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

To może już ochłonęła . Jak masz odwage spróbuj jeszcze raz . 

No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
6 minut temu, Gość Sen napisał:

No właśnie.

Tak tylko dziewczyna która decyduje się na rozstanie już nic nie czuje. Gdy pojade do niej pogadać żeby wróciła bo mi dalej zależy i td zamknie się tylko bardziej przede mną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Mati napisał:

Mam zamiar spróbować tylko boję się żeby bardziej jej nie zarazić do siebie. Gdybym miał pewność że choć trochę coś jeszcze czuje do mnie to dawno bym to zrobił a tak to mam mętlik w głowie 

odczekaj chwile i sprobuj jeszcze raz , delikatnie , moze jakas impreza ? Gdzie ona bywa ? Przypomnij o sobie , ale w bardzo naturalny sposob . Badz wyluzowany . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hj74dvv

Na pewno nie przestała Cię kochać dlatego że za bardzo się starałem bo takich facetów kobiety kochają..musiały być inne powody..Może byłeś wiecznie niezdecydowany,może coś innego zmajstrowales..trzeba by wysłuchać stanowiska drugiej strony...po prostu z Nią porozmawiaj bez pajacowania i wywoływania zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Mati napisał:

Takie jest moje zdanie. Myślę że poczuła że może mnie mieć na każde zawołanie. Koleżanka mi powiedziała po zerwaniu że z nią rozmawiała i za bardzo się angazowalem a ona potrzebowała więcej czasu 

hhaha co za bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 minut temu, Gość Mati napisał:

Tak tylko dziewczyna która decyduje się na rozstanie już nic nie czuje. Gdy pojade do niej pogadać żeby wróciła bo mi dalej zależy i td zamknie się tylko bardziej przede mną 

Ty rozumujesz jak ...a i dlatego nie możecie dogadać się mimo uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Popatrz na swój tok rozumowania, coś jest nie halo z tobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
15 godzin temu, Gość Hj74dvv napisał:

Na pewno nie przestała Cię kochać dlatego że za bardzo się starałem bo takich facetów kobiety kochają..musiały być inne powody..Może byłeś wiecznie niezdecydowany,może coś innego zmajstrowales..trzeba by wysłuchać stanowiska drugiej strony...po prostu z Nią porozmawiaj bez pajacowania i wywoływania zazdrosci

Tylko że prawdy raczej się nie dowiem. Raczej jej uczucie do mnie wygasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×