Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fifi

Głupi wyraz twarzy męża przy jedzeniu

Polecane posty

Gość Fifi

Mój maż przybiera bardzo głupi wyraz twarzy podczas jedzenia, co powoduje u mnie atak wścieklości. Wybałusza oczy i ma minę jakby robił kupę. Probowałam mu zwrócić uwagę ale nic to nie dało. Czy muszę się rozwieść z tak błachego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec dyrektor
3 minuty temu, Gość Fifi napisał:

Mój maż przybiera bardzo głupi wyraz twarzy podczas jedzenia, co powoduje u mnie atak wścieklości. Wybałusza oczy i ma minę jakby robił kupę. Probowałam mu zwrócić uwagę ale nic to nie dało. Czy muszę się rozwieść z tak błachego powodu?

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćgośćGość

 Nie siedź naprzeciwko niego z rozkraczonymi nogami, bo ci się chłopisko udusi. Wytrzeszcz oczów pewnie już dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za szybko żre i się dusi. Kup mu dziurawą łyżkę do zupy, tępy nóż i widelec z ruchomymi zębami do drugiego dania oraz obowiązkowo uciekający talerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiejecie się

ale to może być serio w...iające. Tyle, ze jakbyś go kochała to jakoś byś mu wybaczyła.

Mój eks jak jadł to też robił durną minę, brwi unosił jakby żarł czołem. 
Ma na imię Tomasz? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

może ząb go boli albo nie ma zęba i musi memłać żarciem po dziąsłach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mee

Koniecznie bierz rozwód i zwiąż się z jakimś co będzie ci gębę obijał za zakładanie tępych tematów na Kafe! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi

Kulawy i zawszony pies pokrył moją matkę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Mee napisał:

Koniecznie bierz rozwód i zwiąż się z jakimś co będzie ci gębę obijał za zakładanie tępych tematów na Kafe! 

Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna

Pewnie mu nie smakują twoje potrawy i ma trudności z ich przełknięciem. Wytrzeszcz oczu jest od zbyt ostrych  przypraw 😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mee

Autorko! Proponuję nagrać się, być może twój mąż ma podobne spostrzeżenia na twój temat. Jesteś taka krytyczna wobec niego, a siebie uważasz za 8cud świata zapewne 😀😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

...ka , faceci tak robia bo im bardzi smakuje zarcie a ty chcesz sie rozwiesc , daj mu spokoj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

a wiecie, ze to moze byc prawda. Kiedys bym w to nie uwierzyla,ale trafila mi sie kolezanka w pracy, ktora non stop jadla jeszcze zeby to chleb ale wszytko co chrupiace, robila to tak  glosno jednoczesnie mlaskajac. Jak mowilam to mezowi to on mowil , zebym nie patrzyla,a ja, ze nawet patrzec nie musze, te mlaskanie mnie wkurzalo. Na szczescie przeszla do innego pokoju. Jak siedzi w innym pokoju to jest calkiem ok dziewczyna. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×