Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biznes.teresa

Interesujesz się urodą, zdrowiem, odzieżą, grami czy finansami? Jeśli tak, to ten projekt jest idealny dla ciebie.

Polecane posty

Nasz profesjonalny projekt jest oparty na wykorzystaniu mediów społecznościowych takich jak np. Facebook, Instagram czy innych stron internetowych promuje produkty przy współpracy z programami partnerskimi od których otrzymujemy wynagrodzenie. 

 

Świetne rozwiązanie dla osób, które chcą dorobić, studentów, matek które nie mają możliwości pracy poza domem, osób z wolnym czasem. Praca jest prosta i przyjemna, nic nie inwestujesz (oprócz swojego czasu).

 

Na pierwszym etapie współpracy przedstawimy Ci jak to wszystko wygląda i co trzeba robić. W kolejnym kroku jeśli wyrazisz chęć współpracy Twoim obowiązkiem będzie aktywne promowanie usług i produktów w oparciu o nasz system. Cała praca jest wyłącznie pracą przez internet, z nikim się nie spotykasz, nikogo na nic nie namawiasz, a klienci zgłaszają się sami.  2-3 godziny pracy wystarczą do zarobienia więcej niż twoi znajomi przez cały dzień!   

 

Możesz pracować ile chcesz oraz kiedy chcesz. 

By zarabiać regularnie 3000/4000 zł spokojnie 

wystarczą 2/3 godziny dziennie.

 

Wymagamy:

 

- dostęp do internetu

- odrobina chęci 

 

Nie potrzebujesz natomiast żadnego doświadczenia, ponieważ wszystkiego uczymy dosłownie od zera. 

 

Zakres obowiązków:

- promowanie różnych produktów poprzez media społecznościowe i strony internetowe

- wdrażanie zdobytej wiedzy w życie, na przykład doświadczenie może zaprocentować bycie influencerem w przyszłości. 

 

Oferujemy:

• bardzo dobre wynagrodzenie

• elastyczny czas pracy

• bardzo szybko nauczysz się u nas nowych rzeczy, dzięki którym zarabianie w internecie będzie dla Ciebie jasne i proste.

• dla najaktywniejszych partnerów premie uznaniowe

 

 

Jeśli jesteś zainteresowana/y napisz do mnie w prywatnej wiadomości i wyślij mi swój email, ponieważ na niego wysyłam wszystkie niezbędne informacje.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×