Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lala

Therapeutic mama

Polecane posty

Gość Gość

Ale cisza na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość i matka trojga
Dnia 31.03.2019 o 20:46, Gość Gość napisał:

Nie trzeba mieć domu na 500metrów można kupić na 100,można też iść do pracy!ale po co?są frajerzy co pojadą na kurs i niczym!albo co gorsza (o zgrozo głupoto!!)wpłacą leniom pieniądze na konto

Można wychować czworo dzieci w 50 metrowym w bloku gdzie ciepło , że można na krótki rękaw chodzić i codziennie kąpać się w ciepłej wodzie.Na spacery można chodzić do parków i place zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość Gość i matka trojga napisał:

Można wychować czworo dzieci w 50 metrowym w bloku gdzie ciepło , że można na krótki rękaw chodzić i codziennie kąpać się w ciepłej wodzie.Na spacery można chodzić do parków i place zabaw.

4 dzieci na 50 metrach? To taka sama patola. Nawet nie mają swojego kąta, tylko wszyscy się cisną na kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Co to za różnica i tak siedzą w małej przestrzeni bo ją ogrzewają,czy 50 czy 500 jak do dyspozycji dwa pokoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

4 dzieci na 50 metrach? To taka sama patola. Nawet nie mają swojego kąta, tylko wszyscy się cisną na kupie.

50m2 to najczęściej 2 pokoje., choć jeśli chodzi o małe pokoiki, to mój ojciec "za dzieciaka" na 53m2 miał 4 pokoje i 3 rodzeństwa i nie narzekał. Lepsze klitki, ale ciepłe, niż moloch gdzie każdy wiecznie chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość gosc napisał:

50m2 to najczęściej 2 pokoje., choć jeśli chodzi o małe pokoiki, to mój ojciec "za dzieciaka" na 53m2 miał 4 pokoje i 3 rodzeństwa i nie narzekał. Lepsze klitki, ale ciepłe, niż moloch gdzie każdy wiecznie chory.

I nieszczęśliwy, sfrustrowany, wiecznie w nerwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

I nieszczęśliwy, sfrustrowany, wiecznie w nerwach.

Kto taki? Bo ja miałam duży pokój wspólnie z siostrą i uwierz mi, wolałabym malutki, ale swój własny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość gość napisał:

Co to za różnica i tak siedzą w małej przestrzeni bo ją ogrzewają,czy 50 czy 500 jak do dyspozycji dwa pokoje. 

Przecież nie ogrzewa się domu przez cały rok. A taka różnica, że chociaż poza sezonem grzewczym mają swój kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Kto taki? Bo ja miałam duży pokój wspólnie z siostrą i uwierz mi, wolałabym malutki, ale swój własny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja tak samo. Też miałam pokój z siostrą i można powiedzieć, że to swego rodzaju trauma. Ja jestem typem introwertyka- samotnika, a siostra głośną ekstraweryczką. Można sobie tylko wyobrazić, jak męczyłyśmy się ze sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Tylko ze latem też chodzą w długich rękawach, to jest stary ceglany wilgotny dom więc zacieply nie jest nie zależnie od pory roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja tak samo. Też miałam pokój z siostrą i można powiedzieć, że to swego rodzaju trauma. Ja jestem typem introwertyka- samotnika, a siostra głośną ekstraweryczką. Można sobie tylko wyobrazić, jak męczyłyśmy się ze sobą. 

Mam podobnie. Ja też nie miałam własnego pokoju dopóki moja najstarsza siostra nie wyprowadziła się na studia. Było mi straszne ciężko. Czułam niesprawiedliwość, bo ona dostała własny pokój jak zaczęła liceum, ja nie miałam takiej możliwości. Małe mieszkania to też nic dobrego. Można pieprzyć o cieple i miłości, ale każdemu to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mam podobnie. Ja też nie miałam własnego pokoju dopóki moja najstarsza siostra nie wyprowadziła się na studia. Było mi straszne ciężko. Czułam niesprawiedliwość, bo ona dostała własny pokój jak zaczęła liceum, ja nie miałam takiej możliwości. Małe mieszkania to też nic dobrego. Można pieprzyć o cieple i miłości, ale każdemu to wystarczy.

*nie każdemu to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość Gość gość napisał:

Tylko ze latem też chodzą w długich rękawach, to jest stary ceglany wilgotny dom więc zacieply nie jest nie zależnie od pory roku. 

Jakby się Irek wziął do konkretnej pracy, Davina zrobiła parę eventów ( ma do tego warunki, pamiętam jak była w top chef i prowadziła wybory mistera ) to by ocieplili, wyremontowali i by mieli jak w bajce. A jak nie chce się robić za bardzo tylko żyje z dnia na dzień to cóż......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No, ale niby co ten Irek ma robić. Lata już swoje ma, a ze pewnie żył jak żył to nawet jeśli posiada jakieś umiejętności nabyte, to papierka niestety brak- a to w tych czasach mimo wszystko ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 6.03.2019 o 11:36, Gość Ewelina napisał:

Sama Dawina mówiła, ze w tym domu latem tez jest bardzo zimno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2019 o 19:13, Gość Gosc napisał:

No, ale niby co ten Irek ma robić. Lata już swoje ma, a ze pewnie żył jak żył to nawet jeśli posiada jakieś umiejętności nabyte, to papierka niestety brak- a to w tych czasach mimo wszystko ma znaczenie.

Niby jest szefem kuchni 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taaaa chyba swojej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ģość

Był ktoś na turnusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegustowana

Jestem w szoku ! Nawet nie chcę  tego komentować.

 Mogę was za darmo zaprosić na działkę to mi mlecze powyrywacie.Wodę też dam za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Zdegustowana napisał:

Jestem w szoku ! Nawet nie chcę  tego komentować.

 Mogę was za darmo zaprosić na działkę to mi mlecze powyrywacie.Wodę też dam za darmo.

haha genialna jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka
Dnia 3.04.2019 o 07:42, Gość gosc napisał:

50m2 to najczęściej 2 pokoje., choć jeśli chodzi o małe pokoiki, to mój ojciec "za dzieciaka" na 53m2 miał 4 pokoje i 3 rodzeństwa i nie narzekał. Lepsze klitki, ale ciepłe, niż moloch gdzie każdy wiecznie chory.

Masz rację 50 m to nie jest mało.Wystarczy aby stworzyć ciepły dom.Dzieci i tak siedzą w dużym pokoju.Ciepło w domu i kąpiel w.wannie jest dla mnie bardzo ważna.Oszalałabym z zimna.Nawet nie lubię brodzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gośćć

Najgorsza matka influenserka to na insta Agata jestem.mamą, dzisiaj pokazuje jak jej 2 letnia córka tańczy na rurze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
 

Najgorsza matka influenserka to na insta Agata jestem.mamą, dzisiaj pokazuje jak jej 2 letnia córka tańczy na rurze  

A co to ma wspólnego z Daviną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×