Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lala

Therapeutic mama

Polecane posty

Gość Gość
57 minut temu, Gość wdsads napisał:

ale to że ojciec lekarz a matka prawnik nie znaczy, że to normalna rodzina...myslenie jak na wiosce za czasow PRL

Oj nie w tym sensie -chodzi o fakt, że w dobrych rodzinach( bo oni byli dobrymi ludzmi ) są podłe dzieci.Niestety taka komunikacja jest na internecie, że nie ma komunikacji werbalnej i niewerbalnej.Jest tylko słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusza
15 godzin temu, Gość gosc napisał:

moze dusza podko...e sie w Irku??🤣🤣🤣

W takim frędzlu ?!? Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelt

Ale brednie tu wypisujecie... nie potraficie zaakceptować że ktos może żyć swoim życiem, innym niż wasze (najlepsze). Irek ma rację: przychodzi ktoś na forum żeby się wyrzygać. W tym wątku wyjątkowo. I jeszcze te głupoty o nieszczęśliwych dzieciach ... usiądź i pomyśl co piszesz i po co. Pomyśl, co z Ciebie się wylewa.

Davina 😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na Daviny IG jedna z komentujących (pokazująca twarz i podpisująca się nazwiskiem) zwróciła uwagę na sytuacje, które można zaliczyć do subtelnego znęcania się nad dziećmi. Wytknęła też Davinie brak radości z macierzyństwa. Bardzo sensowna wypowiedź. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaa
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Na Daviny IG jedna z komentujących (pokazująca twarz i podpisująca się nazwiskiem) zwróciła uwagę na sytuacje, które można zaliczyć do subtelnego znęcania się nad dziećmi. Wytknęła też Davinie brak radości z macierzyństwa. Bardzo sensowna wypowiedź. Polecam.

Gdzie dokładnie mozna to znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego najstarszy syn jest taki wredota? Zawsze przedrzeźnia matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość lilaaa napisał:

Gdzie dokładnie mozna to znalezc?

Pozwolę sobie wkleić. Jest to cytat wypowiedzi jednej z dziewczyn, dodany pod zdjęciem syna Daviny. Napisała go kobieta, której nicku nie wkleję bo może sobie tego nie życzyć. Można odszukać na ig therapeuticmama🙂

"Wlasnie obejrzalam film " czy mozna wychowywac dzieci bez stresu" jestem w szoku. Davina daje palec Niu zeby mały sie zlapal i mógł wstac, po czym zabiera mu reke a mały upada i tak 2razy. Biedny Niu upada i placze a Davina smieje sie do kamery i mowi " czy mozna wychowywac dzieci bez stresu? Niu chyba nie,coo?" i smiech. Bardzo niefajnie sie to oglada, jak mama świadomie podaje palec dziecku i go zabiera gdzie wie, ze synek sie przewroci. W tle slychac placz i jest swietne tło na potrzeby filmu ze nie da sie bezstresowo wychowywac dzieci. Nie popieram takiego zachowania. Wyglada to jak znęcanie sie:( Mam nadzieje ze masz duzo milosci dla swoich dzieci i otaczasz je samymi dobrymi gestami, slowami, wspierasz je itd. Nie raz slychac w Twoich filmach, jak mowisz niezadowolona ze " musze nakarmic Niu bo znowu jest glodny, a przed chwila go karmilam"; " musialam posprzatac bo Ina nasikala przez co jem ostatnia sniadanie"we vlogu z wakacji. W ogole te vlogi z Grecji pokazują w moim odczuciu jakbys sie wcale nie cieszyla ze masz dzieci a wrecz jakby Ci przeszkadzaly. Ale to bylo dawne vlogi. W najnowszym filmie o nowym dziecku mowisz ze Noa nie sprawia w ogole problemow ze go kochasz ale wiesz ze nie bedzie tak fajnie dlugo bo bedzie coraz mniej spal. To fajnie jakby Twoje dziecko ciagle spalo??? Myslalam ze wrecz przeciwnie ze fajnie jak widac ze sie rozwija ze jest wiekszy kontakt z dzieckiem itp. Jak sie ma dzieci to fajnie jak jest radosc w sercu, wtedy karmienie jest nie tylko obowiazkiem ale i przyjemnością. Zabawa nie koniecznoscią a fajnie spędzonym wspólnie czasem. A jak dziecko nie spi to super bo mozna aktywnie spedzic wspolnie czas, poznawac wlasne dziecko. Zycze Ci milosci Davinka, zebys odnalazla sie jako mama i zebys odnalazla przyjemnosc z zajmowania sie swoimi dziecmi. Nie zrozum mnie zle, ale tak to odbieram co pokazujesz na filmach. Wszystkiego dobrego dla Waszej rodziny i dla Babci mamy Szer Irka, o ktorej tak milo sie wypowiadasz na filmach. Pozdrawiam serdecznie!"

 

Mnie ten komentarz bardzo otworzył oczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego najstarszy syn jest taki wredota? Zawsze przedrzeźnia matkę.

Bo jest źle wychowany, może ma trudny charakter, a rodzice preferują bezstresowe wychowanie i nie strofują tego wrednego dzieciaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Davina jest „zaprogramowana” na starego mitomana i nie kocha dzieci. Mówi, że kocha, szczerzy zęby do kamery, niestety miłości w niej nie ma. Taka matka-kukła. One są jedynie upierdliwym skutkiem ubocznym seksu z Mistrzem. Robi przy nich to co musi. W dodatku na odwal się. Najstarszy syn odziedziczył charakter/zachowanie po ojcu, jest aroganckim bucem. Ma dopiero 8 lat, już ustawia czarną małpę jak chce. Oglosili się państwo Ciara mistrzami rodzicielstwa i specjalistami od super jedzenia. Kasa płynie od  frajerów.  Normalni ludzie widzą, że za fasadą sztucznej szczęśliwości jest w tej egzotycznej rodzinie kupa nienawiści, niezdrowych relacji i smutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Bo jest źle wychowany, może ma trudny charakter, a rodzice preferują bezstresowe wychowanie i nie strofują tego wrednego dzieciaka. 

KIedyś zderzy się z rzeczywistością i z kimś, kto sobie nie pozwoli. I to będzie bolesne przebudzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv
14 minut temu, Gość Ula napisał:

Davina jest „zaprogramowana” na starego mitomana i nie kocha dzieci. Mówi, że kocha, szczerzy zęby do kamery, niestety miłości w niej nie ma. Taka matka-kukła. One są jedynie upierdliwym skutkiem ubocznym seksu z Mistrzem. Robi przy nich to co musi. W dodatku na odwal się. Najstarszy syn odziedziczył charakter/zachowanie po ojcu, jest aroganckim bucem. Ma dopiero 8 lat, już ustawia czarną małpę jak chce. Oglosili się państwo Ciara mistrzami rodzicielstwa i specjalistami od super jedzenia. Kasa płynie od  frajerów.  Normalni ludzie widzą, że za fasadą sztucznej szczęśliwości jest w tej egzotycznej rodzinie kupa nienawiści, niezdrowych relacji i smutku.

I rozczarowania. W Davinie najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja już nie raz zauważyłam, że Davina patrzy na najstarszego syna jak na obcą, do tego nielubianą osobę. Być może naprawdę syn  traktuje ją źle, ale przecież to nikt inny jak my rodzice kształtujemy nasze dzieci, wyrabiamy w nich poczucie szacunku do nas. Może taki jest, jak go wychowała. Ale można się domyślić że za dużo uwagi nie było mu poświęcane, w końcu rodziły się szybko kolejne dzieci. I mamy tego efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Ojciec nie jest ojcem tylko lalusiem-naciągaczem frajerów. Ośmiolatek powoli rozumie jak funkcjonuje cały ten biznes. Davinę traktuje bez szacunku, bo obserwuje i naśladuje ojca. Davina choćby Mistrz na nią naszczał powie, że deszcz pada. Dzieciaki szybko wyczuwają hierarchię w stadzie i wchodzą w role. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelt
Dnia 12.03.2019 o 16:45, Gość gość napisał:

 

Mnie ten komentarz bardzo otworzył oczy. 

Mnie też. Że to normalna matka 4 dzieci. Uważasz że ma biegać za Niu bo inaczej nie nauczy się chodzic? Serio? Udawać że Ina nie nasikała - bo to wstyd? Co ma udawać tak jak reszta społeczeństwa, że jest zajebista i na 200% wszystko robi a szczęscie się z niej wylewa?  Już takie matki były, idealnena insta. co się znęcały nad pięknie ubranymi dziećmi. Potem płacz i kolejne kłamstwa.

Co dzieciom Daviny się dzieje? Niu uczy się samodzielności, przynajmniej nie wyrośnie na łajzę za którego wszystko mama robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więcej
Dnia 2.02.2019 o 22:32, Gość Aga napisał:

Nastawienie na naiwnych, niedouczonych z których można wydoic kasę. 

Tak na te kursy , pseudo kursy zaznaczam że oni ziółka sami zbierają z okolicznej łąki i robią kremy i napary  to zapisują się ludzie naprawdę chorzy co chwytają się wszystkiego i oni z tego maja kasę . Zaloguj mi tych schorowanych ludzi co idą po cuda i wydają ostatnie pieniądze na pseudo uzdrawiaczy. 3500zl kosztuje takie pseudo oczyszczanie organizmu, wątroby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy
2 godziny temu, Gość Pelt napisał:

ma udawać tak jak reszta społeczeństwa ?

 

Nie wiem co udaje społeczeństwo, widzę i słyszę co udaje wyjątkowa Davina. Jest aktorką więc robi to z odpowiednim przejęciem i dramatyzmem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusza

Dzieciaki Ciarów szybko pojęły, że mają rodziców egocentryków. W sumie lepiej, że jest ich więcej, uczucie pozostawienia samemu sobie łatwiej znosić razem z bratem czy siostrą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza

A co udaje lesbowata Justynka ? Kto to w ogóle jest ? Pomoc domowa, matka zastępcza Niu, napalona na Davinę kryptolesba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelt

Rozumiem że tak samo się bulwersujecie na dietę pudełkową i inne tego typu usługi. I tak samo wam żal ludzi dla których wydanie kilku tyś.zł to nie problem 😉

fajny ten wątek, ile tu ludzkich dramatów się rozgrywa 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza

Pudełkowcy przeważnie nie mają dzieci. Pudełkowcy mają kasę, niech żrą co chcą. Nie ma czym się bulwersować.  Ciarom też chce się kasy, więc sprzedają warszawce napar z chwastów nazbieranych koło chałupy i pieprzą  (się) do kamery. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelt

Gdyby faktycznie byli tak podli jak to opisujecie i mieli takie wredne dzieci (te powielane klamstwa o czarnej małpie, o nie przytulaniu itd.) to Davina i Irek kręciliby piękne filmy ... a wszystko byłoby słodkie do przesady. Szef Irek wyuczyłby się co ma powiedzieć, dzieci przekupione słodyczami zachowywały ufnie i rozsądnie - niczym w reklamie 😂. Davina pokazywała dwa odmalowane, upstrzone pastelowymi girlandami pokoje (jeden koniecznie z tipi), a resztę kręciła w plenerze. Czyli zapomnijcie o filmie z mycia wlosów, a fe, tak nie można 😀 przecież to uwłaczające myć glowę w wiaderku 😂

Pełna sielanka w idealnej rodzinie która prowadzi idealny dla siebie biznes i idealnie sobie żyje...

Tylko że oni mają wywalone na to co WY chcecie oglądać. Ups. I nie będą się sprzedawać bo to jest po prostu ... no proste to jest. Jeden to rozumie inny nie. Pozdro i piąteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telimena

wiesz czemj maja wywalone na hejt 😀bo ich prorytetem jak wiekszosci oszustow na yt jest kasa. a nie od dzis wiadomo ze zawsze znajdzie sie grupka ludzi co uwierza w ich filozoficzne dyrdymaly i detox 😅3,5tys  i po detoxie 😂 i cieszy mnie to ze tu na kafe sa ludzie ktorzy maja dystans do tych pseudo guru jutubowych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważka

Słuchaj Pelt vel Justyna - rodzina Ciarów żyje jak żyje. Wyżej nie podskoczy,  ludzie mają oczy, czytają między wierszami. Dla mnie Ciary to patologia. Tylko modna i trendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelt

Leczenie jedzeniem to nie dyrdymały a jeśli ktoś nie ma problemu z inwestowaniem siebie to w czym Wy macie problem ☺ warto się zastanowić.

Zawsze to znajdzie sie grupka ludzi która powie pod osłoną forum: dzieci chodzą głodne.

Lepiej gdyby było więcej grupek ktore mówią: kurcze kp 4 dzieci, kobieto jesteś wielka. 

Ale to jest za trudne, łatwiej jest oskarżać i kłamać i nie dać żyć - na zasadzie: bo ja wiem lepiej 😂 wiem lepiej jak powinna żyć Davina, wiem lepiej jak 3.5tyś powinien zainwestować ktoś mi obcy. Wiem.

Ps. Nie jestem Justyną choć rozumiem że by Ci to pasowało 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dbk

Sama jestem mamą, która siedzi w domu z dziećmi i wcale nie jestem cały czas zajęta dziećmi i domem, wręcz przeciwnie. Myślę,  że jest niewiele kobiet, które czerpie z tego pełną satysfakcję. Osobiście znam 2-e takie mamy ale one nigdy nie pracowały zawodowo. Jeśli ona jest aktorką   To raczej byłaby zadowolona pracując w swoim zawodzie a nie siedzieć z dziećmi. Ja też siedzę, bo taniej ale czy lepiej nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uyt

Ina zawsze ma nieuczesane włosy aż kołtuny. Obrzydliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lou
Dnia 16.03.2019 o 12:42, Gość Uyt napisał:

Ina zawsze ma nieuczesane włosy aż kołtuny. Obrzydliwe 

A matka miss  Nowego Jorku. Zapatrzona w siebie, w kamerę albo w swojego inseminatora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv

Wie ktoś kim jest ta Justyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nju
19 godzin temu, Gość pdkv napisał:

Wie ktoś kim jest ta Justyna?

Kryptolesbą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv
20 godzin temu, Gość Nju napisał:

Kryptolesbą

Ale dla nich kim jest, nie pytam o  jej orientację seksualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×