Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

walkingdead

dieta z kostaryki

Polecane posty

Do póki mnie nie zbanowali to oglądałam i komentowałam.

 

..., ...one sekciarstwo, które nie akceptuje zdania innych. Żadnego przekleństwa nie było z mojej strony żadnej obrazy ani nic. Ale mnie wyjebali. No cóż, trudno. Niech sobie siedzą w tym kolku wzajemnej adoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2019 o 09:24, OMG napisał:

Nie odpowiadam za kulture innych.

Odpisz mi na pW prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

oglądałyście najnowszy film? o co chodzi? (nie chce nabijać wyświetleń ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gosc napisał:

oglądałyście najnowszy film? o co chodzi? (nie chce nabijać wyświetleń 😉 )

Który, ten z The Kirchners?

Nic, zwykły vlog, nic tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ten o tytule 'będzie nas więcej'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 godzin temu, Gość gosc napisał:

ten o tytule 'będzie nas więcej'

tam zapowiada, ze bedzie ich wiecej..w sensie bedzie krecila vlogi na drugi kanal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 16.02.2019 o 19:38, GoscAmebka napisał:

Odpisz mi na pW prosze

Ty masz jakies zycie... weszlam na Twoj profil, a tam temat za tematem.. siedzisz tu dniami i nocami i komentujesz doslownie wszystko...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Ty masz jakies zycie... weszlam na Twoj profil, a tam temat za tematem.. siedzisz tu dniami i nocami i komentujesz doslownie wszystko...??

Chyba jednak slabo czytalas ten moj profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostka
19 godzin temu, drastic napisał:

Który, ten z The Kirchners?

Nic, zwykły vlog, nic tam nie ma

Dzięki! nie wiedziałam o nowym kanale
Ale mają parcie na szkło i dywersyfikują działania, jakby jtb zawiesil aia to bedzie jeszcze drugi i starego...
Nudno jak zwykle, na ig tez to samo w kółko obczaja :P
Normalnie chyba subować przestanę ;)
Za to przez aia wkręciłam się w palmę (nie znalam wcześniej jej kanału) i przyznaję, że czasami w głos się śmieję z heheszków  z mario i bartosza i reszty wibrujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, GoscAmebka napisał:

Chyba jednak slabo czytalas ten moj profil

Nie, przejrzalam dokladnie. Jestes wszedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gostka napisał:

Dzięki! nie wiedziałam o nowym kanale
Ale mają parcie na szkło i dywersyfikują działania, jakby jtb zawiesil aia to bedzie jeszcze drugi i starego...
Nudno jak zwykle, na ig tez to samo w kółko obczaja :P
Normalnie chyba subować przestanę ;)
Za to przez aia wkręciłam się w palmę (nie znalam wcześniej jej kanału) i przyznaję, że czasami w głos się śmieję z heheszków  z mario i bartosza i reszty wibrujących :)

Palma to takie samo dni jak reszta . Taka wyluzowana, lajki ja nie interesuja... smieje sie, ze inny kasuja i banuja... a sama robi dokladnie tak samo. Nie tracilabym na nia czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

*dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostka
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Palma to takie samo dni jak reszta . Taka wyluzowana, lajki ja nie interesuja... smieje sie, ze inny kasuja i banuja... a sama robi dokladnie tak samo. Nie tracilabym na nia czasu. 

Niedokładnie czytasz - w głos się śmieję, gdy oglądam filmy palmy. Przy dzisiejszym z Mario popłakałam się ze śmiechu :) To jest niemożliwe, że 45letni (czy ile on tam ma) facet, w 2019 mówi o wibracjach w roślinach i wibrującej miłości. Po prostu nie wierze, że ludzie mówią coś takiego w internecie, w którym nic nie ginie i jeszcze 100k ludzi w to wierzy :))))))))))
Ponadto poleciłam palmę rodzinie i kilku znajomym i każdy ma ubaw.
Zatem nie chcesz - nie oglądaj.
Dla mnie palma to miła sarkastyczno-ironiczna odskocznia od standardowej papki youtubowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gość gostka napisał:

Dla mnie palma to miła sarkastyczno-ironiczna odskocznia od standardowej papki youtubowej

I tylko tak należy ją traktować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksa

Pani Kasi odbiło a Pani Agnieszka zaraz nie będzie miała siły wstać razem

z mężulkiem. O i tyle w temacie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gostka napisał:

Niedokładnie czytasz - w głos się śmieję, gdy oglądam filmy palmy. Przy dzisiejszym z Mario popłakałam się ze śmiechu :) To jest niemożliwe, że 45letni (czy ile on tam ma) facet, w 2019 mówi o wibracjach w roślinach i wibrującej miłości. Po prostu nie wierze, że ludzie mówią coś takiego w internecie, w którym nic nie ginie i jeszcze 100k ludzi w to wierzy :))))))))))
Ponadto poleciłam palmę rodzinie i kilku znajomym i każdy ma ubaw.
Zatem nie chcesz - nie oglądaj.
Dla mnie palma to miła sarkastyczno-ironiczna odskocznia od standardowej papki youtubowej :)

Tak, byla smieszna kiedys, teraz kreci film za filmem. Do tego jakosc slaba, a jej zarty juz nie sa smieszne. Zachowuje sie  jakby wszystko wiedziala najlepiej, wysmiewa innych, a sama robi tak samo , wiec hipkryzja level pro... I ona chce edukowac Polakow ?  Wysmiewala aia za kasowanie, a sama skasowala ponad 200 w filmie o byciu weganka... screeny na jej grupie byly, to zablokowala ta  osobe. Jak to o niej swiadczy ? 

A zeby sie posmiac to ogladam wlasnie kanaly typu mario i inne czubki, bo nic nie smieszy bardziej niz oni sami i komenty od ich wiernych... nie potrzebuje narratora, do ogladania takich filmow.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostka
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A zeby sie posmiac to ogladam wlasnie kanaly typu mario i inne czubki, bo nic nie smieszy bardziej niz oni sami i komenty od ich wiernych... nie potrzebuje narratora, do ogladania takich filmow.

A ja lubię kabarety, dlatego wybieram KNM czy ani mru mru itd niż wiadomości w TV i wolę palmę niż vege czubów, bo jak ich oglądam czy czytam komentarze to czuje żal i rozczarowanie gatunkiem ludzkim, niby taki mądry, a jednak niewiarygodnie głupi... 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własność

Nie śmiejcie się. Zobaczcie ile młodych ludzi, 12, 15 letnich to ogląda i jakie są komentarze pod filmikami. Jedna dziewczynka napisała, ze już nie je mięsa - ok, przeżyje. Ale kolejne głosy były już, że nie jem miesa, przestałam jeść jajka, ostatnio nawet ryb jeść nie można.

POtrzeba tylko filmików, gdzię napiętnowane będą kanapki do szkoły ( bo to pieczywo z  o zgrozo białej mąki), serów żółtych, białych, jogurtów, kefirów - jak sądzę Aga też nie poleca - nie wiem, czy był filmik, w którym uświadamia młodzież, że tego też nie należy jeść?

Nie wiem, co sądzi o makaronach, kaszach - można, czy to też zabronione? (A PRZYNAJMNIEJ MAKARONY robione z jajek).

Jedno dziecko napisało, ze ma 13 czy 14 lat i po diecie zanikł jej okres - odpowiedz była, to jest całkiem normalne, że zanika.

Ja nie wiem, albo to bunt, młodziez zawsze się buntowała i szukała autorytetów, ale mam wrażenie, ze kolejne pokolenia są coraz głupsze. Może to wpływ tej całej Youtubowej papki?

Dawno temu modny był wegetarianizm. Ale ryby pod to nie podpadały. Mięsa młodzi ludzie nie jedli, ale ryby pieczone, wędzone już tak. Do tego jajka, sery itd. Oleje z oliwek(jak się już u nas pojawiły), poza tym dania wegetariańskie były ciepłe, mogłeś zrobić np kasze z warzywnym gulaszem.  Na śniadanie jogurt z płatkami, a na kolacje sałatkę z pomidora, fety, kukurydzy i cebuli (lub jakiś inny wariant).

Do głowy by nie przyszło jeść same owoce i to na zimno i to nie przez kilka dni, ale bity rok. Jak kto ma choć trochę oleju w głowie, to wie, że żadna dieta złożona z jednego typu pokarmu nie jest zdrowa - to już można pojąc na logikę. Jak będziesz jadł same owoce - tragedia. Podobnie jakbyś jadł samo pieczywo, albo samo mięso, czy sam nabiał.

Ponadto dieta dietą, ale patrząc na tą parę - niestety, ale zdrowo to oni nie wyglądają. Zwłaszcza on. Jak parę lat temu jadł wszystko - wyglądał całkiem normalnie, zdrowo. Teraz wygląda jak ciężko chory pacjent. Ona się jeszcze trzyma, bo jest dużo od niego młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość własność napisał:

Nie śmiejcie się. Zobaczcie ile młodych ludzi, 12, 15 letnich to ogląda i jakie są komentarze pod filmikami. Jedna dziewczynka napisała, ze już nie je mięsa - ok, przeżyje. Ale kolejne głosy były już, że nie jem miesa, przestałam jeść jajka, ostatnio nawet ryb jeść nie można.

POtrzeba tylko filmików, gdzię napiętnowane będą kanapki do szkoły ( bo to pieczywo z  o zgrozo białej mąki), serów żółtych, białych, jogurtów, kefirów - jak sądzę Aga też nie poleca - nie wiem, czy był filmik, w którym uświadamia młodzież, że tego też nie należy jeść?

Nie wiem, co sądzi o makaronach, kaszach - można, czy to też zabronione? (A PRZYNAJMNIEJ MAKARONY robione z jajek).

Jedno dziecko napisało, ze ma 13 czy 14 lat i po diecie zanikł jej okres - odpowiedz była, to jest całkiem normalne, że zanika.

Ja nie wiem, albo to bunt, młodziez zawsze się buntowała i szukała autorytetów, ale mam wrażenie, ze kolejne pokolenia są coraz głupsze. Może to wpływ tej całej Youtubowej papki?

Dawno temu modny był wegetarianizm. Ale ryby pod to nie podpadały. Mięsa młodzi ludzie nie jedli, ale ryby pieczone, wędzone już tak. Do tego jajka, sery itd. Oleje z oliwek(jak się już u nas pojawiły), poza tym dania wegetariańskie były ciepłe, mogłeś zrobić np kasze z warzywnym gulaszem.  Na śniadanie jogurt z płatkami, a na kolacje sałatkę z pomidora, fety, kukurydzy i cebuli (lub jakiś inny wariant).

Do głowy by nie przyszło jeść same owoce i to na zimno i to nie przez kilka dni, ale bity rok. Jak kto ma choć trochę oleju w głowie, to wie, że żadna dieta złożona z jednego typu pokarmu nie jest zdrowa - to już można pojąc na logikę. Jak będziesz jadł same owoce - tragedia. Podobnie jakbyś jadł samo pieczywo, albo samo mięso, czy sam nabiał.

Ponadto dieta dietą, ale patrząc na tą parę - niestety, ale zdrowo to oni nie wyglądają. Zwłaszcza on. Jak parę lat temu jadł wszystko - wyglądał całkiem normalnie, zdrowo. Teraz wygląda jak ciężko chory pacjent. Ona się jeszcze trzyma, bo jest dużo od niego młodsza.

Dokladnie, to ze mlodziez sie na nich wzoruje jest przerazajace. Niestety jest to po czesci winą rodzicow, ktorzy nie potrafia uswiadomic, pokazac dziecku jakie osoby sa godne do nasladowania - a tak na prawde sami nie staraja sie byc dla nich wzorami (wsrod moich kolezanek 1 na 10 kupila dziecku ksiazke o Sklodowskiej, reszta komorki!). O ile nastolatki gdzies tam na chwile podpatrzyly AIA, bo przechodza bunt no to okej, rownie szybko z tego wyrosna. Ale co z reszta tych mlodych osob, ktore w swoim naiwnym postrzeganiu uczynia z niej swoj wzor nr 1? Najlepsza psiapsi? Ktora z nas bedac mloda siksa nie chcialaby miec szczuplej sylwetki? Do tego jeszcze okres znika, no szal! Zegnajcie tampony i podpaski!

Niestety ta grupa mlodych osob nie zdaje sobie sprawy, ze u AIA cale zycie kreci sie wokol ideologii owocowej. Inaczej tego nazwac nie mozna. Sorry, wszyscy umzemy, wczesniej czy pozniej. Jedni na raka inni w wypadku, jeszcze inni z powodu mniej groznej choroby itd. Natomiast to co glosza i pokazuja ci wszyscy nawiedzeni frutarianie jest dla mnie jednym wielkim strachem przed choroba i smiercia. To sa osoby wewnetrznie niepogodzone z pewnymi aspektami zycia i jego konca. Zrozumiale dla mnie jest, ze minimalizujemy mozliwosci zachorowania na choroby czy zabezpieczamy sie przed wypadkami. Ale czynnikow wplywajacych na to jest tyle, ze nie nad wszysykim mozemy miec kontrole! Odzywianie jest tylko jednym z tych czynnikow. Czy najwazniejszym? Nie wiadomo na pewno.

Do tego nie rozumiem i nie pojme za Chiny jak owoc ma wyleczyc istniejaca chorobe? Ona tak czy siak bedzie (lub jest?) chora, jesli wierzy lekarzom ze ma mutacje, owoce tego nie zmienia bo to sie stanie (no chyba ze papaja zmodyfikuje jej kod genetyczny, to zworce honor i z paczka avokado polece w te pedy na glodowkową pielgrzymke na kleczkach do samej Atlanty, by wreczyc jej owocowego Nobla) Czy nie lepiej korzystac z zycia, probowac smakow, itd. robiac to rozwaznie bez fastfoodow i chipsow na sniadanie?

Tu jest tylko chora, bardzo chora ideologia i glowa. Nic wiecej. Owoce to tylko wyraz tego, odbijaja jak lustro ich problemy natury emocjonalnej i psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oglądałyście nowy film o sekcie i terapii wodnej? Mówi w nim, że twór zniknął, czy bredzi jak zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2019 o 22:00, Gość Gość napisał:

Oglądałyście nowy film o sekcie i terapii wodnej? Mówi w nim, że twór zniknął, czy bredzi jak zwykle?

Nie ma w nim absolutnie nic ciekawego. Serio.

 

 

Dzisiejszy film jest co najmniej obrzydliwy. Zgłosiłam go i będę go zgłaszać do bólu. Z jednej prostej przyczyny - jej chorobliwy wygląd. Dodatkowo to co mówi o samoakceptacji, oczywiście zwracając się do widza na "ty" (pewnie ten spec od PR doradził...) tlyko umacnia to przesłanie. W negatywny sensie. Bo teraz zapatrzone w AIA nastolatki mają dowód, że chudość idzie w parze z samoakceptacją. 

Gdybym miała możliwość powiedzenia jej tego prosto w twarz - nie wahałabym się ani chwili. To co robi jest niebezpieczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzięki drastic 🙂 nie bede oglądać.

Za to widzialam dzisiejszy film i mam takie same odczucia💀🤢😱 niesmaczny, odpychajacy, chorobliwy wygląd. Promowanie anoreksji, miały racje osoby, ktore pisaly że aia ma poważne zaburzenia odżywiania. Bredzi o akceptacji, a nawet na fotoblogu pisała inaczej. Zmieniam zdanie, zdecydowanie jest szkodliwa społecznie, żal mi osób, które za nią idą. Aia jest odpowiedzialna za ich złe wybory, bo promuje zaburzenia odżywiania 🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Btw jak myślicie dlaczego april ma taki wydety brzuch?? Ciekawi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Sylwia napisał:

Btw jak myślicie dlaczego april ma taki wydety brzuch?? Ciekawi mnie to

Problemy z jelitami i innymi organami, jako efekt diety owocowej. Dziewczynka ma też bardzo podpuchnięte oczy, czasami przypomina to bardzo mocny obrzek limfatyczny. Kiedyś  mówiło sie, że podpuchnięte oczy to problem z nerkami. Wzdęty brzuch może wskazywać na nietolerancję fruktozy, alergię lub nadwrażliwość pokarmową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak myślicie za kiedy zablokuje film proana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Interia promuje   zaglodzony mózg  i jego właścicielkę. Ręce opadają. Artykuł  nierzetelny .Oczywiście foto papajowej rodziny z insta i pochlebne  komentarze które zachęca  kolejne malolaty  do głodówek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszajcie ten film na YT. Flagujcie ile się da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aga ma psa nagrała filmik ze powiekszyła sie rodzina,. Matko nie moge patrzec na to jak oni sa chudzi brr. Nie zazdroszcze. Ja sie nie wypowiadam ale mi żal dzieci. Co to za gulajka na jej policzku na samej gorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerazajace jak ten pies liże Owena po twarzy a ten nagrywa sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natan czy jak mu tam chyba zly ze Aga nagrywa na drugi kanał tez po Polsku jaka arogancja. Co myslicie o tym filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×