Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieopisany żal

Nigdy nie miałem i nie będę miał dziewczyny

Polecane posty

Gość nieopisany żal

I czuję się z tego powodu podle. Samotność jest straszna, potrafi zniszczyć każdego kto jej nie akceptuje. Jestem po 30 tce, a nie chce mi się żyć. Nawet prawictwo mi już przestało przeszkadzać. Gorsza jest świadomość zmarnowanego życia, tego, że żadna mnie nie chciała i chcieć nie będzie. Dla faceta to katastrofa. Nie mam nawet siły opisywać swojej sytuacji i opowiadać smutnej historii swego życia. Jestem po prostu skazany na samotność. Byłoby lepiej gdybym się nie urodził 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a twoja żona

Co na to ona jest nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość a twoja żona napisał:

Co na to ona jest nikt

Jak widać, czytanie ze zrozumieniem kuleje u Ciebie. Typ pisze że jest samotnym całe życie i prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LukaSSS

Ja też mam 30 lat a w maju 31 i nigdy nie miałem kobiety! Jestem nieśmiały nieciekawy i nudny! Chcialbym mieć kobiete i rodzine nawet nie chodzi o sex! Tylko mieć drugą osobę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A dla kobiety to nie tragedia nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssddd

A najśmieszniejsze jest to ze nie spotkacie się ze współczuciem ze strony kobiet, jeszcze wam stryczek na szyje założą i powiedzą dobranoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

Ja też mam 30 lat i nigdny nie miałem baby. Chrzanic te kobiety najlepsza od baby to wódka o PS4!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
3 minuty temu, Gość Ssddd napisał:

A najśmieszniejsze jest to ze nie spotkacie się ze współczuciem ze strony kobiet, jeszcze wam stryczek na szyje założą i powiedzą dobranoc 

A ci po czyimś współczuciu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
10 minut temu, Gość Ssddd napisał:

A najśmieszniejsze jest to ze nie spotkacie się ze współczuciem ze strony kobiet, jeszcze wam stryczek na szyje założą i powiedzą dobranoc 

nie pisz tak, to nieprawda

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Nie miałem ale będę, trzeba wierzyć w to do końca aż się ziści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

Ja też nie miałem kobiety chciałbym mieć taką zwykłą naturalną i przedewszystkim skroną dziewczynę taką domatorkę myślącą o rodzinę taką zwykłą dziewczynę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriiikkkk

nie mam sily,a chcialem byc mily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz

A ja jestem dziwny z jedną koleżanką normalnie gadam w pracy a z innymi nie mogę bo jestem nieśmiały i nie wiem oczym z nimi gadać i jak je poderwać 😞 Ta koleżanka z pracy jest żonata zawsze uśmiechnięta i sama się zawsze odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalia

na pewno jest ktos kto jest ci przeznaczony!

niebawem sie pojawi poczujesz to czasem warto czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Im bardziej chcesz tym mocniej odczujesz potem cierpienie, smutek i żal z powodu, że chciałeś kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

W zlym miejscu siedzicie, zle rzeczy czytacie, zle sie nastaiwiacie.

Ja jak dzis poczytalam to pomyslalam,ze to problem calego mlodego pokolenia jest.

Umiecie sie komunikowac przez net a w realu nie za bardzo.

A realnie nie jest tak zle jak tu wypisuja i jesli wy macie olej w glowie to i na taka dziewczyne traficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
3 minuty temu, Gość Monika napisał:

W zlym miejscu siedzicie, zle rzeczy czytacie, zle sie nastaiwiacie.

Ja jak dzis poczytalam to pomyslalam,ze to problem calego mlodego pokolenia jest.

Umiecie sie komunikowac przez net a w realu nie za bardzo.

A realnie nie jest tak zle jak tu wypisuja i jesli wy macie olej w glowie to i na taka dziewczyne traficie.

Tak, w realu nie ma tych przekłamań, złego zrozumienia i widac o wiele więcej reakcji na słowa, można wszystko sprostować, dodać poprawić, Pisanie to nawet prawdziwą znajomość zniekszatałca, psuje. ALe jedno najważniejsze. Gdzie jak nie w internecie jest napisane że ta osoba jest wolna i ile ma lat. A w realu skąd wytrzasnąć wolną kobietę po 30-tce. I to taką, żeby się spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
5 minut temu, Gość Onsam napisał:

Tak, w realu nie ma tych przekłamań, złego zrozumienia i widac o wiele więcej reakcji na słowa, można wszystko sprostować, dodać poprawić, Pisanie to nawet prawdziwą znajomość zniekszatałca, psuje. ALe jedno najważniejsze. Gdzie jak nie w internecie jest napisane że ta osoba jest wolna i ile ma lat. A w realu skąd wytrzasnąć wolną kobietę po 30-tce. I to taką, żeby się spodobała.

No wlasnie nie wiem...

Skoro chlopak pisze,ze chodzi do pracy i gada tam jedynie z mezatka (to znaczy,ze z jedynie prawidlowo zsocjalizowana osoba), a potem wraca do domu i net, gry.

Ale mi chodzi o to byscie sie tak nie dolowali, ze kobiety sa takie zle, faceci tez nie sa, a jak sie poczyta dzisiejsze tematy to moznaby tak sadzic. I jak w tym siedzisz dzien dnia, czytasz, czytasz to Ci to w glowie zostaje. A to przeklamanie.

Normalni ludzie nie siedza tu.

Tu sa ludzie co choruja, musza lezec przez jakis czas... tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
3 minuty temu, Argen napisał:

Tutaj piszę niezobowiązująco i w każdej chwili mogę zniknąć, a potem znowu powrócić. W realu tak się nie da.

Wlasnie!!

Pokolenie bez konsekwencji,a to konsekwencje ucza.

Bledy,ktore popelniamy.

A wy chcecie jak w grze nieskonczona liczbe zyc.

W realu trzeba sie nastawic na porazki i NIE ZRAZAC nimi tylko wyciagac wnioski.

I isc dalej z tymi wszystkimi ranami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evil Dead

Kobiety są brzydkie i śmierdzące są lepsze żeczy od bab!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
37 minut temu, Argen napisał:

Akurat forum Kafe jest świetne do pogadania, relaksu po robocie

..a nie widzisz tej agresji tu?

czy tylko teraz tak jest?

Moze przywykliscie i myslicie, ze tak wyglada swiat (to juz nie personalnie do Ciebie, ale ogolnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość nieopisany żal napisał:

I czuję się z tego powodu podle. Samotność jest straszna, potrafi zniszczyć każdego kto jej nie akceptuje. Jestem po 30 tce, a nie chce mi się żyć. Nawet prawictwo mi już przestało przeszkadzać. Gorsza jest świadomość zmarnowanego życia, tego, że żadna mnie nie chciała i chcieć nie będzie. Dla faceta to katastrofa. Nie mam nawet siły opisywać swojej sytuacji i opowiadać smutnej historii swego życia. Jestem po prostu skazany na samotność. Byłoby lepiej gdybym się nie urodził 😞

Jesteś przecież jeszcze młodym człowiekiem dlaczego mówisz, że życie zmarnowałeś? Nigdy nie jest zapoźno aby coś zmienić. W twoim wieku jest wiele samotnych ludzi . Dlaczego sądzisz, że żadna kobieta nie będzie chciała być z tobą?Nikt nie jest skazany na samotność .Glowa do góry , więcej optymistycznego myślenia i jakoś się dobrze poukłada  :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realios 458

Ja mam 28 lat i nigdy nie miałem dziewczyny.  Jestem z natury samotnikiem.  Jestem trochę dziwny.  Mam dziwne fascynacje seksualne,  co normalny związek by mi ich nie zapewnił, więc nie szukam tzw normalnych związków.  Chciałem mieć dziewczynę w wieku 16-18 lat,  tzn kochałem się w takiej jednej, ale mi w młodości trądzik zniszczył te lata. Tak potoczyło się moje życie. Nie miałem już na to wpływu.  Mam też kumpli w moim wieku prawiczków. Jeden się ożenił i ma córkę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martwcie się

Nie martwcie się , z tego powodu powstają dla facetów sex roboty , z powodu oziębłości kobiet , czyli będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Być za kare z kimś
3 godziny temu, Gość nieopisany żal napisał:

I czuję się z tego powodu podle. Samotność jest straszna, potrafi zniszczyć każdego kto jej nie akceptuje. Jestem po 30 tce, a nie chce mi się żyć. Nawet prawictwo mi już przestało przeszkadzać. Gorsza jest świadomość zmarnowanego życia, tego, że żadna mnie nie chciała i chcieć nie będzie. Dla faceta to katastrofa. Nie mam nawet siły opisywać swojej sytuacji i opowiadać smutnej historii swego życia. Jestem po prostu skazany na samotność. Byłoby lepiej gdybym się nie urodził 😞

Pomyśl sobie czy lepiej być w związku bez uczuć tylko aby nie być samemu. Masz luz, jesteś wolny, robisz co chcesz. Ciesz się życiem bo uwierz są ludzie którzy mają o wiele gorzej. "Po co budować dom w którym nie zamieszka miłość?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
4 minuty temu, Gość Być za kare z kimś napisał:

Pomyśl sobie czy lepiej być w związku bez uczuć tylko aby nie być samemu. Masz luz, jesteś wolny, robisz co chcesz. Ciesz się życiem bo uwierz są ludzie którzy mają o wiele gorzej. "Po co budować dom w którym nie zamieszka miłość?"

Mam to samo zdanie. Po co mi oschła lub zamulona osoba, z którą nie można się dogadać. Sam nie jestem idealny ale chyba nie az taki "nie taki". Szkoda, że nikt mi sie nie pojawia na drodze tylko zajęte same. Próbuję się ostatnio z kims umówić od początku tygodnia ale nie jest zdecydowana w który dzień jej pasuje, męczy mnie to już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Nie martwcie się napisał:

Nie martwcie się , z tego powodu powstają dla facetów sex roboty , z powodu oziębłości kobiet , czyli będzie ok

Taaaaa, i pewnie taki robot kosztuje tyle co dobry samochód, hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihihi

"Normalni ludzie nie siedza tu" dokladnie, normalni ludzie teraz lecza kaca po piatuniu no i szykuja sie do uchlewania ryjow dzis wieczorem. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość LukaSSS napisał:

Ja też mam 30 lat a w maju 31 i nigdy nie miałem kobiety! Jestem nieśmiały nieciekawy i nudny! Chcialbym mieć kobiete i rodzine nawet nie chodzi o sex! Tylko mieć drugą osobę!

 Gdzie ty taką co nie chce być ruchana znajdziesz???  Możesz je du...yć 3 razy na dzień, to i tak nie powie że ma dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Hihihi napisał:

"Normalni ludzie nie siedza tu" dokladnie, normalni ludzie teraz lecza kaca po piatuniu no i szykuja sie do uchlewania ryjow dzis wieczorem. 😄

W piątunia nie chleję, tylko drinka pijemy. Moja po pijaku by mnie nie dopuściła do siebie a ja wolę fajny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×