Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliput

Nazwę to WIELKI - MAŁY problem

Polecane posty

Gość Liliput

Witam! Kobiece forum, więc gdzie szukać informacji, rad i może pomocy, jak nie u Was Drogie Panie... Na wstępie zaznaczę iż nie jest to żadna prowokacja ani też nie robię sobie żartów. 

Jestem facetem w wieku 27 lat, uchodzę za faceta przystojnego, czuję się takim, gdyż wielokrotnie doświadczam adoracji ze strony Kobiet, potrafię też dobrze flirtować i wykorzystuję swój wygląd do podrywania Was. Zdarza się, że same często mnie "zagadujecie" na dyskotekach, plażach, miejscach publicznych itd.  Nie jestem narcyzem! Po prostu wie się to czy jest się atrakcyjnym dla płci przeciwnej, czy nie. Jestem dość wysoki, mam 188 cm wzrostu, dobrą budowę ciała, sporo biegam, siłownia, basen, piłka nożna. Brunet, lekko ciemna karnacja, zielone oczy, krótko ścięty u góry troszkę dłuższe włosy zaczesane na bok, delikatny zarost. Opisałem siebie, lecz nie z moim wyglądem tu przychodzę... Jak wspomniałem wcześniej wygląd daje mi możliwość podrywania i flirtowania z Kobietami o naprawdę sporej urodzie, lecz zazwyczaj wszystko kończy się na 2-3 spotkaniach, całowaniu, macankach, przytulaniu... Mam swój MAŁY problem, jest nim mój penis, ma maksymalnie 13 cm długości i zaledwie 12 cm objętości... Mimo wyglądu i powodzenia u Was Drogie Panie, mam straszny kompleks względem swojego penisa! W większości przypadków po poznaniu dziewczyny kończy się właśnie na 2-3 randkach, ponieważ obawiam się sytuacji łóżkowych, jest mi po prostu wstyd pójść z piękną Kobietą do łóżka, mając penisa takich rozmiarów, wiem, że to żadna przyjemność dla Was i dla mnie również, bo myśl w głowie, że nie odczuwacie żadnej przyjemności ze stosunku z takim penisem, również pozbawia mnie przyjemności. Oczywiście zdarzało mi się uprawiać seks z Kobietami, niejednokrotnie, czasami z jedno wiele razy, byłem w dwóch związkach niedługich, bo 6 i 8 miesięcy. Poznałem wiele Kobiet, w których mógłbym się zakochać, ale gdy miało już dojść do kolejnego spotkania i wiedziałem, że te akurat spotkanie może skończyć się łóżkiem, odwlekałem spotkania w nieskończoność, wymyślając przeróżne historię, dlaczego się nie spotkam, aż po jakimś czasie kontakt się urywał, a ja często żałowałem utraty tej znajomości. Sprawy zaszły tak daleko, że na chwilę obecną nie uprawiałem seksu od 9 miesięcy, a ten ostatni stosunek był po pijaku i z równie pijaną dziewczyną. Coraz bardziej się w tym pogrążam, czytam sporo o powiększaniu penisa, przynajmniej jego objętości, ale jest sporo opinii że to wszystko to pic na wodę. Taki zabieg "pogrubienia" kosztuje sporo kasy, a efekty utrzymują się maksymalnie do półtora roku. Zdarzało się też tak że podczas próby stosunku z Kobietą, po prostu nie mogłem osiągnąć pełnej sprawności seksualnej, ponieważ w głowie miałem cały czas myśl, że nie dam jej żadnej przyjemności, oczywiście czułem się jeszcze gorzej, a z jej ust słyszałem "nie szkodzi, spróbujemy następnym razem" ale następnym razem też się nie udało! Przez te ostanie 9 miesięcy bez seksu poznałem 3 wspaniałe dziewczyny, z dwiema z nich się tylko całowałem i spacerowałem, z trzecią skończyło się na pisaniu smsów i kilku rozmowach telefonicznych.  Nie oczekuję że któraś z Was napisze mi, że penis tych rozmiarów jest w porządku, bo wiem że nie jest i nie chcę dostać kłamstwa. Przychodzę tu bardziej, aby podpytać, jak to u Was jest z seksem? Jak powinienem sobie poradzić... Jak nadrabiać ten brak centymetrów? Wiem, że pieszczotami, minetkami itp, ale czym jeszcze... Może uzyskam tu jakieś zadowalające informacje. Pozdrawiam gorąco ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqq

Nie wiesz co to prawdziwe problemy glupi ch/uju masz malego i co 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Qqq napisał:

Nie wiesz co to prawdziwe problemy glupi ch/uju masz malego i co 

No ale on z tego powodu ma ogromne kompleksy. Lepiej doradź mu coś zamiast ganić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
1 minutę temu, Gość Qqq napisał:

Nie wiesz co to prawdziwe problemy glupi ch/uju masz malego i co 

Klasa sama w sobie! 😉 Gratuluję DUŻEJ kultury 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ludzie mają problemy zdrowotne, niepełnosprawności a jakiś chuuj beczy bo ma małego i nie może ruuchac wielu pustaków. Co za czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqq
Przed chwilą, Gość Autor napisał:

Klasa sama w sobie! 😉 Gratuluję DUŻEJ kultury 😉

zachorujesz głębię to zaczniesz myśleć rozsądnie. Niektórzy w ogole nie maja fioota bo stracili w wypadku albo coś lecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorze , a co mówiły te kobiety , z którymi byłeś ? Może problem jest tylko w twojej głowie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Autorze , a co mówiły te kobiety , z którymi byłeś ? Może problem jest tylko w twojej głowie . 

Generalnie żadna z nich nigdy nie powiedziała, że było jej źle, no bynajmniej do mnie tego nie mówiły, lecz to raczej normalne, że nie powiedzą. Problem na pewno w sporej mierze jest w mojej głowie. Ale fakty są faktami i taki penis nie daje Kobiecie żadnych odczuć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

I co z tego? Przecież nic z tym nie zrobisz (nie wierz w tabletki na powiększenie. A operacje są bardzo ryzykowne). Musisz to zaakceptować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyy

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala 

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Zjedz kupala Zjedz kupala Zjedz kupala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
5 minut temu, Gość Qqq napisał:

zachorujesz głębię to zaczniesz myśleć rozsądnie. Niektórzy w ogole nie maja fioota bo stracili w wypadku albo coś lecz sie

To ze ktoś jest niewidomy, oznacza że ktoś ze słabym wzrokiem ma się nie leczyć by go poprawić?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqqqq

Lecz mózg tępy fiuucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
5 minut temu, Gość Alicja napisał:

I co z tego? Przecież nic z tym nie zrobisz (nie wierz w tabletki na powiększenie. A operacje są bardzo ryzykowne). Musisz to zaakceptować. 

W tabletki ani żadne maści nie wierzę. 

Operacje fakt trochę ryzykowne, ale też dość drogie i dają efekt na maksymalnie półtora roku. 

Jakoś muszę to akceptować, ale wiecznie sam też nie chcę być. I żeby moja Kobieta zalila się przyjaciółce, że nie ma przyjemności z seksu. Później jakieś zdrady itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale dlaczego ma tak mówić ? Może jest dobrze , a ty wyolbrzymiasz problem . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Jestes pustakiem i ciężko ci będzie znaleźć kobiete wśród nie pustaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale dlaczego ma tak mówić ? Może jest dobrze , a ty wyolbrzymiasz problem . 

Widziałaś kiedyś takiego penis?  On się prawie chowa w dłoni 🙂 watwątpię aby to którejś Kobiecie dało jakiekolwiek doznania. Chyba ze doznanie zarzenowania 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????

A co bys zrobil bez penisa powiesil sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość ???? napisał:

A co bys zrobil bez penisa powiesil sie?

Dokładnie, co ma powiedzieć człowiek sparaliżowany od pasa w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Autor napisał:

Widziałaś kiedyś takiego penis?  On się prawie chowa w dłoni 🙂 watwątpię aby to którejś Kobiecie dało jakiekolwiek doznania. Chyba ze doznanie zarzenowania 😉

Ale czyjej dłoni ? Twojej ? A duże masz dłonie ? Nie będe teraz szukać po google rozmiarów dla porównania . Albo wrzućcie tu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
1 minutę temu, Gość ???? napisał:

A co bys zrobil bez penisa powiesil sie?

Wolałbym stracić głowę niż penisa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqqqq
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dokładnie, co ma powiedzieć człowiek sparaliżowany od pasa w dół.

Żal tego pstchola autora, pusty głab jak bęben

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena.

Seks to cała otoczka a nie sam akt. Czułość w ciągu dnia , nastrój, flirt z ukochaną. (tylko tą wybraną ;-)

Blokady masz w głowie to sam wiesz.

Podczas seksu jednocześnie z penetracją pieść łechtaczkę partnerki palcami.

Poczytaj o powiększeniu objętości penisa kwasem hialuronowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale czyjej dłoni ? Twojej ? A duże masz dłonie ? Nie będe teraz szukać po google rozmiarów dla porównania . Albo wrzućcie tu .

To nieistotne z tą dłonią, podałem banalne przykład.  Rzecz w tym, że zwyczajnie jest mały. Nawet średnia w Polsce wynosi 16.7 cm. grubości 14.3 cm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56665

Chcialbys miec wszystko a tak w zyciu nie ma. Twoje życie jest beztroskie skoro masz takie problemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
44 minuty temu, Gość Liliput napisał:

Mam swój MAŁY problem, jest nim mój penis, ma maksymalnie 13 cm długości i zaledwie 12 cm objętości... Mimo wyglądu i powodzenia u Was Drogie Panie, mam straszny kompleks względem swojego penisa! (...) Nie oczekuję że któraś z Was napisze mi, że penis tych rozmiarów jest w porządku, bo wiem że nie jest i nie chcę dostać kłamstwa.

Ekhm, mój facet ma penisa jakieś 9 cm i JEST W PORZĄDKU, a jeśli Twój nie jest, to wina właściciela, bo kompleksy są mało sensowne. A co do rozwiązania problemu, to poczytaj o pozycjach, gdzie penis wchodzi głęboko, a ścianki pochwy są blisko siebie, np. na pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Myślę kolego, że nie trafiłeś jeszcze na odpowiednią kobietę, która to zaakceptuje i zrozumie. Może potrzeba dłuższej się poznawać, a potem szczerze rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Qqqqq napisał:

Żal tego pstchola autora, pusty głab jak bęben

Ma chłop kompleksy, w pewnym sensie rozumiem go. Uważa się za przystojnego, więc dziewczyna oczekuje "pełnego pakietu", a tu nagle problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek854226

Dobrze że mam 20 cm i mogę dogłębnie spenetrowac kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
2 minuty temu, Gość Marzena. napisał:

Seks to cała otoczka a nie sam akt. Czułość w ciągu dnia , nastrój, flirt z ukochaną. (tylko tą wybraną 😉

Blokady masz w głowie to sam wiesz.

Podczas seksu jednocześnie z penetracją pieść łechtaczkę partnerki palcami.

Poczytaj o powiększeniu objętości penisa kwasem hialuronowym.

Czytałem i właśnie rozważam wypełnienie tym kwasem, z tym że to tylko do półtora roku się utrzymuje, a koszt to ok 5 tysięcy. W sumie miesiąc pracy raz na 1.5 roku, więc statystycznie to nie tak dużo wychodzi. Dzięki za rady 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Francuzi nie mają największych , a podobno są najlepszymi kochankami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×