Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliput

Nazwę to WIELKI - MAŁY problem

Polecane posty

Gość Gosc

A jestes wolny ? Ten cyfrowy polsat tez mnie wkurza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zauwazylam niepokoi mnie to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

:D. Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A wiec piszta moze rozgryze to bo za malo wpisow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
5 minut temu, Gość Lila napisał:

Myślę kolego, że nie trafiłeś jeszcze na odpowiednią kobietę, która to zaakceptuje i zrozumie. Może potrzeba dłuższej się poznawać, a potem szczerze rozmawiać?

Niby tak, z tym że ja sporo myślę o tym aby Kobiecie było ze mną dobrze, a nie chciałbym aby akceptowała to że nie jest najlepiej i w tej sferze życia nie czuła się zadowolona. Czytałem na różnych forach, jak Kobiety się żaliły, że ich facet ma małego i jej nie zadowala, inna szuka kochanka, jeszcze inna chce się rozstać itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na roznych tez czytalam i o zdziwilam sie kto tam pisal

Mysle ze odnajde to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Wstyd mi za dziewczyny, które Cię obrażają... Widocznie w ich życiu seksualnym wszystko w jak najlepszym porządku. Nie rozwalił się im żaden związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
1 minutę temu, Gość Lila napisał:

Wstyd mi za dziewczyny, które Cię obrażają... Widocznie w ich życiu seksualnym wszystko w jak najlepszym porządku. Nie rozwalił się im żaden związek.

Nie przejmuję się ta trollką, co tu stale mi ubliża, nie trzeba jej odpisywać, by jej nie karmić, olać, to odpuści ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O czym piszecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

O czym piszecie 

O polsacie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

To jest ważne, żeby w tej sferze też było dobrze. Nie czytaj co piszą dziewczyny, nie bierz sobie tego tak do serca. Skoro kobieta Cie pokocha, będzie wartościowa, to zaakceptuje to i się jakoś ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Trole gupole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA

Może zwyczajnie przydałoby się odrobinę edukacji? 

Może gdybyś wiedział, że kobieta czerpię przyjemność jedynie na początku pochwy. W zaledwie około 6cm jej głębokości. Więc długość akurat ma ...owe znaczenie....

Może czas naprawić głowę i pomyśleć o technice hehe jednak przysłowia mają w sobie nute prawdy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Manipulyszyn satysfakszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Trole gupole

Oj przepraszam :).To tylko poboczne żarty, nie z autora ani tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Seks nie jest przecież najważniejszy w bliskiej relacji z kobietą. Po co Ci kobieta? Żeby zaspokoić swoje i jej potrzeby seksualne? Nie chcę się wymądrzać, ale patrzenie z tej perspektywy nie gwarantuje sukcesu. Ty w ogóle chcesz założyć kiedyś rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Cyfrowy polsat to złodzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie ja mam dziecko az sie zajaknalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zleknąłem przepraszam za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
2 minuty temu, Gość Lila napisał:

To jest ważne, żeby w tej sferze też było dobrze. Nie czytaj co piszą dziewczyny, nie bierz sobie tego tak do serca. Skoro kobieta Cie pokocha, będzie wartościowa, to zaakceptuje to i się jakoś ułoży.

Daleki jestem od przejmowania się wpisami internetowych Kobiet, przypuszczam że i tak większość to faceci, którzy może mają trochę więcej cm, ale i tak nic z tego, bo żadna spojrzeć nie chce ;) 

Wiem, że ta sfera jest bardzo ważna, o ile nie najważniejsza, dlatego mnie to przytłacza. Brakuje mi seksu, ale nie potrafię się przełamać, a potrzebuję go. Już dziś rozważałem czy nie dodać ogłoszenia, znaleźć jakąś studentkę, spotkać się, zadowolić, zapłacić, wiem że z taką miałbym gdzieś co ona sobie myśli o moim penisie, ale mam obawy bo nie wiadomo z kim one sypiają i jeszcze bym sobie tylko więcej kłopotu narobił. W poniedziałek zadzwonię i podpytam o ten kwas, jak to wygląda, na ile jest bezpieczne itd. Bo zwariuję normalnie :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wyciac mi srom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Autor napisał:

Daleki jestem od przejmowania się wpisami internetowych Kobiet, przypuszczam że i tak większość to faceci, którzy może mają trochę więcej cm, ale i tak nic z tego, bo żadna spojrzeć nie chce ;) 

Wiem, że ta sfera jest bardzo ważna, o ile nie najważniejsza, dlatego mnie to przytłacza. Brakuje mi seksu, ale nie potrafię się przełamać, a potrzebuję go. Już dziś rozważałem czy nie dodać ogłoszenia, znaleźć jakąś studentkę, spotkać się, zadowolić, zapłacić, wiem że z taką miałbym gdzieś co ona sobie myśli o moim penisie, ale mam obawy bo nie wiadomo z kim one sypiają i jeszcze bym sobie tylko więcej kłopotu narobił. W poniedziałek zadzwonię i podpytam o ten kwas, jak to wygląda, na ile jest bezpieczne itd. Bo zwariuję normalnie :D 

Przejawiasz zachowania seksoholika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
5 minut temu, Gość Lila napisał:

Seks nie jest przecież najważniejszy w bliskiej relacji z kobietą. Po co Ci kobieta? Żeby zaspokoić swoje i jej potrzeby seksualne? Nie chcę się wymądrzać, ale patrzenie z tej perspektywy nie gwarantuje sukcesu. Ty w ogóle chcesz założyć kiedyś rodzinę?

Pewnie, że bym chciał założyć rodzinę... po prostu obawiam się późniejszego niezadowolenia ze strony ewentualnej żony. Wiele czytałem postów jak "narzekacie" że facet ma za małego, że nie ma przyjemności, jedna szuka kochanka, druga ma, trzeci się rozwodzi. Jak tak ma za jakiś czas wyglądać moje życie rodzinne z powodu penisa to wolę nie zakładać rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Nie zwariujesz :) A seks wcale nie jest najważniejszy. Kobiety oprócz seksu uwielbiają inne czułości, przytulanie, pieszczoty, usta, język :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sromu nie mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
2 minuty temu, Gość Lila napisał:

Nie zwariujesz :) A seks wcale nie jest najważniejszy. Kobiety oprócz seksu uwielbiają inne czułości, przytulanie, pieszczoty, usta, język :)

Piszesz tak, bo pewnie masz dobry seks ;) A przytulanie, pieszczoty, usta i język to dodatki, które dodatkowo otrzymujesz ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Może poszukaj sobie małej, filigranowej kobietki. Jest szansa, że będzie miała bardzo ciasno i się wpasujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Lila napisał:

Nie zwariujesz 🙂 A seks wcale nie jest najważniejszy. Kobiety oprócz seksu uwielbiają inne czułości, przytulanie, pieszczoty, usta, język 🙂

Ale on pisze o sobie . Moze on potrzebuje więcej niż przytulenie i usta . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zawsze są dzifki. Wychodzi tyle co ceregiele ze zwykłą kobietą w ostatecznym rozrachunku. I możesz wymagać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Mi by wystarczyły, nie mam już seksu w ogóle, od 4 lat i jakoś żyję. Moje małżeństwo już prawie nie istnieje. Ale rozumiem Cię, że Ci z tego powodu ciężko. Każdy ma inne potrzeby w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×