Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliput

Nazwę to WIELKI - MAŁY problem

Polecane posty

Gość Marzena.
10 minut temu, Gość Autor napisał:

W poniedziałek zadzwonię i podpytam o ten kwas, jak to wygląda, na ile jest bezpieczne itd. Bo zwariuję normalnie :D 

Zapytaj. Raczej jest bezpieczny naturalnie występuje w naszych ciałach.

Popatrz na nas : usta, pod oczami, policzki i in. miejsca. Żyjemy i mamy się dobrze ;-)

Jakbyś był uprzejmy napisać w poniedziałek co i jak ustaliłeś.

Miło by mi było. ;-)

Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor

Najgorsze jest to, że mam tyle okazji na takie fajne dziewczyny, nawet tylko dla seksu, a jestem dzbanem, który się blokuje i je zwodzi tygodniami aż sobie odpuszczą! Miałem 19 lat to miałem gdzieś jakiego mam penisa i co domówka się z jakąś sypiało, z czasem człowiek zamiast mądrzejszy to głupszy! ;) Mam blokadę i nie potrafię jej pokonać, a czym więcej o tym czytam, to jest gorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
1 minutę temu, Gość Marzena. napisał:

Zapytaj. Raczej jest bezpieczny naturalnie występuje w naszych ciałach.

Popatrz na nas : usta, pod oczami, policzki i in. miejsca. Żyjemy i mamy się dobrze ;-)

Jakbyś był uprzejmy napisać w poniedziałek co i jak ustaliłeś.

Miło by mi było. ;-)

Dobranoc.

Ok, na pewno dam znać, co mi powiedzieli ;) I myślę, że raczej na pewno się na to zdecyduję. 

Pozdrawiam, dobrej nocy ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co z tkanką  tłuszczową ? Podobno niektórzy używają własnej tkanki tłuszczowej do wypełnień. Może nie do penisa , ale do czegoś to biorą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A co z tkanką  tłuszczową ? Podobno niektórzy używają własnej tkanki tłuszczowej do wypełnień. Może nie do penisa , ale do czegoś to biorą. 

Czytałem że też można z tkanki tłuszczowej, dlatego chcę zadzwonić w poniedziałek do kliniki i podpytać, jak to wszystko wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ludzie coraz glupsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena.
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A co z tkanką  tłuszczową ? Podobno niektórzy używają własnej tkanki tłuszczowej do wypełnień. Może nie do penisa , ale do czegoś to biorą. 

Do penisa też ale jest to zabieg bardziej inwazyjny i niewiele trwalszy.

Ja bym podziękowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
7 minut temu, Gość Lila napisał:

Mi by wystarczyły, nie mam już seksu w ogóle, od 4 lat i jakoś żyję. Moje małżeństwo już prawie nie istnieje. Ale rozumiem Cię, że Ci z tego powodu ciężko. Każdy ma inne potrzeby w tym zakresie.

I nie masz nikogo na boku? 4 lata to trochę dużo. Właśnie ja się obawiam że moje małżeństwo kiedyś też tak może wyglądać ;/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Autor napisał:

Czytałem że też można z tkanki tłuszczowej, dlatego chcę zadzwonić w poniedziałek do kliniki i podpytać, jak to wszystko wygląda. 

Chyba bezpieczniejsze lub bardziej naturalne , bo twoje . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ludzie coraz glupsze 

Otóż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Chyba bezpieczniejsze lub bardziej naturalne , bo twoje . 

To nie ma znaczenia, a czytałem że kwas hialuronowy jest najpewniejszy i najdłużej utrzymuj efekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O czym piszecie o kwasie to dziadostwo sobie wstrzykujecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik

Chyba uzależniłeś swoje poczucie męskości od wielkości fiflaka. Kompleksy przechodzą z wiekiem... A przynajmniej powinny. Pomyśl o mężcyznach z penisami poniżej 10 cm. Albo tych o wzroście 165... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossssscccc

No ale długość nie jest aż tak ważna, chcesz pukać kobiete po szyjce macicy( tak ja mam dosc nisko i dluga szyjke) wazniejsza jest szerokosc, ale tez nie koniecznie bo ja np. mam dużą przyjemność z pieszczenia łechtaczki i tuż przy wejsciu do pochwy a do tego nie jest potrzebny duży penis i może być pięknie.Głowa do góry, musisz trafić na odpowiednia kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×