Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mateczka30

Blady wynik testu - dlaczego?

Polecane posty

Gość mateczka30

Drogie Panie, znowu będę truła, ale naprawdę bardzo się martwię od wczoraj. Zrobiłam w końcu test (z dzidziusiem) i wyszła baaardzo blada kreska. Jeśli jest ta nasa dzidzia to ma już 2,5 - 3 tygodnie (od zapłodnienia) myślałam, że skoro test wykazuje po 6 dniach to że u nas krecha będzie bardzo widoczna. Martwię się tym strasznie, na USG jest za wcześnie. Może to kwestia, że test robiłam po południu a nie rano jak zalecają w instrukcji? Czy miałyście też tak słabą kreskę w takim wieku ciąży??? Druga sprawa mam strasznie mocne skurcze macicy i bardzo dużo śluzu (?) nie wiem jak to nazwać. Może to dlatego, że pierwsze miałam cesarskei cięcie? Może dlatego teraz macica tak dziwnie reaguje? Szukałam w Internecie czy to normalne, ale nigdzie nie znalazłam potwierdzenia. Proszę napiszcie co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama
mysle ze pora dnia w ktorej zrobilas test maial wplyw na wynik, lepiej powtorz ale zrob rano tak jak zalecaja, a przeciez lekarz moze zrobic badanie krwi i powiedziec jak to jest z ta ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 miesiące w ciąży.....
zgadzam się z przyszłą mamą......zrób test rano na pewno kreseczka będzie mocniejsza (umnie tak było)...Ale nie martw się bo nawet blada kreseczka to znak ciąży.....tak więc gratuluję mateczko- będziesz mamą........ W ciąży wydzielina z pochwy jest bardziej obfita - to normalne..... Skurcze macicy (jesli niezbyt mocne) to te skutek zagniezdzania się pecherzyka ciążowego w macicy...Według mnie twoje objawy są typowe i nie ma powodu do niepokoju...Najlepiej jednak umów się z lekarzem i zrób dopochwowo USG, nawet moze juz serduszko bedzie widoczne, bo ciąża na pewno......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ev
ja wczoraj tez robilam test mial wskazywac po 3 min a po 6 widzialam blada kreche i tez po poludniu, mam nadzieje ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×