Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jusia8428

Jaki prezent dla chłopaka na walentynki?

Polecane posty

Witajcie.

Mój problem jest dość prosty, chyba. Nie mam pomysłu na prezent dla mojego chłopaka. Jesteśmy już 3 lata razem. Chciałabym zrobić mu jakąś niespodziankę lub prezent ale nie za bardzo wiem jaki.

Jestem w 4 miesiącu ciąży, on o tym wie. Myślałam, że może jakieś buciki lub fajny ciuszek? (chociaż wydaje mi się, że takie coś to gdybym miała mu powiedzieć o ciąży)

Myślałam też aby zabrać go do restauracji na papu i piwko, bo dawno nigdzie nie byliśmy. Nie jestem jednak pewna.

Myślałam, żeby mu coś kupić (buty) (gre-tu mam jednak problem, bo boję się że pózniej nie odstąpi laptopa na bardzo długo) (bluzę) ale wydaje mi się, że to takie oklepane.

Jak myślicie? Któryś z tych pomysłów przypadł wam do gustu? Macie może jakiś lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizzzzden

po prostu popuść mu duupska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie w miescie nie ma juz miejsc na Walentynki. Dawanie mu butow dla dziecka jest co najmniej glupie. Bluza i buty strasznie oklepane i takie nieprezentowe.

Tak w ogole nie wiem jakim cudem chcesz cos jeszcze fajnego kupic, walentynki juz jutro, troche na to za pozno. Poza tym tak piszesz jakbys nie znala ojca swego dziecka, nie miala pojecia, czego on pragnie, czym sie intresuje i tak ogolnie miala go centralnie w doopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

daj mu papu i pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

jesteś w ciąży a jemu chcesz kupić gre?No to może dorośnijcie najpierw oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2019 o 18:46, Gość anna napisał:

jesteś w ciąży a jemu chcesz kupić gre?No to może dorośnijcie najpierw oboje

Tak a teraz lecą hejty hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini

Gra byla z tego najlepsza. I co w koncu mu kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2019 o 12:23, Gość Martini napisał:

Gra byla z tego najlepsza. I co w koncu mu kupilas?

hehe...zastanawiałam się i stwierdziłam że będzie bezpieczniej nie kupować gry bo inaczej lapka już nie odstąpi ma krok. kupiłam mu bluze, kubek i nowy portfel..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×