Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amBrożyk

jak to powiedzieć kobiecie w formie komplementu ?

Polecane posty

no właśnie, szukam słów aby kobiecie fajny tekst powiedzieć i zastanawiam się jak zacząć aby kobiety nie urazić i nie odstraszyć,

nigdy nie widziałem koleżanki z pracy w ...ence lub w spódnicy ,  zawsze śmigała w portkach, rurkach, kalesonach 

aż w końcu sama zadecydowała i dzisiaj wskoczyła w spódnicę, cieliste rajstopy i botki na szpilce, 

już myślałem, że ma na nogach jakieś 'chorobliwe znaki' a tym czasem okazuje się ,  że ma nogi jak u sarny 

ale dlaczego ciągle śmigała w portkach lub rurkach albo w kalesonach w czasie letnich upałów ?

Ona już wie, że 'zerkam' każdego dnia i 'wzdycham' na Jej widok i być może z tego powodu wskoczyła w spódnicę ?

a może tylko chodzi o modę a moda wskazuje kierunek : ...enki i spódnice !

jak zagadać do kobiety, czy powiedzieć wprost, że urodziła się do śmigania w ...ence i spódnicy ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, amBrożyk napisał:

no właśnie, szukam słów aby kobiecie fajny tekst powiedzieć i zastanawiam się jak zacząć aby kobiety nie urazić i nie odstraszyć,

nigdy nie widziałem koleżanki z pracy w ...ence lub w spódnicy ,  zawsze śmigała w portkach, rurkach, kalesonach 

aż w końcu sama zadecydowała i dzisiaj wskoczyła w spódnicę, cieliste rajstopy i botki na szpilce, 

już myślałem, że ma na nogach jakieś 'chorobliwe znaki' a tym czasem okazuje się ,  że ma nogi jak u sarny 

ale dlaczego ciągle śmigała w portkach lub rurkach albo w kalesonach w czasie letnich upałów ?

Ona już wie, że 'zerkam' każdego dnia i 'wzdycham' na Jej widok i być może z tego powodu wskoczyła w spódnicę ?

a może tylko chodzi o modę a moda wskazuje kierunek : ...enki i spódnice !

jak zagadać do kobiety, czy powiedzieć wprost, że urodziła się do śmigania w ...ence i spódnicy ?

 

Powiedz jej erotomanie gawędziarzu, że twojemu ptaszkowi jest zimno i chętnie ogrzałby się w jej gniazdku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Powiedz jej erotomanie gawędziarzu, że twojemu ptaszkowi jest zimno i chętnie ogrzałby się w jej gniazdku.

dobrze, dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, amBrożyk napisał:

no właśnie, szukam słów aby kobiecie fajny tekst powiedzieć i zastanawiam się jak zacząć aby kobiety nie urazić i nie odstraszyć,

nigdy nie widziałem koleżanki z pracy w ...ence lub w spódnicy ,  zawsze śmigała w portkach, rurkach, kalesonach 

aż w końcu sama zadecydowała i dzisiaj wskoczyła w spódnicę, cieliste rajstopy i botki na szpilce, 

już myślałem, że ma na nogach jakieś 'chorobliwe znaki' a tym czasem okazuje się ,  że ma nogi jak u sarny 

ale dlaczego ciągle śmigała w portkach lub rurkach albo w kalesonach w czasie letnich upałów ?

Ona już wie, że 'zerkam' każdego dnia i 'wzdycham' na Jej widok i być może z tego powodu wskoczyła w spódnicę ?

a może tylko chodzi o modę a moda wskazuje kierunek : ...enki i spódnice !

jak zagadać do kobiety, czy powiedzieć wprost, że urodziła się do śmigania w ...ence i spódnicy ?

 

W pracy się pracuje a nie bzyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Powiedz, ze do twarzy jej w ...ence : ) 

A tak serio to spodnie sa wygodne i bardzo praktyczne... pewnie dlatego częściej na nie stanie, ale jak usłyszy komplement to moze częściej bedzie chodziła w ...enkach .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

* svkience 

* svkienkach

W takiej formie przeszło : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, marawstala napisał:

Powiedz, ze do twarzy jej w ...ence : ) 

A tak serio to spodnie sa wygodne i bardzo praktyczne... pewnie dlatego częściej na nie stanie, ale jak usłyszy komplement to moze częściej bedzie chodziła w ...enkach .)

Jakiej ence?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

marawstala zakiś ogóra amBrożykowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jakiej ence?

Nie moja wina, ze kafe nie gustuje w svkienkach : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
2 minuty temu, Gość gość napisał:

marawstala zakiś ogóra amBrożykowi

A Ty ukis se kapustę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marawstala napisał:

* svkience 

* svkienkach

W takiej formie przeszło : )

marawstala ma kuupę racji w tym ustępie, śmigajcie dziewczyny w ...enkach i nie odczepicie się od komplementów !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, amBrożyk napisał:

marawstala ma kuupę racji w tym ustępie, śmigajcie dziewczyny w ...enkach i nie odczepicie się od komplementów !

 

amBrożyk poderwij jakiegoś kolegę z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Przed chwilą, amBrożyk napisał:

marawstala ma kuupę racji w tym ustępie, śmigajcie dziewczyny w ...enkach i nie odczepicie się od komplementów !

 

Niby tak, ale svkienki nie sa tak wygodne : ) jak spodnie... Poza tym ladnemu to we wszystkim jest dobrze : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

amBrożyk poderwij jakiegoś kolegę z pracy

nie mam kolegów, w pracy mam tylko koleżanki !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×