Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onpyta86

Tylko kolega bądź przyjaciel

Polecane posty

Było miło i sympatycznie. Ona powiedziała że widzi że mamy większy kontakt i że traktuje mnie jako kolegę. Też ja tak traktowalem i wtedy to samo powiedziałem ale z czasem to się zmieniło. Ona też dawała mi inne sygnały tak jakby chciała coś wiecej. 

Rozmawiając z nią doszło do tematu że długo chłopaka nie miała i szuka kolegi lub przyjaciela i zapytała o moje zdanie. Powiedziala że związek to kompromisy, wejście w pewna rutynę, a ona lubi niezależność. Powiedziałem że bardzo miło spędzam z nią czas i nie ukryje że chciałbym czegoś więcej. Odparła tylko że mam prawo tak myśleć.

Kiedyś obejmując ja powiedziała że dziwnie się czuję jak to robię. To po prostu grzecznie się odsunąlem. 

Od tego momentu ostudzilem nieco kontakt ale kompletnie teraz nie mam pojęcia jak się zachowywać w stosunku do niej. Ignorowanie i lekceważenie jej będzie aroganckie i chamskie. Będę teraz dostawać pytania czy wszystko jest w porządku i czy się na nią obrazilem. A tu nie chodzi o to. Bo się nie obrazilem, ale nie mam zamiaru inwestować w to czasu skoro wiem że nic z tego, pomimo że jest tak fantastycznie pomiędzy nami jak jesteśmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×