Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamsik

Nie karmienie piersią po porodzie

Polecane posty

Ja polecam bardzo tego lekarza, służy naprawdę świetnymi radami i można spokojnie jej zaufać https://gabinetginekologicznybialystok.pl/. Bardzo duże doświadczenie, mega dobre podejście, uważam, że można dzięki niej poczuć, że wszystko jest ok zarówno w czasie ciąży jak i ogólnie. Polecam jak najbardziej, myślę, że będziesz zadowolona. Opieka okołoporodowa także na wysokim poziomie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ale czego Ty się czepiasz? Ma rację, nie można porównywać składu mm z przed kilkunastu lat, wtedy nie było takich technologii jak teraz. A to, że mm nie dorówna mleku matki to jest jasne.  Obecnie jest mleko z bardzo fajnym składem Bebilon Profutura, moja siostra karmi i ma bardzo dobry skład. Skoro tak boisz się trucia to rozumiem, że żywność dobierasz równie rozważnie i jeździsz za nią po całej Polsce? Bo 90 % jedzenia w Polsce to syf a zwłaszcza z marketów. 

Trafilaś, bardzo rozważnie. Nie muszą za żywnością jeździć po całej Polsce, nie te czasy. To żywność jeździ po całej Polsce, Europie i świecie w poszukiwaniu świadomego konsumenta.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Tescowa napisał:

Gość gość ty naprawdę durnowata babo cesarka czasami ratuje życie jak i dziecka tak i matki. Jesteś tak durna że aż ciężko się ciebie czyta. 

Ale jaki to ma zwiazek z wyborem cesarki, "bo mam takie preferencje (hi hi) sposobu porodu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Prawda napisał:

a matki kwoki będą w stanie mówić, ze paniczka przyszła na "cesarke na życzenie" i zadowolona, niedorosla, bo cesarki żąda. 

Paniczka....hahahahahahahahahaha chyba Wiejska Lala

setnie mnie ubawiłaś 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale jaki to ma zwiazek z wyborem cesarki, "bo mam takie preferencje (hi hi) sposobu porodu"?

Chodzi o to, ze ty możesz sobie myśleć, ze ona sobie to wybrała, bo właśnie ma takie preferencje. Tak zwana cesarka że względów medycznych czasami też jest cesarka planowana... I właśnie takie kwoki jak ty tylko usłyszą, ze przyszła na planowana cesarke to od razu idą teksty typu "paniczka! Przyszła sobie na planowana, na życzenie, bo porodu się boi". Pomimo, ze nie znają sytuacji oceniają, zupełnie tak jak ty. Także nie wiesz dlaczego ktoś rodził tak i tak... Wiec nie wypowiadaj się na ten temat, ok? Bo jesteś durna. Już nie jedna osoba o tym wspomniała. Nie masz pojęcia o wielu sprawach, nie bierzesz wielu spraw pod uwagę... Także.. Lepiej abyś znikła i się już nie pojawiała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Chodzi o to, ze ty możesz sobie myśleć, ze ona sobie to wybrała, bo właśnie ma takie preferencje. Tak zwana cesarka że względów medycznych czasami też jest cesarka planowana... I właśnie takie kwoki jak ty tylko usłyszą, ze przyszła na planowana cesarke to od razu idą teksty typu "paniczka! Przyszła sobie na planowana, na życzenie, bo porodu się boi". Pomimo, ze nie znają sytuacji oceniają, zupełnie tak jak ty. Także nie wiesz dlaczego ktoś rodził tak i tak... Wiec nie wypowiadaj się na ten temat, ok? Bo jesteś durna. Już nie jedna osoba o tym wspomniała. Nie masz pojęcia o wielu sprawach, nie bierzesz wielu spraw pod uwagę... Także.. Lepiej abyś znikła i się już nie pojawiała. 

TY jesteś tak zabawna, że trudno stąd odejść. Tłumacz, tłumacz, moze coś zrozumiem 😄

Jak ciebie słucham to myślę sobie tylko, ze jesteś rozbrajająco głupiutka i pretensjonalna. I nic poza tym. Naprawdę kurczątko, kompletnie nic poza tym....Śmieję się z twojego arcypoważnego tonu i arcypoważnego tłumaczenia. I nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chodzi o to, ze ty możesz sobie myśleć, ze ona sobie to wybrała, bo właśnie ma takie preferencje. Tak zwana cesarka że względów medycznych czasami też jest cesarka planowana... I właśnie takie kwoki jak ty tylko usłyszą, ze przyszła na planowana cesarke to od razu idą teksty typu "paniczka! Przyszła sobie na planowana, na życzenie, bo porodu się boi". Pomimo, ze nie znają sytuacji oceniają, zupełnie tak jak ty. Także nie wiesz dlaczego ktoś rodził tak i tak... Wiec nie wypowiadaj się na ten temat, ok? Bo jesteś durna. Już nie jedna osoba o tym wspomniała. Nie masz pojęcia o wielu sprawach, nie bierzesz wielu spraw pod uwagę... Także.. Lepiej abyś znikła i się już nie pojawiała. 

cd.

cała reszta, łącznie z tą "paniczką" (sic!) to już projekcja kurzego rozumku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

CC jest dużym ryzykiem powikłań zdrowotnych!  Dlatego tylko poród naturalny z mężemjak i każde badanie cipki przez ginekologa tylko przy partnerze mamy do obecności partnera prawo! Nigdy bym się nie zdała na personel medyczny by rodzić bez męża strach się bać! Mąż to nasz świadek i liczą się z rządzącą i wyraźnie komplikacji to partner może uratować życie nasze czy dzidziusia! Rodziliśmy trzy razy zawsze przy obecności partnera i zawsze karmilam przed odcięciem pępowiny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Ależ dziecino, skąd ty wiesz, gdzie ja mam tyłek i czy to dla mnie za wysoko? Poza tym tekst z tych "wiejskich".

Wcale mnie nie dziwi podejście personelu medycznego na narastające zjawisko głupoty. Przychodzą takie młode dwudziestoparoletnie gąski do szpitala z żądaniem cesarki i "butli". I trudno im wytłumaczyć, że jednak ludzie to ssaki nie ptaki czy gady.

Ps. mlode kaczuszki przywiązują się do pierwszego poruszającgo się obiektu jaki zobaczą po wykluciu z jaja...

Nic mnie bardziej nie wkurza niż takie baby co się zwracają do innych ,,dziecino" , może jeszcze używasz sformuowania kotusiu lub coś podobnego?  Rzeczywiście takie słowa kierowane w stronę drugiej osoby mówią o takim czlowieku dużo ,przede wszystkim że taki wyżej sra jak dupę ma ale tylko z pozoru bo w rzeczywistości jest głęboko zakompleksioną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

CC jest dużym ryzykiem powikłań zdrowotnych!  Dlatego tylko poród naturalny z mężemjak i każde badanie cipki przez ginekologa tylko przy partnerze mamy do obecności partnera prawo! Nigdy bym się nie zdała na personel medyczny by rodzić bez męża strach się bać! Mąż to nasz świadek i liczą się z rządzącą i wyraźnie komplikacji to partner może uratować życie nasze czy dzidziusia! Rodziliśmy trzy razy zawsze przy obecności partnera i zawsze karmilam przed odcięciem pępowiny. 

Nie moja sprawa każdy robi jak uważa ale ja nie wierzę że facet czuje pożądanie do takiej kobiety. Nie wiem może są różni faceci ale mnie jako facetowi taka kobieta rzeczywiście kojarzyła by się z przepraszam za wyrażeniem ale taką maciorą czy krową rozpłodową. Jak dla mnie kobieta powinna mieć gdzies tam swoją własną intymność bo każdy człowiek to jednak odrębna istota i powinien jakąś swoją intymność mieć, nutka tajemniczości powinna być w związku zachowana żeby pozostawać wciąż dla siebie sexi. Dla mnie to tak jakby ... przy partnerze. Mój znajomy mówił że facet na porodówce to wielkie nieporozumienie, powinien z kwiatkami czekać pod nią, może je w...ic z nerwów ale są granice których przekraczać się nie powinno i ja też tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama

Laktator pobudzi laktację. Ale znowu uchroni Cię przed zapaleniem ( w jego przypadku pomogą rozbite liście kapusty przykładanie). A co do spalenia pokarmu podobno pomaga szałwia. Co do karmienia mm, moja znajoma w szpitału powiedziała, że chce podpisać deklarację, że nie zgadza się na karmienie piersią i więcej nie naciskali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tam gdzie się wykropkowało to chodzi o robienie kupy przy partnerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie moja sprawa każdy robi jak uważa ale ja nie wierzę że facet czuje pożądanie do takiej kobiety. Nie wiem może są różni faceci ale mnie jako facetowi taka kobieta rzeczywiście kojarzyła by się z przepraszam za wyrażeniem ale taką maciorą czy krową rozpłodową. Jak dla mnie kobieta powinna mieć gdzies tam swoją własną intymność bo każdy człowiek to jednak odrębna istota i powinien jakąś swoją intymność mieć, nutka tajemniczości powinna być w związku zachowana żeby pozostawać wciąż dla siebie sexi. Dla mnie to tak jakby ... przy partnerze. Mój znajomy mówił że facet na porodówce to wielkie nieporozumienie, powinien z kwiatkami czekać pod nią, może je w...ic z nerwów ale są granice których przekraczać się nie powinno i ja też tak uważam.

Oj kolego.... Teraz sie na ciebie rzuca, zjedzą cię żywcem... Ale będzie aferaaaa! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

CC jest dużym ryzykiem powikłań zdrowotnych!  Dlatego tylko poród naturalny z mężemjak i każde badanie cipki przez ginekologa tylko przy partnerze mamy do obecności partnera prawo! Nigdy bym się nie zdała na personel medyczny by rodzić bez męża strach się bać! Mąż to nasz świadek i liczą się z rządzącą i wyraźnie komplikacji to partner może uratować życie nasze czy dzidziusia! Rodziliśmy trzy razy zawsze przy obecności partnera i zawsze karmilam przed odcięciem pępowiny. 

Poród naturalny również niesie za sobą wiele powikłań zdrowotnych. Moja teściowa wypchała sobie odbytnicę, moją koleżankę źle zeszyli i ma ogromne problemy teraz prawdopodobnie będzie mieć operację a mojej mamy koleżanka nie chodzi po porodzie. Ja miałam naturalny i cc. Dzidziuś był zdrowszy i silniejszy z cc. Ten z naturalnego był tak wyczerpany porodem i niedotleniony że jeszcze trochę dłużej i miałabym dzisiaj kalekę. Jak dla mnie to wielka bzdura że ten naturalny to samo dobro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Poród naturalny również niesie za sobą wiele powikłań zdrowotnych. Moja teściowa wypchała sobie odbytnicę, moją koleżankę źle zeszyli i ma ogromne problemy teraz prawdopodobnie będzie mieć operację a mojej mamy koleżanka nie chodzi po porodzie. Ja miałam naturalny i cc. Dzidziuś był zdrowszy i silniejszy z cc. Ten z naturalnego był tak wyczerpany porodem i niedotleniony że jeszcze trochę dłużej i miałabym dzisiaj kalekę. Jak dla mnie to wielka bzdura że ten naturalny to samo dobro. 

I właśnie dlatego lekarze dla dobra mamy i dziecka zlecaja planowana cesarke ze względów medycznych właśnie dla zdrowia matki i dziecka. A dlaczego nie chodzi po porodzie? Prawdopodobnie dlatego ze miała rozejscie spojenia lonowego,a lekarze to zignorowali, ból okropny! Do tego kobieta musi cierpieć całe życie, to przykre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Tam gdzie się wykropkowało to chodzi o robienie kupy przy partnerze.

"Kupę" przy porodzie kobiety też czasem robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kupę" przy porodzie kobiety też czasem rob

No i niestety ten biedny partner musi na to patrzeć. Ja jak urodziłam to sobie pomyślałam że całe szczęście że mojego przy tym nie było. Facet może mówić że nie poczuł obrzydzenia ale tylko on wie co sobie pomyśli. I tego głośno nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Nic mnie bardziej nie wkurza niż takie baby co się zwracają do innych ,,dziecino" , może jeszcze używasz sformuowania kotusiu lub coś podobnego?  Rzeczywiście takie słowa kierowane w stronę drugiej osoby mówią o takim czlowieku dużo ,przede wszystkim że taki wyżej sra jak dupę ma ale tylko z pozoru bo w rzeczywistości jest głęboko zakompleksioną osobą.

Kotusiu nie używam, dziecino,  ale któregoś z nw. zwrotów się nauczę 😄 To tylko wybiórczo z 2 ostatnich stron, na resztę szkoda czasu. Zresztą od epitetów i tak dużo lepsze są kawałki z filozoficznymi sentencjami 😄 😄 😄 

"Bo jesteś durna. 

a matki kwoki będą w stanie mówić

durnowata babo

Oj dziewczyno

Także pani profesor."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Poród naturalny również niesie za sobą wiele powikłań zdrowotnych. Moja teściowa wypchała sobie odbytnicę, moją koleżankę źle zeszyli i ma ogromne problemy teraz prawdopodobnie będzie mieć operację a mojej mamy koleżanka nie chodzi po porodzie. Ja miałam naturalny i cc. Dzidziuś był zdrowszy i silniejszy z cc. Ten z naturalnego był tak wyczerpany porodem i niedotleniony że jeszcze trochę dłużej i miałabym dzisiaj kalekę. Jak dla mnie to wielka bzdura że ten naturalny to samo dobro. 

I właśnie dlatego lekarze dla dobra mamy i dziecka zlecaja planowana cesarke ze względów medycznych właśnie dla zdrowia matki i dziecka. A dlaczego nie chodzi po porodzie? Prawdopodobnie dlatego ze miała rozejscie spojenia lonowego,a lekarze to zignorowali, ból okropny! Do tego kobieta musi cierpieć całe życie, to przykre. 

No i na dodatek chłop ją po tym zostawił. Okropna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

Co za ... pisze ze robi przy porodzie partnerka to normalne więc nie widzę w tym coś dziwnego bo chyba wszyscy robim kupe i siku! Ale znam tskir tepe dewoty vo kowily że ksiądz nie sra i nie sika zwykla Polska ciemnota! Ja mam chłopaka przy badaniach cipki i  byl przy porodach, Tyloomporod naturalny ho odbyt to bajka przy zarażeniu przy CC bo grobowiec , wirus watroby typ C itd! Więc zawsze podczas badsn i CC jest duże ryzyko zakażeń pochwy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skończycie już z tym durnym tematem? Temat nie jest ani o rodzeniu, ani o tym kto przy tym rodzeniu jest, wiec dajcie sobie spokój! Bo za chwile napiszecie, ze jak lekarz was bada to ma ochotę na wasze za przeproszeniem "cipsko" i za 5 min was zgwałci. A później jeszcze was przy porodzie zgwałci. Bo facet nie ma nic do roboty tylko podniecać się kolejnym głupim "cipskiem".. Skoro sie czymś zarazasz podczas badania, to nie chodź na badania żadne, problem z głowy, a najlepiej wgl nie chodź do lekarza, bo cię zgwałci. Niech partner cię bada i niech partner odbierze dziecko, bo on ciebie nie zgwałci.  I jakbyś czytała o co chodzi z robieniem kupy to byś nie pieprzyła głupot, ze każdy sra. Czytanie że zrozumieniem się kłania... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla nierozumiejących: każdy kupę robi i siku tylko niekoniecznie druga osoba musi na to patrzeć bo to dla niej może być niesmaczne. Ja tylko mam nadzieję że wy nie zmuszacie tych biednych facetów do patrzenia na to tylko pytacie się ich czy oni na pewno chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Do wyżej taka obecność przy badaniu krocza i porodzie jest w interesie moim innego gdyż jak mnie zarazi ginekolog a często się zdarza ton ja zakaże partnera! Tak samonile podczas CC jedt zarażen nie na statystyki by nie straszyć pacjentek!  Tak samo gdy coś idzie nie tak podczas porodu maturalnego a są zgony rodzacyvhni noworodków to właśnie partner zmobilizuje personel medyczny do skutecznego działania bo partner to nasz świadek z którym się liczą i mamy PRAWO go mieć przy badaniu krocza i zabieganych zawsze decyduje pacjentka! A ty wyśmiewasz obecność partnera jaki masz w tym interes jesteś ginekolog i jie chcesz świadka badań możesz zarażać indalej masz co leczyć !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA

Także rodziłam z mężem i jest przy badaniach pipki. Po porodzie karmiła bo lepiej odkleja się łożysko i szybciej następuje laktacja a i pokarm to siara jest niczym antybiotyk! Inne rodziły same miały gorzej i nie mogły karmić po urodzeniu na porodówce bo nie licza sie gdy jesteś  sama! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A weźcie bo pier**dolicie jak potrzskane. Lepiej sobie dzieci nie róbcie bo wam wasza ukochana pip**cie rozwali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja zakładam, ze to pisze jedna i ta sama osoba, bo nie wierze, że może być aż tak wiele glupich bab, serio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co ty się dziwisz takie normalne porody są bez z...a są w krajach rozwiniętych ale nie w Polsce " trzeci świat"  Gdzie spotkałam kiedyś dziewczynę która urodziła kilkoro dzieci a mąż jej nigdy nie widział nago. Intymność miała z obcymi facetami ginekologami i całym personelem medycznym. Taka ciemnota panuje często w Polsce gdzie wstydzi się ukochanego podczas badania u ginekologa a gościa ginekologa nie tępota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wiem czy pani wie, chyba ze już całkiem na mózg padło. Ale żeby sobie dziecko zrobić to jednak trzeba być nago. Chociażby tak jak u ginekologa od pasa w dół. Jak pani sobie zrobiła dziecko w ubraniu? Proszę śmiało opowiedzieć, wydaje się być to ciekawe. Bo jeśli pani uważa że dziecko można zrobić przez spodnie, to proszę mówić z chęcią się pośmiejemy. Albo nie... Lepiej niech pani poczyta książkę albo zrobi coś pożytecznego, a nie opowiada głupoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież pisze że nie widział żony nago bo pod kołderką po ciemku uprawiaja seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No to skoro tak robisz to twój problem. Żalić się o tym na forum nie musisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×