Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamsik

Nie karmienie piersią po porodzie

Polecane posty

Gość Gosc

Ja też rodziłam z mężem. Baaa z całą rodziną! Przyszedł mój tata, teść, brat, siostra ocyzwisicir mama i tesciowa. Mielsimy poród rodzinny, polecam. 

Ps. Przy badaniu ci.p.ki też zawsze zabieram męża. A jak on nie może to tatę, brata, siostrę, mamę, teściową, teścia... Mam pewność , że lekarz mnie nie skrzywdzi. 

Gość Gość

Do powyższych dwóch wpisów jesteś zboczonym ginekologiem i wyśmiewasz rzeczy co są normalne ale nie w twoim gabinecie. Chodzimy z mężem razem na wszystkie badania nawet palpacyjnie bo intymność ton ja i mąż który już przed ślubem chodził ze mną. A jak słyszę zboczonego ginekologa Po co ciągnąć partnera na intymne badanie tom jestem w szoku.  Intymność ja mam z partnerem nie z obcym dla mnie facetem często zboczonym ginekologiem! Wystarczy wpisać w Google " ginekolog zgwałcił pacjentkę " to zobaczysz jak kończą te co chodzą same lub im zboczeniec wyprosil chłopaka z badań! Również poród bywa czesto trudnymi to tatuś dxievka najlepiej dopilnuje i mobilizuje do działania personel medyczny bo to nasz świadek! ...u napisz ile umiera rodzących i noworodków w polskich szpitalach przy porodzie !? Nie robi się statystyk by nie straszyć rodzących,. Dlatego partner przy badaniu u ginekologa i porodzie to podstawa dobrego badania i porodu! 

Gość Daga

Polki miały problem , mają pronlem i będą miały problem z obecnością ukochanego podczas badania cipki a obcego facet ginekologa mają za Boga i przede nim bez wahania rozkładają nogi wybijając cipkę ciemnota! Bo często trafiają się zboczeni ginekolodzy nie mówiąc o tych zarażaniach podczas badań! Dlatego moim misiu jest prxybwszystkich badaniach cipki.  Był przy porodzie gdzie miałam szczęście karmić naszą córeczkę. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować