Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet

W jakim wieku mieliście pierwszą policję i masturbację?

Polecane posty

Gość Facet

W jakim wieku mieliście pierwszy wytrysk w nocy? Kiedy po raz pierwszy się masturbowaliście?

Ja miałem pierwszą nocną polucję w wieku prawie 18 lat. To było lato, gorąco, obudziłem się i już mi ciekło... Byłem przerażony, nie wiedziałem co się ze mną dzieje.

Pierwszy wytrysk na jawie miałem w wannie w wieku 22 lat. Nieświadomie sobie pocierałem ręką i trysnąłem. Od tamtego czasu wiem już, że można sobie dogodzić w ten sposób.

Teraz mam już 31 lat i chyba nadal jestem prawiczkiem, skoro nie uprawiałem seksu.

A jak to u Was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy

To późno zacząłeś, u mnie pierwsza masturbacja miała miejsce jak miałam gdzieś 5-6 lat, odkryta przypadkowo podczas zabawy z koleżankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 letni prawik

Pierwsza polucja w wieku 12-13 lat, a na jawie nigdy, ponieważ nigdy się nie masturbowałem. Nie miałem takiej potrzeby. Maksymalnie byłem w stanie osiągnąć erekcje. Mam 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczoch

 Kto by to pamiętał? Pamietam ze pierwsze fikołki z dziewczyną to miałem 14 lat, byłem wyrośnięty, ona miała prawie16:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mężczyzna
11 godzin temu, Gość Pieszczoch napisał:

 Kto by to pamiętał? Pamietam ze pierwsze fikołki z dziewczyną to miałem 14 lat, byłem wyrośnięty, ona miała prawie16:D

Pamiętam, że pierwszy raz miałem przez przypadek. Chyba miałem z 15 lat. Rodzice zostawili mnie w samochodzie na parkingu a mnie bardzo zachciało się sikać. Zauważyłem że osłabia mi się ciśnienie jak mocno poruszałem penisem. I w pewnym momencie poczułem niesamowitą przyjemność między nogami. Nie byłem w stanie przerwać ruszania i poczułem że mam pełno w majtkach klejącego płynu. Było to tak przyjemne, że od tego czasu robiłem tak często patrząc przez okno na przechodzące po blokiem młode dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Radek

Pierwsza masturbacje mialem w wieku chyba 9 lat. Bylem w 3 klasie podstawowki. To byly ferie a ja bylem sam w domu. Nawet wytryskow jeszczr nie mialem. Suchy orgazm. Nocnych polucji nigdy nie mialem bo od kiedy odkrylem masturbacja regularnie sie onanizowalem. Pierwsze samogwalty to byly takie ze wkladalem wał z kołdry między nogi i imitowalem stosunek. Dopiero do jakichs 2 latach nauczylem sie trzepac ręką. Mniej wiecej tez wtedy zacząlem miec wytryski. 

Pierwsza policje mialem w wieku 17 lat. Bójka na miescie i przyszli przesluchac. Skonczylo sie na pouczeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Radek

A prawictwo stracilem w wieku 13 lat. Z 5 lat starsza kuzynką. To byla 7 klasa podstawowki i to byly tez ferie zimowe. Ciotka, siostra mojego ojca wyjechala z rodzina na ferie a ja mialem ich domu dogladac. Tak sie zlozylo ze poprosili tez o to samo bratanice meza ciotki. Raz jak wyszla na miasto do sklepu to wziąlem jej majtki, zaczalem wąchac i sobie walic. Nawet nie slyszalem jak wrocila i nakryla mnie. Najpierw zaczela sie drzec na mnie, ale po chwili sie nakrecila i skonczylo sie seksem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

U mnie odwrotnie - pierwsza masturbacja w wieku 14 lat, a pierwsza polucja 21 lat. Codziennie robię sobie dobrze, więc polucji nie ma. Kiedyś gdzieś przeczytalem, że u młodych mężczyzn 99% wytrysków jest wynikiem masturbacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×