Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz

Kazal zniknac

Polecane posty

Gość xyz

Poznalam kogos przez internet.Duzo mowil,czynow juz tyle nie bylo.Bylam opcja.Wiedzial ze zalezy mi na trwalym zwiazku.Obiecywal gruszki na wierzbie.Pojawily sie aluzje do seksu.Pewnego dnia okazalo sie na 100% ze ktos jesj w jego zyciu,choc od poczatku twierdzil ze jest wolny.Gdy wyszly na jaw jego klamstwa,kazal mi zniknac i wiecej sie nie odzywac.A gdy chcialam wyjasnic cala sprawe,powiedzial ze zglosi sprawde na policje,jesli bede sie kontaktowac.Wierzylam w faceta,mialam nadzieje,a tu wyszla taka nienawisc.Przytloczyla mnie to calkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość xyz napisał:

A gdy chcialam wyjasnic cala sprawe,powiedzial ze zglosi sprawde na policje,jesli bede sie kontaktowac.Wierzylam w faceta,mialam nadzieje,a tu wyszla taka nienawisc.

To nie ''nienawiść'', tylko zwyczajny strach. Że jego partnerka się dowie, że go porzuci. On chciał tylko niezobowiązującego seksu na boku. Jeśli masz dowody jego kombinatorstwa, możesz je posłać anonimowo tej kobiecie, by wiedziała, z kim ma do czynienia. Policji się obwiać nie musisz, nic złego nie zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość xyz napisał:

Poznalam kogos przez internet.Duzo mowil,czynow juz tyle nie bylo.Bylam opcja.Wiedzial ze zalezy mi na trwalym zwiazku.Obiecywal gruszki na wierzbie.Pojawily sie aluzje do seksu.Pewnego dnia okazalo sie na 100% ze ktos jesj w jego zyciu,choc od poczatku twierdzil ze jest wolny.Gdy wyszly na jaw jego klamstwa,kazal mi zniknac i wiecej sie nie odzywac.A gdy chcialam wyjasnic cala sprawe,powiedzial ze zglosi sprawde na policje,jesli bede sie kontaktowac.Wierzylam w faceta,mialam nadzieje,a tu wyszla taka nienawisc.Przytloczyla mnie to calkiem.

brawo dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Nie mialam pojecia ze ma kogos.Wmawial ze jest wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×