Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Degan

Zabiorę do Francji

Polecane posty

Witam , mieszkam we Francji od kilkunastu lat , chwilowo w pl ,sprawy rodzinne wracam 6 marca jak ktoś chce się zabrać to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za darmo  oczywiście , może jeszcze dodam parę szczegółów , trasa : szybko Niemcy potem Belfort , Besancon, ( dzień lub dwa u mnie) potem Lyon, Vienne, Valence, Avignon, Marseille, a potem zobaczymy może gdzieś jeszcze ,no i powrót ogólnie z nudów proponuje wycieczkę , bez żadnych zobowiązań ,  żeby ktoś nie myślał że szukam d.....y na podróż ,poprostu chce mieć kogoś do podróży ,samemu nudno . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo

No akurat Marsylia to jedno z najniebezpieczniejszych miast w Europie.Generalnie wyjazd do Francji bez znajomosci francuskiego to po prostu glupota chociazby z tego wzgledu ze nikt tam nie chce(nawet jesli troche potrafi) mowic po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Alamomo napisał:

No akurat Marsylia to jedno z najniebezpieczniejszych miast w Europie.Generalnie wyjazd do Francji bez znajomosci francuskiego to po prostu glupota chociazby z tego wzgledu ze nikt tam nie chce(nawet jesli troche potrafi) mowic po angielsku. 

Powiedział ktoś kto Francję najwyżej w telewizji widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo

Wystarczy wiedza o Marsylii czy Paryzu to raz a po drugie w Paryzu juz bylem i Zabojady nasmiewaly sie jak ktos probowal z nimi po angielsku gadac.Przykladowo znam swoj jezyk,angielski wystarczajaco dobrze oraz pobieznie niemiecki i wloski a oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałem trochę w Marsylii i  i nie ma się czego bać , po za tym francuski  z AM lepiej niż polski , i wiem gdzie można chodzić a gdzie nie, zresztą nie na mawiam to tylko propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo

Akurat namawiasz do najgorszego miejsca we Francji.Haha.Dobre,dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×