Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosc113

Antykoncepcja

Polecane posty

Witam czy luźny stolec 30 min po przyjęciu tabletki Antykoncepcyjnej spowodował jej osłabienie ? ... Bardzo się martwię . Tabletki biore od 5 miesięcy . To nie jest moje pierwszy schizo . Chłopak w ten dzień skończył na ze wnętrz nigdy nie kończy w środku mimo tabletek . Czy istnieje ryzyko ciąży ? Od tamtej pory czuje jakieś kłócie w brzuchu nie dobrze , jeżdżenie w brzuchu ... dziękuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza SZ

Myślę, że nie powinnaś się na zapas martwić, wiesz właściwie to nie doszło do wytrysku w Tobie, więc ryzyko jest niewielkie. 

Jeśli nie masz zaufania to tabletek, może spróbuj sobie sprawdzać owulacje, np testerami ze śliny, mi pomaga Afrodyta, wiesz sprawdzam sobie kiedy mam owulacje, i kiedy jest największe ryzyko ciąży to unikam stosunków. 

To jeżdżenie w brzuchu i jak sama twierdzisz luźny stolec to może jeden problem, ale jak masz jakąkolwiek wątpliwość zrób sobie test ciążowy według instrukcji, to Ty najlepiej wiesz jak cały Twój stosunek wyglądał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antykoncepcja
58 minut temu, Gość Natasza SZ napisał:

Myślę, że nie powinnaś się na zapas martwić, wiesz właściwie to nie doszło do wytrysku w Tobie, więc ryzyko jest niewielkie. 

Jeśli nie masz zaufania to tabletek, może spróbuj sobie sprawdzać owulacje, np testerami ze śliny, mi pomaga Afrodyta, wiesz sprawdzam sobie kiedy mam owulacje, i kiedy jest największe ryzyko ciąży to unikam stosunków. 

To jeżdżenie w brzuchu i jak sama twierdzisz luźny stolec to może jeden problem, ale jak masz jakąkolwiek wątpliwość zrób sobie test ciążowy według instrukcji, to Ty najlepiej wiesz jak cały Twój stosunek wyglądał 🙂

Dziękuje bardzo za taka odpowiedz ... wiesz sama nie wiem ... może po prostu za mocno się boje i jak to mój chłopak mówi „stresujesz się i masz urojona ciąże” No mam tak po raz trzeci ... :-/ Powinnam wkoncu zaufać tabletka , No właściwie nie doszło i nigdy nie dojdzie do wytrysku w środku ... Mam nadzieje ze wszystko będzie ok , w środę mam wizytę u lekarza planowana od kilku tygodni ... ciagle jak bym się złe czuła , twardy brzuch ale możliwe ze to czas ba miesiączkę za niedługo za 10 dni mam dostać krwawienie . Brzuch wzdety i wgl to może być ten problem ... Ale pragnę aby nic nie było :-( to nie jest odpowiedni czas na dzidziusia :-/  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×