Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pogoń za ideałami

Powód dlaczego facetom zawsze mało, zawsze źle?

Polecane posty

Gość pogoń za ideałami

Faceci nie potrafia być zadowoleni z kobieta, ktora maja, ktora ich kocha, ktora jest dobra, tylko zawsze szukaja lepszej, piekniejszej, idealniejszej, atrakcyjniejszej, seksowniejszej i mlodszej, cale zycie zdradzajac, nigdy nie zadowola sie tym co maja, zawsze beda chciec IDEALU.

Faceci nie zadowola sie porzadna, dobra kobieta, zawsze beda czekac na wyimagnowany ideal, choc sami sa byle jacy, brzydcy i nic nie maja do zaoferowania, nigdy nie zadowola sie jedna kobieta, chcby nie wiem jak dobra byla i cudowna, zawsze beda zdradzac, ranic i wykorzystywac kobiety traktujac je przedmiotowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne chlopy

teraz roi sie od starych kawalerow, ktorzy cale zycie sa sami, bo czekaja na wyimaginowany ideal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgościa

Prawda. A głupie kobiety wybaczaja i kółko się zamyka. Niewiele jeszcze mądrych kobiet w naszym społeczeństwie o facetach nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość zgościa napisał:

Prawda. A głupie kobiety wybaczaja i kółko się zamyka. Niewiele jeszcze mądrych kobiet w naszym społeczeństwie o facetach nie wspominając.

a co ma wybaczanie do tematu?? nie o tym mowa ...

temat tyczy sie chlopow, ktorzy cale zycie wybrzydzaja, bo zadna im nie pasuje, a na starosc zostaja sami tylko i wylacznie z wlasnego wyboru, bo idealu nie znalezli

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgościa
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

a co ma wybaczanie do tematu?? nie o tym mowa ...

temat tyczy sie chlopow, ktorzy cale zycie wybrzydzaja, bo zadna im nie pasuje, a na starosc zostaja sami tylko i wylacznie z wlasnego wyboru, bo idealu nie znalezli

 

Wybaczaja wszystko. Zdrady lawirowanie. Psują tym ich. Trzeba krótko. Kopa w dvpe i do widzenia. Ale wiedzą że jakaś naiwną zawsze znajdą. Za mało kopów mają za świństwa. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mam w pracy kilku takich kolo 40 , starzy kawalerzy, wiele lat sami, a wokolo duzo wolnych kobiet i bezdzietnych i zadna im nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyle w temacie
8 minut temu, Gość zalosne chlopy napisał:

teraz roi sie od starych kawalerow, ktorzy cale zycie sa sami, bo czekaja na wyimaginowany ideal

Wiesz, Panowie wychodzą z założenia że lepiej być samemu niż być byle kim. Nie czekają a poszukują tej właściwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zal mi takich ...i
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

mam w pracy kilku takich kolo 40 , starzy kawalerzy, wiele lat sami, a wokolo duzo wolnych kobiet i bezdzietnych i zadna im nie odpowiada

to niech sobie czekaja na boginie, tylko niech szybko zdychaja by nie szerzyli swojej frustracji w spoleczenstwie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Tyle w temacie napisał:

Wiesz, Panowie wychodzą z założenia że lepiej być samemu niż być byle kim. Nie czekają a poszukują tej właściwej.

to przewaznie sa "panowie", ktorzy sami sa byle kim a wydaje im sie, ze nalezy im sie syrena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

mam w pracy kilku takich kolo 40 , starzy kawalerzy, wiele lat sami, a wokolo duzo wolnych kobiet i bezdzietnych i zadna im nie odpowiada

Chyba im zazdrościsz że są sami, a Ty biedna musisz siedzieć na forum😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość .... napisał:

Chyba im zazdrościsz że są sami, a Ty biedna musisz siedzieć na forum😁

a ty chyba jeszcze do gimnazjum uczeszczasz, co nie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

to przewaznie sa "panowie", ktorzy sami sa byle kim a wydaje im sie, ze nalezy im sie syrena

To zalezy kal na to spojrzysz. Tak patrzac to kazdy z nas jest byle kim i czy to swiadczy ze mamy lapac byle kogo aby nie byc samej\mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

a ty chyba jeszcze do gimnazjum uczeszczasz, co nie?

 

Okres nauczania mam juz dawno za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zazdroscic to mozna kariery zawodowej, bogactwa, urody itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość .... napisał:

Okres nauczania mam juz dawno za soba

a w glowie nadal infantylizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt

Znowu wojenki na te same tematy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

a w glowie nadal infantylizm

A jak widać u Ciebie pustostan😁

Szczęśliwi żyją inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

Przecież to wy szukacie ideału. Kiedy znajdujecie idealnego faceta, którego jedyną wadą jest przeciętny wygląd, odrzucacie go kosztem przystojniaka, któremu daleko do waszego ideału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Znowu wojenki na te same tematy. 

Bo widać że niektórzy mają przeciąg w głowie. Taki świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość szkoda gadać napisał:

Przecież to wy szukacie ideału. Kiedy znajdujecie idealnego faceta, którego jedyną wadą jest przeciętny wygląd, odrzucacie go kosztem przystojniaka, któremu daleko do waszego ideału.

Mialo byc gdy jest przystojny a nie za bardzo bogaty to juz nie ideal....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość .... napisał:

To zalezy kal na to spojrzysz. Tak patrzac to kazdy z nas jest byle kim i czy to swiadczy ze mamy lapac byle kogo aby nie byc samej\mu?

nikogo nie obchodzi czy jestes sam czy z kims

ale czekanie na ideal i marzenie o ideale to juz glupota, a potem narzekanie na druga plec, ze sie nie zjawil ten ideal to juz cos nie halo, a u facetow ma to miejsce

jak chca byc sami to niech sobie beda, a faceci zachowuja sie tak , ze niby sa sami, a jak juz sa starzy to zwalaja wine na kobiety, ze sa sami, a nie widza tego, ze cale zycie wybrzydzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

nikogo nie obchodzi czy jestes sam czy z kims

ale czekanie na ideal i marzenie o ideale to juz glupota, a potem narzekanie na druga plec, ze sie nie zjawil ten ideal to juz cos nie halo, a u facetow ma to miejsce

jak chca byc sami to niech sobie beda, a faceci zachowuja sie tak , ze niby sa sami, a jak juz sa starzy to zwalaja wine na kobiety, ze sa sami, a nie widza tego, ze cale zycie wybrzydzali

Nie zgadzam sie. Ja nie narzekam a Tobie wspolczuje przyklejenia sie do pierwszego lepszego. Nie oznacza jednak aby kazdy myslal jak Ty. Powodzenia, szczesliwego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość szkoda gadać napisał:

Przecież to wy szukacie ideału. Kiedy znajdujecie idealnego faceta, którego jedyną wadą jest przeciętny wygląd, odrzucacie go kosztem przystojniaka, któremu daleko do waszego ideału.

widac, ze masz sie za ideal, a nim nie jestes, co za narcyz

zrozum, ze idealy nie istnieja, naucz sie samokrytyki, bo ksieciuniem nie jestes za jakiego sie masz

nic dziwnego, ze cie odrzucaja skoro masz jtak wysokie mniemanie o sobie, z nadmuchanym ego, jeszcze moze ocekujesz sluzacej, pasluszki i klaniania sie do slop, co?

wyjdz z domu, pelno par, gdzie brzydcy z wygladu faceci maja kobiety, zony, dzieci

jestes kolejnym byle kim, ktory czeka na boginie, bo sam sie ma za ksieciunia, zalosne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja szkoda gadac
16 minut temu, Gość szkoda gadać napisał:

Przecież to wy szukacie ideału. Kiedy znajdujecie idealnego faceta, którego jedyną wadą jest przeciętny wygląd, odrzucacie go kosztem przystojniaka, któremu daleko do waszego ideału.

co to za bzdury?

My, kobiety nie szukamy i nie znajdujemy idealow.

to wam sie cos ubzduralo i sie za idealy uwazacie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
6 minut temu, Gość gosc napisał:

widac, ze masz sie za ideal, a nim nie jestes, co za narcyz

zrozum, ze idealy nie istnieja, naucz sie samokrytyki, bo ksieciuniem nie jestes za jakiego sie masz

nic dziwnego, ze cie odrzucaja skoro masz jtak wysokie mniemanie o sobie, z nadmuchanym ego, jeszcze moze ocekujesz sluzacej, pasluszki i klaniania sie do slop, co?

wyjdz z domu, pelno par, gdzie brzydcy z wygladu faceci maja kobiety, zony, dzieci

jestes kolejnym byle kim, ktory czeka na boginie, bo sam sie ma za ksieciunia, zalosne 😕

Ojej skad takie wnioski? Co z wami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
3 minuty temu, Gość racja szkoda gadac napisał:

co to za bzdury?

My, kobiety nie szukamy i nie znajdujemy idealow.

to wam sie cos ubzduralo i sie za idealy uwazacie

 

 

Hehe dsobra wystarczy juz tych kawalow. Dla was kobittki ideal jest tylko w portfelu😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
6 minut temu, Gość gosc napisał:

widac, ze masz sie za ideal, a nim nie jestes, co za narcyz

zrozum, ze idealy nie istnieja, naucz sie samokrytyki, bo ksieciuniem nie jestes za jakiego sie masz

nic dziwnego, ze cie odrzucaja skoro masz jtak wysokie mniemanie o sobie, z nadmuchanym ego, jeszcze moze ocekujesz sluzacej, pasluszki i klaniania sie do slop, co?

wyjdz z domu, pelno par, gdzie brzydcy z wygladu faceci maja kobiety, zony, dzieci

jestes kolejnym byle kim, ktory czeka na boginie, bo sam sie ma za ksieciunia, zalosne 😕

Nie mam się za ideał, nie oczekuję służącej ani bogini. Jestem normalnym chłopakiem, ale moim jedynym problemem jest wygląd. Nie chcę ładnej, pustej dziewczyny, wolę przeciętną, ale inteligentną.

30 lat temu brzydcy mogli sobie kogoś znaleźć, obecnie nie ma szans, chyba że taki brzydal jest bogaty. Ale nie chciałbym się spotykać z kimś, kto mnie nie kocha i jest ze mną tylko dla pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość szkoda gadać napisał:

Nie mam się za ideał, nie oczekuję służącej ani bogini. Jestem normalnym chłopakiem, ale moim jedynym problemem jest wygląd. Nie chcę ładnej, pustej dziewczyny, wolę przeciętną, ale inteligentną.

30 lat temu brzydcy mogli sobie kogoś znaleźć, obecnie nie ma szans, chyba że taki brzydal jest bogaty. Ale nie chciałbym się spotykać z kimś, kto mnie nie kocha i jest ze mną tylko dla pieniędzy.

Dokładnie, teraz to kobiety mają wymagania z kosmosu i dlatego są same a narzekają że KAŻDY facet jest byle co a ZAWSZE szuka ideału bo skoro nie łapie rozpaczliwie pierwszej lepszej która się nawinie to znaczy od razu że szuka ideału :)

Idealny przykład - każdy pierwszy lepszy portal randkowy gdzie dziewczyna przeciętna albo nawet mocno poniżej przeciętnej będzie miała przynajmniej kilka wiadomości dziennie a facet nawet w miarę ciekawy z wyglądu (ale nie model) jak dostanie jedną ODPOWIEDŹ na tydzień to już sukces, a żeby dziewczyna łaskawie pierwsza do niego napisała to musi należeć do 5% najprzystojniejszych mężczyzn na Ziemi. Teraz takie czasy że dziewczyna brzydka jak rynsztok ma n razy większe szanse na znalezienie miłości niż facet 6-7/10 o tych mniej urodziwych już nie wspominając. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc88

Jestem szczęściarzem. Moja żona jest piękną i dobrą kobietą. Jej walory fizyczne to piękna twarz, zgrabne ciało, zgrabne nogi i ładne stopy. Mężczyźni się za nią oglądają. Jest nie tylko piękna. Jest mądra, pracowita i zaradna. W seksie jest grzesznicą. Uwielbia nawet anal, ale tylko w delikatnym wydaniu czyli rimming i palcówka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
12 godzin temu, Gość gość napisał:

Dokładnie, teraz to kobiety mają wymagania z kosmosu i dlatego są same a narzekają że KAŻDY facet jest byle co a ZAWSZE szuka ideału bo skoro nie łapie rozpaczliwie pierwszej lepszej która się nawinie to znaczy od razu że szuka ideału 🙂

Idealny przykład - każdy pierwszy lepszy portal randkowy gdzie dziewczyna przeciętna albo nawet mocno poniżej przeciętnej będzie miała przynajmniej kilka wiadomości dziennie a facet nawet w miarę ciekawy z wyglądu (ale nie model) jak dostanie jedną ODPOWIEDŹ na tydzień to już sukces, a żeby dziewczyna łaskawie pierwsza do niego napisała to musi należeć do 5% najprzystojniejszych mężczyzn na Ziemi. Teraz takie czasy że dziewczyna brzydka jak rynsztok ma n razy większe szanse na znalezienie miłości niż facet 6-7/10 o tych mniej urodziwych już nie wspominając. 

Taka prawda, ale one tego nie widzą albo nie chcą widzieć i próbują wmawiać, że to wszystko przez charakter/cokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×