Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taranka

Wiem skąd jest kasa na 500+

Polecane posty

Gość Taranka

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego Skąd biorą się pieniądze Na to świadczenie ja właśnie wczoraj to sobie uświadomiłam kiedy pojechałam z rodziną do lasu i zobaczyłam masową masakra drzew z polskich lasów wycina się je na nieznaną dotąd skalę by sprzedawać drewno to bardzo smutne bo to jest dziedzictwo naszych dzieci drzewa padają w milczeniu nikt się za nimi nie wstawia A czego oczy nie widzą tego sercu nie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziwne jest to co mówisz, bo z tego co mi wiadomo lasy państwowe radzą sobie bardzo dobrze. To normalne, że lasy się wycina i sadzi nowe. A Polska jest podobno czwartym największym eksporterem mebli na świecie. 

Ale pewnie, najlepiej to nic nie produkować, drzew nie ścinać bo biedne sosenki i dziczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakoś nie było 500 plus, a w zakopanym wycinali drzewa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taranka

Ale skąd bierzesz takie dane że polskie lasy mają się tak świetnie Otóż nie nie mają bo w górach rzeczywiście ogromnym problemem jest zamieranie lasów z powodu zanieczyszczeń oraz kornika widziałam to na własne oczy więc wiem o czym mówię Nie spodziewałam się natomiast że w centralnej Polsce trwa masowa eksterminacja lasów mimo że 2 lata temu w wichurze która przeszła przez ten Rejon Polski poległy całe hektary drzew zamiast więc chronić to co zostało Wyżynamy na potęgę wiem i widzę że sadzi się nowe lasy nowe drzewa ale czy zdajecie sobie sprawę ile trwa wzrost poza tym współczesna wycinka jest tak agresywna że wiąże się zniszczeniem całego poszycia leśnego i wyjaławiania niegdyś pięknych terenów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polskie lasy tak samo na kasie świetnie jak polskie stajnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja podejrzewam, ze ani z lasów, ani ze stajni.. Jest to w podwyzszonych cenach, paliwie, miejsca parkingowe płatne, kiedyś nie było tylu płatnych parkingow, największą cenę wg mnie płacą za to kierowcy, większe nawet oc. Choć pis wcale nie jest taki zły. Za po było jeszcze gorzej... Plece do góry nie rosły, ale za to ceny w sklepach tak. Gadali, ze nie ma kasy, nie ma kasy, a teraz nagle gadają, ze kasa jest. Zresztą polityka to same klamstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale z was znawcy. Tak wszędzie tylko kradną, wszystko co panstwowe to złe. Zabierają na pincet plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ten Tusk i schetyna to za niedługo będą mieli nosy jak u pinokia... Co dzień to co innego gadają... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zapraszam na Kaszuby. 1,5 roku po wichurze, która przeszła. Drzewa jest pod dostatkiem A roboty przy porządkowaniu terenu będą trwały jeszcze przez lata, nikt nie musi wycinać lasów pod 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolza

A zauwazylas ze wszystko jest drozsze? Maslo, ziemniaki, cebula, chleb, cukier, maka, paliwo, prad, woda... etc. Wszystko drozeje by bylo panstwo stac na 500+ ot cala magia. A najbardziej cierpia na tym ludzie ktorzy nie maja 500 +. Bo wola uczciwie pracowac i przez to sami maja gorzej bo taka niby madka natobi sobie 4 bachorow i mysli ze jejsie wszystko nalezy w koncu tak ja nauczylo.panstwo. jeszcze emerytura za to ze odchowa 4 takich samych nierobow jak ona. Polska to ...owy kraj. Nie dla ludzi z moimi checiami do pracy. Wszystkie patologie moglyby sie tu w polsce zebrac a normalnych ludzi ktorzy maja checi do pracy wyslac do anglii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolza

A zauwazylas ze wszystko jest drozsze? Maslo, ziemniaki, cebula, chleb, cukier, maka, paliwo, prad, woda... etc. Wszystko drozeje by bylo panstwo stac na 500+ ot cala magia. A najbardziej cierpia na tym ludzie ktorzy nie maja 500 +. Bo wola uczciwie pracowac i przez to sami maja gorzej bo taka niby madka natobi sobie 4 bachorow i mysli ze jejsie wszystko nalezy w koncu tak ja nauczylo.panstwo. jeszcze emerytura za to ze odchowa 4 takich samych nierobow jak ona. Polska to ...owy kraj. Nie dla ludzi z moimi checiami do pracy. Wszystkie patologie moglyby sie tu w polsce zebrac a normalnych ludzi ktorzy maja checi do pracy wyslac do anglii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Zolza napisał:

A zauwazylas ze wszystko jest drozsze? Maslo, ziemniaki, cebula, chleb, cukier, maka, paliwo, prad, woda... etc. Wszystko drozeje by bylo panstwo stac na 500+ ot cala magia. A najbardziej cierpia na tym ludzie ktorzy nie maja 500 +. Bo wola uczciwie pracowac i przez to sami maja gorzej bo taka niby madka natobi sobie 4 bachorow i mysli ze jejsie wszystko nalezy w koncu tak ja nauczylo.panstwo. jeszcze emerytura za to ze odchowa 4 takich samych nierobow jak ona. Polska to ...owy kraj. Nie dla ludzi z moimi checiami do pracy. Wszystkie patologie moglyby sie tu w polsce zebrac a normalnych ludzi ktorzy maja checi do pracy wyslac do anglii!

spokojnie bo zaraz monitor oplujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

JA WAM POWIEM NA CO BĘDZIE KASA Z 500 PLUS. PiS obłoży wysokim podatkiem ludzi ktorym sie CHCIAŁO coś stworzyc i zrobic wlasny biznes, jak zwykle oberwie sie tym ktorzy najwiecej pracują, zeby dac nierobom.

chory kraj, chora Europa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

JA WAM POWIEM NA CO BĘDZIE KASA Z 500 PLUS. PiS obłoży wysokim podatkiem ludzi ktorym sie CHCIAŁO coś stworzyc i zrobic wlasny biznes, jak zwykle oberwie sie tym ktorzy najwiecej pracują, zeby dac nierobom.

chory kraj, chora Europa

mój mąż ma taki biznes i wlasnie sie boi ze dopiertolą mu tyle podatku niedlugo, ze sie nie pozbiera. a wtedy pakujemy manatki i sajonara, czy jakos tak. do normalnego kraju, gdzie przynajmniej emeryture potem bedziemy mieli. Myslelismy o Berlinie. maz jest wysokiej klasy specjalistą w swojej branzy (nauki scisle: fizyka plus informatyka) i nigdzie nie bedzie mial problemu, a ja znam angielski i niemiecki i sie dogadam, wyksztalcenie wyzsze takze posiadam, moze nie az tak dobre jak on ale niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnida
47 minut temu, Gość gość napisał:

spokojnie bo zaraz monitor oplujesz.

Pewnie matka patologicznych bachorow zyjaca na zasilkach i 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę
50 minut temu, Gość gość napisał:

spokojnie bo zaraz monitor oplujesz.

Ale ta osoba ma rację. Zauważalna jest podwyżka cen produktów i usług. Gdzie te spełnione obietnice obniżki podatków? Jest wstecz odwrotnie. Wszystko idzie w górę. Pieniądze na 500+ idą z podatków ludzi pracujących ale co może o tym wiedzieć ktoś kto zapewne skończył "wyższą szkołę życia" i pracuje w "Mama na pełen etat". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja

A teraz 500+ na każde dziecko 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja

Sama jestem teraz w ciazy i uwazam ze pomysl 500+ i emerytura dla mam 4 dzieci to zly pomysl. Jak ktos napisal powyzej ze nasze spoleczenstwo zwlaszcza te mamy od 500 + nie zauwazaja tych wzrostow cen one widza tylko 500+. Uwazam ze te pieniadze mozna by bylo wydac zupelnie inaczej, darmowe obiady w szkołach lub ksiazki dla dzieci, lub zajecia dodatkowe albo i wakacje. Jest tyle przydatnych rzeczy ktore moznaby bylo zmienic a narazie 500+ nie zmienia niczego na lepsze. Sama pracowalam i z moich podatkow miedzy innymi matki dostawaly 500+ wolalabym by te pieniadze poszly na cos przydatnego. Ja nie odczuwam 500+ dobrze bo widze to tez z drugiej strony ceny pradu, ogrzewania i wody poszly w gore. Dlaczego tak nagle i dlaczego teraz? I to jeszcze nie koniec. My ludzie pracujacy i nasze dzieci bedziemy pracowac na te baby ktore za jeden cel w zyciu mialy rodzenie dzieci i branie 500+. Dla mnie to skandal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Taranka napisał:

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego Skąd biorą się pieniądze Na to świadczenie ja właśnie wczoraj to sobie uświadomiłam kiedy pojechałam z rodziną do lasu i zobaczyłam masową masakra drzew z polskich lasów wycina się je na nieznaną dotąd skalę by sprzedawać drewno to bardzo smutne bo to jest dziedzictwo naszych dzieci drzewa padają w milczeniu nikt się za nimi nie wstawia A czego oczy nie widzą tego sercu nie żal

Gdyby z tego szlo na 500+ to nie byloby wzrostu cen inteligencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

JA WAM POWIEM NA CO BĘDZIE KASA Z 500 PLUS. PiS obłoży wysokim podatkiem ludzi ktorym sie CHCIAŁO coś stworzyc i zrobic wlasny biznes, jak zwykle oberwie sie tym ktorzy najwiecej pracują, zeby dac nierobom.

chory kraj, chora Europa

Polski rzad dziala prawie jak Robin Hood. Kradnie bogatym ( pracowitym) oddaje biednym ( nierobom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek
1 minutę temu, Gość Gośc napisał:

Polski rzad dziala prawie jak Robin Hood. Kradnie bogatym ( pracowitym) oddaje biednym ( nierobom)

A przy okazji cos sie politykom skapnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela

Kurrr tylko w Polsce dziwi ze ktos ma wiecej jak 3 dzieci! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
5 minut temu, Gość Hela napisał:

Kurrr tylko w Polsce dziwi ze ktos ma wiecej jak 3 dzieci! 

Skoro chcesz miec 3 dzieci to sobie miej. Mnie dziwi to ze rzad jest tak glupi by popierac pomysl 500+ ale czyms trzeba bylo przekupic wiekszosc ludzi w polsce a ze wiekszosc to nieroby to mamy jak mamy. Stawki godzinowe powinny isc w gore a nie zasilki. To co robi rzad to tylko promowanie bezrobocia. A to ze ktos ma 1, 3 czy 5 dzieci to mam to gdzies byle by nie zyl z zasilkow na ktore pracuja porzadni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwactwa

już sie tak nie wzniecajcie tym 500 plus, wiadomo, ze nie jestem jakas wielka fanką 500plus, ale na zachodzie jest Kindergeld od lat w Niemczech, w UK są benefity, tylko w Polse jak chcieli zrobic po zachodniemu to plujecie sie jakby wam ktos krzywdził matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiena
4 minuty temu, Gość dziwactwa napisał:

już sie tak nie wzniecajcie tym 500 plus, wiadomo, ze nie jestem jakas wielka fanką 500plus, ale na zachodzie jest Kindergeld od lat w Niemczech, w UK są benefity, tylko w Polse jak chcieli zrobic po zachodniemu to plujecie sie jakby wam ktos krzywdził matke

W niemczech taki zasilek dostaja osoby ktore pracuja. A dlaczego wprowadzili brexit? A dlatego ze polacy wyjezdzali do anglii tylko po to zeby siedziec tam z ... na zasilkach. I bardzo dobrze zrobili wtedy wiekszosc bezrobotnych nawalem wrocila do polski i jeszcze sie ucieszyli bo tam na zasilkach, tu na zasilkach, emerytura za darmo. Zyci nie umierac. Takie jest podejscie wiekszosci polakow. Tylko daj daj daj daj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 minutę temu, Gość Hiena napisał:

W niemczech taki zasilek dostaja osoby ktore pracuja. A dlaczego wprowadzili brexit? A dlatego ze polacy wyjezdzali do anglii tylko po to zeby siedziec tam z ... na zasilkach. I bardzo dobrze zrobili wtedy wiekszosc bezrobotnych nawalem wrocila do polski i jeszcze sie ucieszyli bo tam na zasilkach, tu na zasilkach, emerytura za darmo. Zyci nie umierac. Takie jest podejscie wiekszosci polakow. Tylko daj daj daj daj. 

Ha ha ha racja. A u nas jeszcze sie przelicza na tym pińcet plus. Za kilka lat to zlikwiduja i wtedy madki z bachorami zaczna sie drapac po dupie ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w Anglii czy w Niemczech to takie zasiłki na dzieci są na porządku dziennym jak chleb i mleko. Tylko Polacy to takie rumuńskie czarnuchy jak już jest program fajny, popierający MATKI POLKI to oczywiście źle a będzie tylko gorzej, tymczasem. W Afryce też są chatki z gówna i dla nich telefon z latarką to niesamowite urządzenie mimo to czy oni chcą te telefony ? nie bo to może sprowadzić na nich tylko nieszczęście.  I tak samo z wami polaczkami, wszystko źle co dla nas i dla naszych dzieci, ale za miedzę każdy patrzy i chwali 

Moja babcia mawiała ZŁY TO PTAK CO W SWOJE  GNIAZDO SRA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Looo mtakoo w innych krajach jest socjal  i kazdy traktuje to jako cos normalnego a  wy przezywacie  . 

Nie chcesz to nie bierz tych 500 zł . Zmusza was ktoś do brania tej kasy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie wyjeżdżali żeby żyć na zasiłkach tylko żeby w ogóle żyć Wiecie ...e jaka była najniższa krajowa kiedy powstał słynny serial londyńczycy ? Durne brochy jak byście miały choć trochę pojęcie o demografii to zrozumiałybyście, że nie wytłukli nas na wojnie bo walczyliśmy to teraz selektywnie nas wykończą jak ktoś właśnie z odwagą nie zacznie inwestować w naszą przyszłość czyli nasze dzieci Ale komu to tłumaczyć karynom co jedzą i srają a w korporacji dupę Niemcowi głaskają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka1

Całkiem prawdopodobna teoria. Moim zdaniem będą się chwytali wszelkich sposobów ,żeby było 500 +, emerytury dla matek 4ki dzieci i 13tki dla seniorów. Cel mają jeden - kupienie głosów. Jakoś jak rodziny z niepełnosprawnymi dziećmi koczowały w sejmie to mówili ,że nie mają dla nich pieniędzy. Tak samo jak protestowali lekarze. A dlaczego ? bo to nie jest ich target. Oni się skupiają na prostych ludziach , którzy najczęściej mają kilkoro dzieci i słuchających  radia toruńskiego emerytów. To jest ich target, jest liczny i łatwo go przekupić , dodatkowo  partia rządząca podkreśla religijność i patriotyzm ( na takie teksty łapią się ludzie starsi ). Za jakiś czas będzie taka inflancja ,że za 500 + będzie można co najwyżej zrobić niewielkie zakupy spożywcze bo masło będzie kosztować ponad 10 zł, jajko 20 zł itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×