Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama synka

3 antybiotyk u 9 miesiecznego dziecka czy tylko mój syn ma takiego pecha jestem załamana

Polecane posty

Gość Mama synka
5 minut temu, Gość Ania napisał:

Dziwny ten Twój lekarz. Moim zdaniem jak "coś" słyszy w oskrzelach to powinien dać coś do inhalacji. Ja mam starszą córkę, ma 2 lata i już trzy razy miała zapalenie oskrzeli (też karmiona piersią jakby co). U nas zawsze było tak, że lekarz najpierw przepisywał inhalacje z nebbudu, boredualu, albo mucosolvanu. Dawał też drugą receptę na wszelki wypadek z antybiotykiem. Jeżeli np po kilku dniach inhalacji pogorszyłoby się miałam wykupić i podać antybiotyk. Na szczęście do tej pory udawało się tego uniknąć, bo inhalacje wystarczały. Córka jednak już dwa razy brała antybiotyk, bo jako miesięczny noworodek miała ZUM i leżała w szpitalu, potem miała 4 miesiące jak dostała zapalenie płuc i też leżała w szpitalu. 

To jest naprawdę dobry lekarz dużo mam ja chwali. 

Ja juz naprawdę nie wiem co myśleć i co robić. Naoewno antybiotyku dziś nie podam. 

Może powinnam pojechać jutro do naszej rodzinnej? 

Szukalam innego pediatry prywatnie ale nie ma szans ze się dostane z dnia na dzień a tu trzeba dzialac chyba szybko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Antybiotyk na kaszel-podawaj, wykończ go tymi  antybiotykami. Sama przecież napisałaś, że wesoły bawi się i wogóle. Następnym razem antybiotyk na katar też nie zapomnij podać, a później jak kichnie też nie zapomnij podać. Masakra.... Tylko potem nie zdziw się jak naprawdę wylądujesz w szpitalu, bo antybiotyk na prawdziwe choroby nie będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synka

Tak bawił się śmiał ale pisałam tez ze nie ma apetyty jest ciągle na cycku lekarz coś słyszał straszył zapaleniem płuc za 2 dni. Jak synek kaszle to bardzo brzydko tak jakby z klatki piersiowej jak by się dusil. Nic się Nie odrywa tylko tak ciężko w środku kaszle nie wiem jak to wytłumaczyć 

Świra dostane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Bbbb
27 minut temu, Gość Mama synka napisał:

Tak bawił się śmiał ale pisałam tez ze nie ma apetyty jest ciągle na cycku lekarz coś słyszał straszył zapaleniem płuc za 2 dni. Jak synek kaszle to bardzo brzydko tak jakby z klatki piersiowej jak by się dusil. Nic się Nie odrywa tylko tak ciężko w środku kaszle nie wiem jak to wytłumaczyć 

Świra dostane 

Dobrze, że końcem świata i datą Twojej śmierci Ciebie nie postraszył. Jeżeli z tego lekarza taki jasnowidz to poproś o numery na totka to skorzystamy, co? 

Dziecko przychorowane nie będzie miało apetytu, bo nie będzie marnować energii na trawienie zamiast na regenerację. Gorączki nawet nie ma, paracetamolu nie trzeba, a bez antybiotyku niby się nie obejdzie. Ja Tobie dobrze radzę, zmień lekarza dla własnego zdrowia i dziecka. Kupiłaś maść rozgrzewająca, oklepywać delikatnie, robisz inhalacje?Napisz co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synka

Pisałam ze robie inhalacje z soli 2.2% dostaje syrop z bluszczu. Rutinacea wapno.

Od tej +/- 21 synek nie kaszle ma drozny nos nie ma gorączki . Budził 2x na cycka w tym orzedywanue chwila 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Bbbb
4 godziny temu, Gość Mama synka napisał:

Pisałam ze robie inhalacje z soli 2.2% dostaje syrop z bluszczu. Rutinacea wapno.

Od tej +/- 21 synek nie kaszle ma drozny nos nie ma gorączki . Budził 2x na cycka w tym orzedywanue chwila 

I co podałaś antybiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×