Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Homo

Tolerujecie gejów i lesbijki?

Polecane posty

Gość Homo

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cilli

Nie, za każdym razem pluję na siebie w lustro i wysyłam donosy do Krychy Pawłowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Cilli napisał:

Nie, za każdym razem pluję na siebie w lustro i wysyłam donosy do Krychy Pawłowicz

zawsze możesz sie nawrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
1 godzinę temu, Gość Cilli napisał:

Nie, za każdym razem pluję na siebie w lustro i wysyłam donosy do Krychy Pawłowicz

hahah dobre,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu

dlaczego miałąbym nie, .. mam w sobie hodowac nienawiść, ludzie o innej orientacji byli sa i będą, radzę zając się sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

Do łóżka nikomu nie zaglądam, więc nic do homo nie mam, ale parady równości i żądania przywilejów ze względu na inną orientację nie popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limba

Tak jak poprzednik, do wyra nie zaglądam, toleruję dopóki nie mówią o ślubach, adopcji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz
8 minut temu, Gość szkoda gadać napisał:

Do łóżka nikomu nie zaglądam, więc nic do homo nie mam, ale parady równości i żądania przywilejów ze względu na inną orientację nie popieram.

no na widok takich to nóż w kieszeni sie otwiera. Ciekawe czemu nie ma parad hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oni nie żądają przywilejów tylko równego traktowania!!!

No, chyba że masz się za pępek świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Oni nie żądają przywilejów tylko równego traktowania!!!

No, chyba że masz się za pępek świata!

to niech zachowują sie jak inni, jakoś heterycy nie ganiają z kołkami w dupach na ulicach. gardze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość 1111 napisał:

to niech zachowują sie jak inni, jakoś heterycy nie ganiają z kołkami w dupach na ulicach. gardze

 P  O  P  I  E  R  A  M !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwie
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oni nie żądają przywilejów tylko równego traktowania!!!

No, chyba że masz się za pępek świata!

Dokładnie, żadnego usankcjonowania związków, żadnych praw, jakby nie istnieli i nie mieli prawa podstawowych jak rodzina i małżeństwa tzw. heteryków. W czym to komu ma przeszkadzać to naprawdę nie wiem...a juz jakiemuś ułomowi się nóż otwiera..załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

miałem okazje poznać kilka lesbijek i powiem wam, te pokraki są w każdym calu POPIEEERRRDOLONE 

geja nie poznałem (albo nie dał tego po sobie poznać) ale lesby co za poczwary, karaluchy społeczne. Siedze w knajpie patrze lezba przytula moją koleżanke (hetero), ale tak po koleżeńsku niby (hehe), paskudny widok, widać było jak łapczywie ją przytula, na drugi dzień sie okazało, że ta lezba skroiła jej karte kredytową. Teraz sie szmatławiec nie pokazuje na dzielni. 

miałem też wspóllokatorke lezbe, też ...a co nie miara.

nikt mi nie wmówi, że lesbijstwo to tylko niewinne lizanie sobie cipek, to grubymi nićmi choroba psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskryminacja homoseksualistów w społeczeństwie to wina religii semickich. Jehowa potrzebuje więcej mięsa armatniego do swoich wojenek, a jak wiadomo homoseksualiści tego potomstwa nie płodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ukuzwa

prezszkadza temu co sam zes oba ma problemy, taka prawda pastewnaki, każdy normalny cżłowiek zajmuje się sobą a nei generuje nienawiść - to już w ogóle skrajność, ale patoli tej dużo u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

tolerowałbym gdyby homosie przestali się wpie'rdalać w życie większości ludzi, narzucając popier'doloną ideologię gender, narzucając naukę masturbacji 8 latków i innych chorych rzeczy. Gdyby homoseksualiści potrafili się zachowywać jak normalni ludzie, zamiast łazić na homo parady z gołymi dupami, chu'jami i cycami, oraz skończyć z narzucaniem nam skrajnie lewackiej ideologii, to jestem przekonany, że mieliby zdecydowanie mniej wrogów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

homosie to hipokryci, egoiści i pozbawieni zasad moralnych sodomici. krzyczą że "ja mam prawo" srawo masz chuujozo, bo co bo tak chcesz? zakryj tą gołą owłosioną srake najpierw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

homosie to hipokryci, egoiści i pozbawieni zasad moralnych sodomici. krzyczą że "ja mam prawo" srawo masz chuujozo, bo co bo tak chcesz? zakryj tą gołą owłosioną srake najpierw. 

Co tam haim? Jak dziś w synagodze było? Rabi zjadł napletek twojego syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość o ukuzwa napisał:

prezszkadza temu co sam zes oba ma problemy, taka prawda pastewnaki, każdy normalny cżłowiek zajmuje się sobą a nei generuje nienawiść - to już w ogóle skrajność, ale patoli tej dużo u nas

 Jak ci zboki bedą chcieli dziecko zaadoptować to zmienisz zdanie. Kilka dni temu dwóch wykolejeńców wypowiadało się na ten temat w TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem gejów jest to, że są zbyt pacyfistyczni i zbyt mało zbuntowani. Po prostu wierzą w to, że miłość zwycięży nienawiść sama z siebie. Walczą z systemem za pomocą taktyk które nie przynoszą skutku. Synod katolicki da się zniszczyć tylko za pomocą dywersji i intryg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Akurat najbliższy synod będzie o zniesieniu celibatu 😄 Ja nie wiem czy to jest Lucyferowi na rękę, ale może on nie rozumie słów których używa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Akurat najbliższy synod będzie o zniesieniu celibatu 😄 Ja nie wiem czy to jest Lucyferowi na rękę, ale może on nie rozumie słów których używa? 

Zniesienie celibatu jest jak najbardziej pozytywnym zjawiskiem. Księża i tak uprawiają seks, oni nie przestrzegają swoich zasad własnych. Mit o celibacie jest tylko po to aby plebs wierzył w to że są święci jako grupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W tym punkcie się nawet zgodzę. Może będzie mniej molestowania dzieci, jak każdego księdza przypilnuje jakaś żona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna

Jeżeli mówi się o tolerowaniu osób innej orientacji nie ma żadnych "ale" w postaci czegoś takiego jak "dopóki nie chcą ślubu i dzieci" albo "dopóki się nie całują na moich oczach". To jest skrajna hipokryzja i zacofanie polskiego społeczeństwa, jako młodej kobiecie w takich sytuacjach wstyd mi za ten naród. Orientacja seksualna to nie choroba, dewiacja czy wada. Wasze dzieci lub dzieci osób ze środowiska LGBT na widok osób homoseksualnych nie stwierdzą nagle że też chcą takie być, tak samo jak ludzie homoseksualni od patrzenia na hetero też nie zmienią nagle zdania. Orientacja to nie wybór, ją się odkrywa na pewnym etapie życia. 

A co do parad równości- bardzo dobrze że są organizowane. Żeby was "polaczków" i "Januszy" bolały tyłki przez waszą zaściankowość i brak wiedzy. Na pewno wasz święty TVN wami nie manipuluje i pokazuje tylko i wyłącznie prawdę 😉 Spójrzcie na siebie czasem czy was da się tolerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Rozsądna napisał:

A co do parad równości- bardzo dobrze że są organizowane. Żeby was "polaczków" i "Januszy" bolały tyłki przez waszą zaściankowość i brak wiedzy. Na pewno wasz święty TVN wami nie manipuluje i pokazuje tylko i wyłącznie prawdę 😉 Spójrzcie na siebie czasem czy was da się tolerować.

Parady równości to świetna sprawa pod tym względem wywoływania bólu dupy pionków systemu, ale czy to daje realny wpływ na przyznanie demokratycznych praw obywatelskich homoseksualistom? Jest to dla mnie mocno wątpliwe, chociaż chciałbym nie mieć racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
1 godzinę temu, Gość 1111 napisał:

to niech zachowują sie jak inni, jakoś heterycy nie ganiają z kołkami w dupach na ulicach. gardze

To pokaż mi geniuszu człowieka który biega z kółkiem dupie po ulicy to Ci chyba order wręczę bałwanie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Rozsądna napisał:

Jeżeli mówi się o tolerowaniu osób innej orientacji nie ma żadnych "ale" w postaci czegoś takiego jak "dopóki nie chcą ślubu i dzieci" albo "dopóki się nie całują na moich oczach". To jest skrajna hipokryzja i zacofanie polskiego społeczeństwa, jako młodej kobiecie w takich sytuacjach wstyd mi za ten naród. Orientacja seksualna to nie choroba, dewiacja czy wada. Wasze dzieci lub dzieci osób ze środowiska LGBT na widok osób homoseksualnych nie stwierdzą nagle że też chcą takie być, tak samo jak ludzie homoseksualni od patrzenia na hetero też nie zmienią nagle zdania. Orientacja to nie wybór, ją się odkrywa na pewnym etapie życia. 

A co do parad równości- bardzo dobrze że są organizowane. Żeby was "polaczków" i "Januszy" bolały tyłki przez waszą zaściankowość i brak wiedzy. Na pewno wasz święty TVN wami nie manipuluje i pokazuje tylko i wyłącznie prawdę 😉 Spójrzcie na siebie czasem czy was da się tolerować.

Polaczków to ty pocałuj w D U P Ę tylko przez bibułkę zebyś zakazanym pyskiem im pupy nie pobrudziła. Mnie jest wstyd że Polska ziemia takie ... wykarmiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
2 minuty temu, LvciferAvgvstvs napisał:

Parady równości to świetna sprawa pod tym względem wywoływania bólu dupy pionków systemu, ale czy to daje realny wpływ na przyznanie demokratycznych praw obywatelskich homoseksualistom? Jest to dla mnie mocno wątpliwe, chociaż chciałbym nie mieć racji.

Myślę że pod względem zmiany ich praw niewiele im to pomaga, powinni jednak sięgnąć po inne środki, ale przynajmniej udowadniają że młode pokolenie chce coś zmienić w naszym społeczeństwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Polaczków to ty pocałuj w D U P Ę tylko przez bibułkę zebyś zakazanym pyskiem im pupy nie pobrudziła. Mnie jest wstyd że Polska ziemia takie ... wykarmiła.

A MI jest wstyd za takich ludzi jak Ty, którzy nazywają się Polakami a nawet nie posługują się poprawną polszczyzną 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Poszła do budy!

Hm, faktycznie sensowny argument na poparcie twojej tezy 😉 od razu mam do ciebie więcej szacunku haha forum internetowe nie jest dla ciebie, kolego, bo najwyraźniej nie rozumiesz jego idei i zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×