Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Homo

Tolerujecie gejów i lesbijki?

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Rozsądna napisał:

Hm, faktycznie sensowny argument na poparcie twojej tezy 😉 od razu mam do ciebie więcej szacunku haha forum internetowe nie jest dla ciebie, kolego, bo najwyraźniej nie rozumiesz jego idei i zasad

 Do budy lesbo zasmarkana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
5 minut temu, Gość Gość napisał:

 Do budy lesbo zasmarkana.

Kto powiedział że jestem lesbijką? Tak się składa że jestem heteroseksualna i do tego w stałym, udanym związku. Ale do tego mam też rozum i szacunek do ludzi, nieważne jakiego są wyznania, rasy czy orientacji, czego nie można powiedzieć o tobie. Już widzę oczami wyobraźni ciebie jako samotnego, zacofanego, łysego katola w bluzie z napisem "śmierć wrogom ojczyzny", który poci się jak prosię przed monitorem i rzuca wulgaryzmami w eter popijając browara. Dość żałosne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Rozsądna napisał:

Kto powiedział że jestem lesbijką? Tak się składa że jestem heteroseksualna i do tego w stałym, udanym związku. Ale do tego mam też rozum i szacunek do ludzi, nieważne jakiego są wyznania, rasy czy orientacji, czego nie można powiedzieć o tobie. Już widzę oczami wyobraźni ciebie jako samotnego, zacofanego, łysego katola w bluzie z napisem "śmierć wrogom ojczyzny", który poci się jak prosię przed monitorem i rzuca wulgaryzmami w eter popijając browara. Dość żałosne 😉

Chora jesteś i lecz się, masz rozum i szacunek?? Gdzie? Chyba faktycznie w d...e. Gdybyś miała rozum i szacunek nie plułabyś na naród w którym się wychowałaś, który ci jeść dawał. Tego gościa co opisałaś to być może twój "tatuś", czy dlatego obrażasz Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Chora jesteś i lecz się, masz rozum i szacunek?? Gdzie? Chyba faktycznie w d...e. Gdybyś miała rozum i szacunek nie plułabyś na naród w którym się wychowałaś, który ci jeść dawał. Tego gościa co opisałaś to być może twój "tatuś", czy dlatego obrażasz Polaków.

Moją rodziną to ty się nie martw, jest napewno normalniejsza od twojej 😉 i to nie naród mnie karmi (polecam się zapoznać ze znaczeniem pojęcia "naród" bo nie jest to to samo co "państwo" jak pewnie uważasz) a ja sama z uprzejmą pomocą moich rodziców. Zapoznaj sie również ze znaczeniem słowa "szacunek", przyda Ci się w życiu napewno. I popracuj też nad składnią i logiką wypowiedzi. I dziękuję ci w imieniu wszystkich czytelników za danie nam ogromnej dawki śmiechu podczas czytania twoich żałosnych odpowiedzi prosto z brodzika intelektualnego 🙂 Świetnie się bawiłam, a teraz żegnam, bo już wystarczająco dużo czasu straciłam na tę dyskusję 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Chora jesteś i lecz się, masz rozum i szacunek?? Gdzie? Chyba faktycznie w d...e. Gdybyś miała rozum i szacunek nie plułabyś na naród w którym się wychowałaś, który ci jeść dawał. Tego gościa co opisałaś to być może twój "tatuś", czy dlatego obrażasz Polaków.

Jeśli naród jest słaby to niby dlaczego miałby przetrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Chora jesteś i lecz się, masz rozum i szacunek?? Gdzie? Chyba faktycznie w d...e. Gdybyś miała rozum i szacunek nie plułabyś na naród w którym się wychowałaś, który ci jeść dawał. Tego gościa co opisałaś to być może twój "tatuś", czy dlatego obrażasz Polaków.

Dodam jeszcze tylko tyle, że właśnie przez ludzi twojego pokroju młodzież ucieka z kraju, bo po prostu młodzi ludzie nie chcą mieć nic wspólnego z takim społeczeństwem. A ci, którzy zostają to po prostu czekają aż wszyscy wymrzecie. Jeszcze jakieś 30 lat i będzie po sprawie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Rozsądna napisał:

Dodam jeszcze tylko tyle, że właśnie przez ludzi twojego pokroju młodzież ucieka z kraju, bo po prostu młodzi ludzie nie chcą mieć nic wspólnego z takim społeczeństwem. A ci, którzy zostają to po prostu czekają aż wszyscy wymrzecie. Jeszcze jakieś 30 lat i będzie po sprawie 🙂

ILE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Rozsądna napisał:

Moją rodziną to ty się nie martw, jest napewno normalniejsza od twojej 😉 i to nie naród mnie karmi (polecam się zapoznać ze znaczeniem pojęcia "naród" bo nie jest to to samo co "państwo" jak pewnie uważasz) a ja sama z uprzejmą pomocą moich rodziców. Zapoznaj sie również ze znaczeniem słowa "szacunek", przyda Ci się w życiu napewno. I popracuj też nad składnią i logiką wypowiedzi. I dziękuję ci w imieniu wszystkich czytelników za danie nam ogromnej dawki śmiechu podczas czytania twoich żałosnych odpowiedzi prosto z brodzika intelektualnego 🙂 Świetnie się bawiłam, a teraz żegnam, bo już wystarczająco dużo czasu straciłam na tę dyskusję 😉

Stanowczo za dużo czasu poświęciłaś temu śmieciowi. A tym jak go oceniłaś, trafiłaś w dziesiątkę. Typowy katol, a do tego stary onanista internetowy, znany na wielu portalach. Nic tylko olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Stanowczo za dużo czasu poświęciłaś temu śmieciowi. A tym jak go oceniłaś, trafiłaś w dziesiątkę. Typowy katol, a do tego stary onanista internetowy, znany na wielu portalach. Nic tylko olać.

Bardzo dziękuję za poparcie. To daje mi jakąś nadzieję że ten czas nie był stracony 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
5 minut temu, LvciferAvgvstvs napisał:

ILE?

Biorąc pod uwagę to że ludzie piszący takie bzdety mają zazwyczaj 30-40 lat to trochę poczekamy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Rozsądna napisał:

Dodam jeszcze tylko tyle, że właśnie przez ludzi twojego pokroju młodzież ucieka z kraju, bo po prostu młodzi ludzie nie chcą mieć nic wspólnego z takim społeczeństwem. A ci, którzy zostają to po prostu czekają aż wszyscy wymrzecie. Jeszcze jakieś 30 lat i będzie po sprawie 🙂

 Dlaczego nie napiszesz wprost że obrażasz POLAKÓW nazywając ich polaczkami ??? Obojętnie kto by mi to powiedział w oczy, dostałby w mordę. Jestem Polakiem patriotą, nie mam jednak nic wspólnego z tymi co chodzą na wiece itd. Jestem zwykłym UCZCIWYM POLAKIEM i DUMNY JESTEM Z TEGO, ty niestety nie, s..sz we własne gniazdo, wybacz żeby dla ludzi takiego pokroju mieć szacunek. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ukuzwa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

 Jak ci zboki bedą chcieli dziecko zaadoptować to zmienisz zdanie. Kilka dni temu dwóch wykolejeńców wypowiadało się na ten temat w TVN.

o wiedziałam że jakiś przybłęda się zapluje..pomyśl ciołku zanim coś napiszesz...już widze jak płaczesz nad losem dzieci w sierocińcu....lepiej żeby miały kochających opiekunów niż rodziców patoli...cos na twoje podobieństwo :D... ty się potrafisz tylko zapluc i dowalić, szkoda że patoli wokół siebie nie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Rozsądna napisał:

Biorąc pod uwagę to że ludzie piszący takie bzdety mają zazwyczaj 30-40 lat to trochę poczekamy 😄

No nie wierzę żeby ta nienawistna ciemnota była z mojego pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

 Dlaczego nie napiszesz wprost że obrażasz POLAKÓW nazywając ich polaczkami ??? Obojętnie kto by mi to powiedział w oczy, dostałby w mordę. Jestem Polakiem patriotą, nie mam jednak nic wspólnego z tymi co chodzą na wiece itd. Jestem zwykłym UCZCIWYM POLAKIEM i DUMNY JESTEM Z TEGO, ty niestety nie, s..sz we własne gniazdo, wybacz żeby dla ludzi takiego pokroju mieć szacunek. Bez odbioru.

Uuu, dostałbym w mordę od polaczka. Już się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Stanowczo za dużo czasu poświęciłaś temu śmieciowi. A tym jak go oceniłaś, trafiłaś w dziesiątkę. Typowy katol, a do tego stary onanista internetowy, znany na wielu portalach. Nic tylko olać.

Czy tylko obrażać potrafisz? Też uważasz się za polaczka? Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, LvciferAvgvstvs napisał:

Uuu, dostałbym w mordę od polaczka. Już się boję.

Od POLAKA. Polaczkiem to i ciebie i mnie i wszystkich wkoło nazwała ta "kulturalna" rozsądna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Od POLAKA. Polaczkiem to i ciebie i mnie i wszystkich wkoło nazwała ta "kulturalna" rozsądna 😄

Polaczek robaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czy tylko obrażać potrafisz? Też uważasz się za polaczka? Współczuję.

Idź lepiej Marzycielu zwalić konia na wątek 'Czy to już miłość czy raczej romantyczne zauroczenie?'

A dla tych, co chcą zobaczyć z kim mamy tutaj do czynienia link do tematu, gdzie ten zbok się udziela:

https://f.kafeteria.pl/temat-7489512-czy-to-juz-milosc-czy-raczej-romantyczne-zauroczenie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

 Dlaczego nie napiszesz wprost że obrażasz POLAKÓW nazywając ich polaczkami ??? Obojętnie kto by mi to powiedział w oczy, dostałby w mordę. Jestem Polakiem patriotą, nie mam jednak nic wspólnego z tymi co chodzą na wiece itd. Jestem zwykłym UCZCIWYM POLAKIEM i DUMNY JESTEM Z TEGO, ty niestety nie, s..sz we własne gniazdo, wybacz żeby dla ludzi takiego pokroju mieć szacunek. Bez odbioru.

A tutaj proszę państwa mamy podręcznikowy wręcz przykład szczekania na forum kiedy nawet nie zna się pojęć których używają ludzie 😄 pozwól że wyjaśnię: POLAK to każda osoba z obywatelstwem polskim, nieważne czy patriota czy nie. "POLACZEK" (zwracam uwagę na użyty cudzysłów) odnosi się do typu Polaka, zwanego też "Januszem", który uważa że wszystko co wpaja ci kościół jest słuszne i każde odstępstwo jest złe, wszystko co jest inne niż twoje przekonania jest złe, każde słowo przeciwko Polsce zasługuje na karę śmierci itd. I zachowuje się w sposób przesadzony, nie uznaje zdania innych. Mam nadzieję że wyjaśniłam w taki sposób żeby użytkownik z iq niższym niż iq ropuchy zrozumiał. Dodam że za przemoc idzie się do więzienia, a jej używanie jest oznaką braku mózgu prosto mówiąc, braku godności i braku umiejętności życia w społeczeństwie. A teraz idź grzecznie do kąta i przemyśl swoje zachowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Od POLAKA. Polaczkiem to i ciebie i mnie i wszystkich wkoło nazwała ta "kulturalna" rozsądna 😄

Nie, "polaczkiem" nazwałam głównie Ciebie w tej dyskusji i tych ludzi którzy potępiają homoseksualistów za sam fakt ich istnienia 😉 idź tak sobie komary na jakimś forum powyzywaj, to będzie równie sensowne jak twoje udzielanie się w tym momencie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Rozsądna napisał:

A tutaj proszę państwa mamy podręcznikowy wręcz przykład szczekania na forum kiedy nawet nie zna się pojęć których używają ludzie 😄 pozwól że wyjaśnię: POLAK to każda osoba z obywatelstwem polskim, nieważne czy patriota czy nie. "POLACZEK" (zwracam uwagę na użyty cudzysłów) odnosi się do typu Polaka, zwanego też "Januszem", który uważa że wszystko co wpaja ci kościół jest słuszne i każde odstępstwo jest złe, wszystko co jest inne niż twoje przekonania jest złe, każde słowo przeciwko Polsce zasługuje na karę śmierci itd. I zachowuje się w sposób przesadzony, nie uznaje zdania innych. Mam nadzieję że wyjaśniłam w taki sposób żeby użytkownik z iq niższym niż iq ropuchy zrozumiał. Dodam że za przemoc idzie się do więzienia, a jej używanie jest oznaką braku mózgu prosto mówiąc, braku godności i braku umiejętności życia w społeczeństwie. A teraz idź grzecznie do kąta i przemyśl swoje zachowanie. 

Chora jesteś. Niemcy mówiąc bardzo źle o Polakach nazywają ich polaczkami. Twoje wywody są z ... wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Chora jesteś. Niemcy mówiąc bardzo źle o Polakach nazywają ich polaczkami. Twoje wywody są z ... wzięte.

Myślę że sam się zaorałeś tą odpowiedzią, bo potwierdziłeś nią moje słowa, a zgaduję że cel miał być odwrotny 😉 bo zarówno Niemcy jak i Polacy nazywają "polaczków" w ten sposób wskazując na wymienione przeze mnie w wypowiedzi do której się odwołujesz cechy, nie mówią tego jako zamiennik słowa "Polacy". I jak do tej pory możesz zauważyć chociażby że więcej osób popiera teraz mnie niż Ciebie. Wstyd. Stary byk przed komputerem poci się i przegrywa dyskusję i plącze się we własnych myślach z młodą kobietą 😉 to dopiero ujma na głośności POLAKA! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez wąsów

ale czy dobrze rozumuje?Jeżeli każdy byłby gejem albo lesbijką to kto im by narobił dzieci do adopcji?Społeczeństwo nawet gei i lesbijek by wymarło.Przecież posuwając jeden drugiego w kakao nie zrobią dziecka to dlaczego oni tak tyrają hetero przecież bez nich by wymarli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość bez wąsów napisał:

ale czy dobrze rozumuje?Jeżeli każdy byłby gejem albo lesbijką to kto im by narobił dzieci do adopcji?Społeczeństwo nawet gei i lesbijek by wymarło.Przecież posuwając jeden drugiego w kakao nie zrobią dziecka to dlaczego oni tak tyrają hetero przecież bez nich by wymarli

Jeśli dla ciebie życie to tylko bezduszna materia to powodzenia janusz. A tak poza o takiej magii jak in vitro nie słyszałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumanz ciebie

dwa geje i in vitro?ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
Przed chwilą, Gość tumanz ciebie napisał:

dwa geje i in vitro?ciekawe

A ktoś tu powiedział o zabiegu in vitro na 2 gejach? Ja nic takiego nie zauważyłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna

I tu pojawia się kolejny zabawny wątek 😉 "para gejów? Fuu, obrzydliwe, niech się ruchają w dupę gdzie indziej! Para lesbijek? Mmmm laseczki, seksowne *rozpina spodnie*" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumanzciebie

skoro chcą równego traktowania to myślałem że we wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość tumanzciebie napisał:

skoro chcą równego traktowania to myślałem że we wszystkim

Nie, nie myślałeś. Ty nie posiadasz umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×